Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Poznam NORMALNEGO faceta, na sex, na przygodę

seks sex randki randka spotkanie sponsoring spotkam się

1 odpowiedź w tym temacie

#1 kasiulka21m

kasiulka21m

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 19 listopad 2019 - 20:09:21

Hej, Kaśka 21 lat, szukam NORMALNEGO!!! faceta do wspólnej zabawy, najlepiej starszego ode mnie, nazwij mnie jak chcesz (większość pewnie pomyśli kur** bo lubi sex), tak - lubię, ale uważam, że to fajna i przyjemna część życia z której trzeba korzystać póki jest się młodym:) 

Nie jestem żadną prostytutką bo nie spotykam się z 10 naraz, miałam kilku facetów i mi się to spodobało :) chcę po prostu poznawać życie i nowe osoby :P

Mam własne mieszkanie skromne ale jest, jeśli jest ktoś, kto chcę się fajnie zabawić to pisać...napiszę tylko że lubie sex, przygody, eksperymenty, kocham pończochy seksowną bieliznę, lubię odgrywać różne role :D (proszę nie oceniaj mnie przez to! :()

Jak to przystało na 21 wiek umawiam się tylko przez neta przez portal randkowy SEKSY18.PL (naughty) po prostu wyszukaj mnie tam po nicku "kasiulka21m" mam tam swój profil z bardziej odważnym albumikiem więc ocenisz czy chcesz się spotkać czy nie :P Ty też wrzuć tam swoją jakąś fotkę i napisz coś o sobie żebym wiedziała z kim piszę :) NIE ODPISUJE NA MEJLE!

Zależy mi żeby znaleźć kogoś na chwile lub na stałe jak najszybciej bo przybija mnie nuda i samotność (nie robiłam tego od kilku miesięcy i nie wytrzymam dłużej (śmiej sie lub nie taka prawda potrzebuje tego)

#2 ~Prawda111...~

~Prawda111...~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2019 - 08:50:00

Wolę chłopaków!

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: seks, sex, randki, randka, spotkanie, sponsoring, spotkam się

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych