Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

22 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Czytelnik~

~Czytelnik~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2012 - 09:04

Nazwy miejscowości z członem "Zdrój" powinno się pisać z dywizem, a nie ze spacją. Tak wynika z ustaleń Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji, który, po zasięgnięciu opinii Komisji Nazw Miejscowości i Obiektów Fizjograficznych, publikuje wykazy nazw oraz ogłasza ich zmiany w Dzienniku Ustaw.

#2 ~ADAŚKO~

~ADAŚKO~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2012 - 09:59

to samo co w Karlinie

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2012 - 10:01

Eh wielka szkoda tych ludzi. Sam dzorzec ma ponad sto lat (wybudowano go w 1907), Kolejny kawalek historii Połczyna przestał istnieć.

#4 ~pIWO_o~

~pIWO_o~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2012 - 11:09

Podobno mieli tam market postawic ale nie mogli ruszyc budynku bo to zabytek.Ktos znalazl inne rozwiazanie tego problemu.

#5 ~mieszkaniec~

~mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2012 - 11:14

i co ? ludzie nie mają gdzie mieszkać, bo na Polną wprowadzili żuli i patologię. zamiast trzymać lokale zestępcze. gratulację, w urzędzie połczyńskim przydałby się jakiś logistyk, albo lepiej... psychiatra.

#6 ~obserwator~

~obserwator~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2012 - 11:31

Piękny zaniedbany dworzec...Szkoda że przestała istnieć cząstka historii Połczyna Zdroju. Mogło Miasto keidyś porozumieć się z PKP i zrobić perełkę, zabytek w Połczynie. Budynek 100letni. W pierwszych dniach II wojny światowej na torach stał pociąg Hitlera a sam Hitler sprawdzał z Bahnhof Bad Polzin co się działo na frontach.

Przez wiele lat lokatorzy domagali się remontu dachu, zabezpieczenia otoczenia...recz niestety właścicel obiektu PKP Nieruchomości nie miało środków.
Problem dla PKP spłonął a jak był ubezpieczony to jeszcze "zarobił".

Szkoda ludzi, wielka tragedia....brawa dla Burmistrza M. Połczyna, podobno mieszkania zastępcze dla wszytskich się już znalazły. NIe zostali więc bez dachu nad głową.

Słyszałem....że był problem z wodą! Jeden wóz strażacki z PSP w Świdwinie musiał wracać do jednostki macierzystej po wodę (podobno).

#7 ~:)~

~:)~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2012 - 12:13

Moim zdaniem to na 100% było podpalenie bo 200m dalej paliły się budy to chyba nie zbieg okoliczności, a po za tym urząd zajął by się młodzieżą w wakacje to może by im nie chodziły głupoty po głowie.

#8 ~MiEsZkAnIeC~

~MiEsZkAnIeC~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2012 - 12:29

Ja jestem ciekaw gdzie ta nasza policja? Siedzą i w stołki pierdzą. Tego by nie było gdyby POLICJA I BURMISTRZ troche zajeli się TYM Połczynem a takto wolą brać pieniądze za nic. Czysz nie taka prawda?

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2012 - 13:56

Były mieszkaniec połczyna widać że patologia tam melinę pewnie miała to i tak to się musiało zakończyć bo jak tak paliło się to napewno było to podaplenie pytanie jedno czy to jakiś piroman czy to nie bo ost w Dźwirzynie się ośrodek wczasowy palił

#10 ~Cezary~

~Cezary~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2012 - 16:59

Władze Połczyna a także powiatu powinny zrobić wszystko, co w ich mocy by odremontować stację i przywrócić jej dawny blask. Połączenie kolejowe miedzy Świdwinem a Połczynem powinno zostać przywrócone. Ułatwiłoby to życie mieszkańcom powiatu i ożywiło nasz region. Jeśli jest szansa pozyskać jakiekolwiek środki z UE to, czemu z nich nie korzystać? Jestem mieszkańcem Świdwina i często musze jeździć do Połczyna by załatwić różne sprawy, ale lubię także tam pojechać po prostu na spacer. Podróż autobusem trwa zbyt długo i jest zbyt męcząca, pociągiem byłoby o wiele lepiej. Nie wolno pozwolić by władze zaniedbały problem stacji. Dworzec powinien być odremontowany a polaczenie przywrócone!

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2012 - 17:44

Podpalaczy powinno się wieszać publicznie.
Przywrócic dawne zwyczaje.

#12 ~realist~

~realist~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2012 - 18:29

Tylko patrzeć jak wyrośnie w tym miejscu nowy Market "przecudnej urody".

#13 ~realist~

~realist~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2012 - 18:34

Piękny zaniedbany dworzec...Szkoda że przestała istnieć cząstka historii Połczyna Zdroju. Mogło Miasto keidyś porozumieć się z PKP i zrobić perełkę, zabytek w Połczynie. Budynek 100letni. W pierwszych dniach II wojny światowej na torach stał pociąg Hitlera a sam Hitler sprawdzał z Bahnhof Bad Polzin co się działo na frontach.

Przez wiele lat lokatorzy domagali się remontu dachu, zabezpieczenia otoczenia...recz niestety właścicel obiektu PKP Nieruchomości nie miało środków.
Problem dla PKP spłonął a jak był ubezpieczony to jeszcze "zarobił".

Szkoda ludzi, wielka tragedia....brawa dla Burmistrza M. Połczyna, podobno mieszkania zastępcze dla wszytskich się już znalazły. NIe zostali więc bez dachu nad głową.

Słyszałem....że był problem z wodą! Jeden wóz strażacki z PSP w Świdwinie musiał wracać do jednostki macierzystej po wodę (podobno).

Hydrantu szukali, przy NEONECIE znaleźli.

#14 ~realist~

~realist~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2012 - 18:43

Wiele źródeł podaje nieprecyzyjnie godzinę wybuchu pożaru. Mnie Syreny obudziły około godziny 22:55!

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2012 - 19:31

Nazwy miejscowości z członem "Zdrój" powinno się pisać z dywizem, a nie ze spacją. Tak wynika z ustaleń Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji, który, po zasięgnięciu opinii Komisji Nazw Miejscowości i Obiektów Fizjograficznych, publikuje wykazy nazw oraz ogłasza ich zmiany w Dzienniku Ustaw.

Ty już naprawdę nie masz co pisać? Te Twoje pierdoły najmniej mnie interesują! Innych na pewno również.

#16 ~widmo~

~widmo~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2012 - 20:04

wszyscy pretensje maja do policji wladz miasta a niech lepiej pilnuja swoich dzieci bo to wszystko z domu wynosza a teraz pretensje do policji ze ma dzieci wychowywac i co moze jeszcze porody odbierac maja co niektorzy szczescie ze czasy milicji minely jeden z drugim pala by dostal i jeszcze by podziekowal

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2012 - 20:31

Ty już naprawdę nie masz co pisać? Te Twoje pierdoły najmniej mnie interesują! Innych na pewno również.

A mnie nieuku to akurat interesuje. Lepiej milcz.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2012 - 20:54

Hydrantu szukali, przy NEONECIE znaleźli.

he he buniak z miedzikiem wykopali????????

#19 ~Roszka~

~Roszka~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2012 - 21:30

Mam tysiące wspomnień związanych z tym własnie miejscem... jest mi niezmiernie przykro i współczuję bardzo mieszkańcom tej niezwykłej zabytkowej budowli. Spotkał ją los najgorszy z możliwych.

#20 ~GOŚĆ~

~GOŚĆ~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2012 - 16:17

Ja podobnie- żal miejsca i ludzi

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Połczyn-Zdrój

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych