Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

295 odpowiedzi w tym temacie

#241 ~prosto w oczy~

~prosto w oczy~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2010 - 18:04:14

W temacie tym zostało postawionych wiele pytań,wątpliwości,krytycznych uwag skierowanych pośrednio lub bezpośrednio do Burmistrza i Radnych Miasta Świdwin.Spokojnie czekamy na rzetelne odpowiedzi.Szanowni Panowie z Ratusza,niech do Waszej świadomości fakt dotrze fakt,że w Waszą stronę skierowane są oczy nie tylko mieszkańców Świdwina,trafnie odczytajcie myśli,które niosą te spojrzenia.Zginęli ludzie,różne są śmierci, ta była nad wyraz tragiczna.

Oddzielnym godnym tekstem podziękuję wszytkim internautom za jedność i tym ludziom,którzy w różny sposób zaangażowali się w pomoc poszkodowanym w wyniku pożaru.Pamiętam także o dzielnych ,niektórych postawach w czasie akcji ratunkowej.Za szlachetność,hart duszy i wspólną
modlitwę oraz otuchę ,na razie jednym słowem serdecznie-dziękuję-.

Pamiętam

Nie zapomnę

cdn.

#242 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2010 - 05:17:39

W temacie tym zostało postawionych wiele pytań,wątpliwości,krytycznych uwag skierowanych pośrednio lub bezpośrednio do Burmistrza i Radnych Miasta Świdwin.Spokojnie czekamy na rzetelne odpowiedzi.Szanowni Panowie z Ratusza,niech do Waszej świadomości fakt dotrze fakt,że w Waszą stronę skierowane są oczy nie tylko mieszkańców Świdwina,trafnie odczytajcie myśli,które niosą te spojrzenia.Zginęli ludzie,różne są śmierci, ta była nad wyraz tragiczna.

Oddzielnym godnym tekstem podziękuję wszytkim internautom za jedność i tym ludziom,którzy w różny sposób zaangażowali się w pomoc poszkodowanym w wyniku pożaru.Pamiętam także o dzielnych ,niektórych postawach w czasie akcji ratunkowej.Za szlachetność,hart duszy i wspólną
modlitwę oraz otuchę ,na razie jednym słowem serdecznie-dziękuję-.

Pamiętam

Nie zapomnę

cdn.

A dlaczego przerwałeś pisanie? Kim Ty jesteś, że tak piszesz?

#243 serce-czytelnik

serce-czytelnik

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 363 postów

Napisano 01 lipiec 2010 - 06:01:30

Pamięć i Modlitwa.

Użytkownik serce-czytelnik edytował ten post 31 sierpień 2010 - 17:11:43

#244 serce-czytelnik

serce-czytelnik

Swojak

• PipPipPipPip
  • 363 postów

Napisano 01 listopad 2010 - 02:43:46

Pamięć i modlitwa

Lux aeterna * luceat eis, Domine: * Cum Sanctis tuis in aeternum: quia pius es. V. Requiem aeternam dona eis, Domine: et lux perpetua luceat eis. Cum Sanctis tuis in aeternum: quia pius es.

Światłość wiekuista niechaj im świeci, o Panie, wśród Świętych Twoich na wieki, bo jesteś pełen dobroci. V. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci, wśród świętych Twoich na wieki, bo jesteś pełen dobroci. V. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci, wśród świętych Twoich na wieki, bo jesteś pełen dobroci.

Niech odpoczywają w pokoju wiecznym.Amen.

Serce-czytelnik

#245 ~ibis~

~ibis~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2010 - 04:34:25

Poprzednia wypowiedż jest obrazą wszystkich matek,bo każda matka by wiedziała jak sie zachować w tej sytuacji i obojetnie jakie by były tego konsekwencje..jak można przeliczyć smierć syna na coś tam..-wytłumacz mi to!także gościu powyżej ja Ci leje na twarz a Ty mówisz że deszcz pada..

..jak mozecie tak pisac!! Przezyc smierc swoich dzieci jest strasznym doswiadczeniem!! Alicja jako Matka cierpi i umiera z bolu..placzac codziennie z tesknoty za Mateuszem i Oliwka!!..i nikt NIE MA PRAWA oceniac nieoobecnosci Jej na pogrzebie!!!Tu tez byl pogrzeb,tragedia przezywalismy wszyscy!! I tak jak Ilonki serce peklo na dwa ,Ali tez..Ona dala zycie Mateuszowi a Ilonka Oliwce ...wstyd takie puste oszczerstwa rzucac w tak tragicznej chwili!! Jezeli nie znajdujecie dobrego slowa i wspolczucia to zamknijcie swoje piekne i prymitywne buziole!!! ..tym bardziej jak nie znacie sytuacji w jakiej znalazla sie Ala ktora dzieki swojemu ex do konca zycia bedzie sie leczyc i jeszcze do tego zostala dotknieta wielka tragedia!! Moze ktos napisze o rozdaniu Oscara za odegranie roli super ojca na cmentarzu!! ...

#246 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2010 - 04:47:16

Tu chyba jest inna sytuacja w obliczu tej tragedii a mianowicie taka że ktoś nie był nigdy święty a robi się teraz z niego świętego i wzór do naśladowania. Tu ktoś wcześniej napisał o zdjęciach na NK...przecież każdy lubi jak sie go ocenia, czy nie?

..bola Cie zdjecia na NK ??? .. masz szanse zalozyc sobie konto...a o matce takiej jak p.Ala to mozesz pomarzyc..a jezeli bedziesz kiedys matka lub ojcem to masz przyklad i wzor do nasladowania..i moze wtedy zrozumiesz w doroslym wieku tragedie i jak rozni ludzie roznie reaguja!! A teraz idz wypij piwko , potancz przy disco-polo i ciesz sie zyciem bo szybko przemija! ... i popatrz czasami w lustro i zrob sobie samoocene...ocen siebie a pozniej innych!!...nie bedzie latwo ale zycze powodzenia!

#247 ~mala~

~mala~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2010 - 20:21:40

..jak mozecie tak pisac!! Przezyc smierc swoich dzieci jest strasznym doswiadczeniem!! Alicja jako Matka cierpi i umiera z bolu..placzac codziennie z tesknoty za Mateuszem i Oliwka!!..i nikt NIE MA PRAWA oceniac nieoobecnosci Jej na pogrzebie!!!Tu tez byl pogrzeb,tragedia przezywalismy wszyscy!! I tak jak Ilonki serce peklo na dwa ,Ali tez..Ona dala zycie Mateuszowi a Ilonka Oliwce ...wstyd takie puste oszczerstwa rzucac w tak tragicznej chwili!! Jezeli nie znajdujecie dobrego slowa i wspolczucia to zamknijcie swoje piekne i prymitywne buziole!!! ..tym bardziej jak nie znacie sytuacji w jakiej znalazla sie Ala ktora dzieki swojemu ex do konca zycia bedzie sie leczyc i jeszcze do tego zostala dotknieta wielka tragedia!! Moze ktos napisze o rozdaniu Oscara za odegranie roli super ojca na cmentarzu!! ...

masz racje ze przezyc smierc wlasnych dzieci jest najbardziej z najokrutniejszych rzeczy jaka moze dotknac rodzicow,ale nie zrozumie ten kto tego nie doswiadczyl a wrecz gorzej nie potrafi zrozumiec bolu i rozpaczy rodzicow.sama stracilam dwoje dzieci mimo tego ze mam dopiero 31 lat i wiem jaki to jest bol nie do opisania.dlatego ucze sie znosic ataki ogolnikowe opinie na moj temat.dlatego zycze ILONIE I PANI ALI chociaz ich osobiscie nie znam tylko z widzenia tego samego.a co do ojca to jezeli to prawda co powiadaja to sorry ale zachowanie tego czlowieka po pozarze i po pogrzebie to jest karygodne delikatnie mowiac.i to ma byc dziadek??????

#248 ~AS~

~AS~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2010 - 02:54:02

Pamięć i modlitwa

Lux aeterna * luceat eis, Domine: * Cum Sanctis tuis in aeternum: quia pius es. V. Requiem aeternam dona eis, Domine: et lux perpetua luceat eis. Cum Sanctis tuis in aeternum: quia pius es.

Światłość wiekuista niechaj im świeci, o Panie, wśród Świętych Twoich na wieki, bo jesteś pełen dobroci. V. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci, wśród świętych Twoich na wieki, bo jesteś pełen dobroci. V. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci, wśród świętych Twoich na wieki, bo jesteś pełen dobroci.

Niech odpoczywają w pokoju wiecznym.Amen.

Serce-czytelnik

Kim kolwiem jestes dziekuje Ci z calego serca za pamiec i modlitwy . Bol , ktory rozdziera moje serce jest niewyobrazalny. Tesknota za moim Synkiem Mateuszkiem i Ksiezniczka Oliwka siega rozmiarow wszechswiata. Jak zyc?????

#249 ~Tolerancja~

~Tolerancja~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2010 - 11:26:38

masz racje ze przezyc smierc wlasnych dzieci jest najbardziej z najokrutniejszych rzeczy jaka moze dotknac rodzicow,ale nie zrozumie ten kto tego nie doswiadczyl a wrecz gorzej nie potrafi zrozumiec bolu i rozpaczy rodzicow.sama stracilam dwoje dzieci mimo tego ze mam dopiero 31 lat i wiem jaki to jest bol nie do opisania.dlatego ucze sie znosic ataki ogolnikowe opinie na moj temat.dlatego zycze ILONIE I PANI ALI chociaz ich osobiscie nie znam tylko z widzenia tego samego.a co do ojca to jezeli to prawda co powiadaja to sorry ale zachowanie tego czlowieka po pozarze i po pogrzebie to jest karygodne delikatnie mowiac.i to ma byc dziadek??????

A co takiego powiadają na temat zachowania tego człowieka po pożarze i po pogrzebie?

#250 ~zniesmaczona~

~zniesmaczona~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2010 - 12:12:03

może i gówno prawda ale podobno Ilonie zostały odebrane rzeczy tz auto i środki z kont bo podobno to rodzice- ponieważ młodzi żyli bez ślubu-, zostali spadkobiercami a jeśli tak to czy aby na pewno oni bo jeśli to pierwszy Mateusz stracił swoje życie to dziedziczy po nim Oliwcia i po niej dziedziczy jej matka w tym przypadku Ilonka. Ale, ale tu nie chodzi o przepisy tu chodzi o godność przecież nie ważne czy mieli ten cholerny ślub czy nie to żyli razem jak formalne małżeństwo to jak można było odbierać jej coś co należało do niej mało że przeżyła ogromną tragedię nie wyobrażalną dla nas to jeszcze pozbawiono ją tych materialnych rzeczy LUDZIE GDZIE GODNOŚĆ
TYLKO CZY TA HISTORIA TO PRAWDA CZY PLOTKA NIE WIEM ALE POZOSTAJE MI MIEĆ NADZIEJĘ , ŻE PLOTKA :(
pamiętam
nie zapomnę

#251 ~Ktoś~

~Ktoś~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2010 - 12:50:29

Zachowanie taty Mateusza od dawna wprawia mnie w zdumienie. To co zrobił ten Pan ze swoja żoną/partnerką zniesmaczyło mnie jako człowieka/nie mówię tu o P.Ali.
Ale wszystko wraca i jemu też się odwróci...
Nie chce pisać szczegółów-bo mało kto by w takie "cuda" uwierzył...
To nie są plotki.

#252 ~ula~

~ula~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2010 - 14:17:39

a co on jej zrobił, tej żonie/partnerce?

#253 pszczolka_15

pszczolka_15

Nowy

• Pip
  • 14 postów

Napisano 08 listopad 2010 - 15:13:42

Pamięć i modlitwa

Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie,a światłość wiekuista niechaj im świeci.Niech odpoczywają w pokoju.Amen.

Nadal nie mogę w to uwierzyć zostaje jedynie modlitwa i wspomnienia które nigdy nie przeminą. Bardzo współczuje p. Ali z powodu utraty syna i Ilonie z powodu utraty dwóch osób które wypełniały jej życie. Mieszkam na tej ul co stało się to nieszczęście.. Nadal mam przed oczami widok  płomieni, dymu.. a gdy przechodzę tamtędy '' kluska staje mi w gardle''

Dlaczego to MATI i OLIWIA ??  Przepraszam ale nie znam odpowiedzi. 

#254 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2010 - 17:30:21

może i gówno prawda ale podobno Ilonie zostały odebrane rzeczy tz auto i środki z kont bo podobno to rodzice- ponieważ młodzi żyli bez ślubu-, zostali spadkobiercami a jeśli tak to czy aby na pewno oni bo jeśli to pierwszy Mateusz stracił swoje życie to dziedziczy po nim Oliwcia i po niej dziedziczy jej matka w tym przypadku Ilonka. Ale, ale tu nie chodzi o przepisy tu chodzi o godność przecież nie ważne czy mieli ten cholerny ślub czy nie to żyli razem jak formalne małżeństwo to jak można było odbierać jej coś co należało do niej mało że przeżyła ogromną tragedię nie wyobrażalną dla nas to jeszcze pozbawiono ją tych materialnych rzeczy LUDZIE GDZIE GODNOŚĆ
TYLKO CZY TA HISTORIA TO PRAWDA CZY PLOTKA NIE WIEM ALE POZOSTAJE MI MIEĆ NADZIEJĘ , ŻE PLOTKA :(
pamiętam
nie zapomnę

A co ma ślub do odebrania samochodu i konta do którego trzeba mieć pewnie upoważnienie.? Zastanów się co piszesz.Podobno czy odebrano.Bo nie rozumiem jak to się ma do godności?Skoro nie wiesz a piszesz to pewnie tyle z tego rozumiesz.Napisz lepiej o pogodzie bo też jest zmienna.A nadzieję to ja mam że już więcej nie będę czytać tych plot.

#255 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2010 - 18:50:21

no to ciekawe kto takie plotki rozsiewa? auto Ilonie zostało oddane! a po 2 to co Was to wszystko obchodzi, jesli nie znacie CAŁEJ PRAWDY! a po takiej tragedii to ciekawe jak Wy byscie sie zachowywali? ciekawe czy byscie wiedzieli gdzie jest Wasz przod a gdzie tył! może przestańcie obwiniać i oczerniać innych i zajmijcie sie swoimi sprawamy...a Matiego i Oliwke miejcie w pamięci takimi jakimi byli i PRZESTANCIE! bo tego sie nie da czytac!

#256 ~karina~

~karina~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2010 - 20:36:06

no to ciekawe kto takie plotki rozsiewa? auto Ilonie zostało oddane! a po 2 to co Was to wszystko obchodzi, jesli nie znacie CAŁEJ PRAWDY! a po takiej tragedii to ciekawe jak Wy byscie sie zachowywali? ciekawe czy byscie wiedzieli gdzie jest Wasz przod a gdzie tył! może przestańcie obwiniać i oczerniać innych i zajmijcie sie swoimi sprawamy...a Matiego i Oliwke miejcie w pamięci takimi jakimi byli i PRZESTANCIE! bo tego sie nie da czytac!

#257 ~homar~

~homar~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2010 - 20:47:36

za to co robi Pan P. powinno mu sie pluc pod nogi. Okradl wlasnego syna w dniu jego smierci i jeszcze wraz ze swoja zona/ partnerka Pania Iwona chca pozbyc Ilonki wszelkich praw do majatku po Mateuszu i Oliwce. I to nie sa plotki !!

#258 ~zniesmaczona~

~zniesmaczona~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2010 - 20:48:40

A co ma ślub do odebrania samochodu i konta do którego trzeba mieć pewnie upoważnienie.? Zastanów się co piszesz.Podobno czy odebrano.Bo nie rozumiem jak to się ma do godności?Skoro nie wiesz a piszesz to pewnie tyle z tego rozumiesz.Napisz lepiej o pogodzie bo też jest zmienna.A nadzieję to ja mam że już więcej nie będę czytać tych plot.

jak ktoś napisał samochód został oddany czyli był zabrany!!!!! jakie upoważnienie jak nie był nikt upoważniony to dziedziczą rodzice proste lub dziecko też proste!!!! jask to się ma do godności pytasz skoro człowiek jest w rozpaczy nie myśli o takich drobiazgasz jak auto a tutaj inaczej straszne ale to tylko plotki!!!!

#259 ~Ad~

~Ad~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2010 - 22:23:36

Jaka mama Mateuszka u babcia Oliwki bardzo proszę o zaprzestanie dodawania wiadomości . Lepiej pomodlcie się za dusze moich Aniolkow a nie spekulujcie . Pozdrawiam. Pograzona w bólu Alicja.S

#260 ~mala~

~mala~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2010 - 10:11:35

za to co robi Pan P. powinno mu sie pluc pod nogi. Okradl wlasnego syna w dniu jego smierci i jeszcze wraz ze swoja zona/ partnerka Pania Iwona chca pozbyc Ilonki wszelkich praw do majatku po Mateuszu i Oliwce. I to nie sa plotki !!

tez to slyszalam.a przepraszam co p. Iwona ma do majatku i jakich kolwiek praw.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych