Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Poznam mężczyznę

11 odpowiedzi w tym temacie

#1 asia.sympatyczna

asia.sympatyczna

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 03 listopad 2019 - 20:20:29

Poznam mężczyzne dostałego związku. Zadbana,atrakcyjna dziewczyna mam 28 lat Jestem wolna i niezależna finansowo,wykształcona. Lubię romantyczne spacery i romantyczne kolacje , kontakt do mnie i wiecej moich zdjęc i kilka moich filmów znajdziesz na stronie pelnoletni.pl moj nick sympatyczna892

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2019 - 12:17:31

A ile razy dziennie tą swoją kaśkę szorujesz?

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2019 - 09:17:19

A ile razy dziennie tą swoją kaśkę szorujesz?

Mając na uwadze że jest wygolona to 3-4 razy

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2019 - 14:10:00

No tak, jak wygolona to ten syf szybciej widać! Lepiej niech nie goli to się przynajmniej nie narobi.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2019 - 06:51:44

No tak, jak wygolona to ten syf szybciej widać! Lepiej niech nie goli to się przynajmniej nie narobi.

Glupi jestes !!!!

#6 ~Majeczek~

~Majeczek~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2019 - 00:57:02

Jestem Mareczek,mam stałą pracę na dyżurce,noszę mundur i czyszczę kominy wszystkim panią .Polecam swoje usługi wszystkim zainteresowanym.Wyczyściłem już zony kolegów,wyczyściłem samotne matki i desperatki teraz kolej na was moje niewiasty.

Szukam damy na stałe oferuję klucze do mieszkania i jazdę starym gruchotem ale jarym.Wszyscy mnie znają w tym mieście choc na co dzień przemykam ulicami jak szczur dopiero jak ubiorę kubraczek to staję się odważny ;) Wszystkie miłe panie zapraszam do mojej pracy przyjdzcie cos zgłosić a ja wyskoczę z okienka jak panienka i przyjmę zgłoszenie za 50 minut bo dopiero skończę oglądać film dla dorosłych ha ha ha

Proszę bez obaw się zgłaszać bo jestem mały nawet bardzo mały i nie zrobię żadnej krzywdy...nie mam czym ha ha ha ha

Nawet próbowałem to z kolegą z pracy ale po tej zabawie musiałem na stojąco zgłoszenia przyjmować ha ha ha ha

więc wolę zostać przy damskiej części świata.

Moje drogie panie zapraszam,obecnie mam 3 samotne matki więc 3 miejsca są wolne ;)

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2019 - 12:05:54

Przeciez w Swidwinie nie ma nakim nawet oka zawiesic.Wszyscy wolni faceci to jacys wybrakowani popaprancy,

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2019 - 12:12:45

Przeciez w Swidwinie nie ma nakim nawet oka zawiesic.Wszyscy wolni faceci to jacys wybrakowani popaprancy,

Cipki w rurkach z odkrytymi kostkami

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2019 - 19:34:58

Ale fajnie

#10 ~boss~

~boss~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2019 - 20:40:54

Jestem Mareczek,mam stałą pracę na dyżurce,noszę mundur i czyszczę kominy wszystkim panią .Polecam swoje usługi wszystkim zainteresowanym.Wyczyściłem już zony kolegów,wyczyściłem samotne matki i desperatki teraz kolej na was moje niewiasty.

Szukam damy na stałe oferuję klucze do mieszkania i jazdę starym gruchotem ale jarym.Wszyscy mnie znają w tym mieście choc na co dzień przemykam ulicami jak szczur dopiero jak ubiorę kubraczek to staję się odważny ;) Wszystkie miłe panie zapraszam do mojej pracy przyjdzcie cos zgłosić a ja wyskoczę z okienka jak panienka i przyjmę zgłoszenie za 50 minut bo dopiero skończę oglądać film dla dorosłych ha ha ha

Proszę bez obaw się zgłaszać bo jestem mały nawet bardzo mały i nie zrobię żadnej krzywdy...nie mam czym ha ha ha ha

Nawet próbowałem to z kolegą z pracy ale po tej zabawie musiałem na stojąco zgłoszenia przyjmować ha ha ha ha

więc wolę zostać przy damskiej części świata.

Moje drogie panie zapraszam,obecnie mam 3 samotne matki więc 3 miejsca są wolne ;)

wiocha

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2019 - 21:04:08

Hahahha

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2019 - 21:04:18

Hahahha

Dodaj odpowiedź