Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

poznam pana na dobry sex i mile spedzanie czasu

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 inwestor24x

inwestor24x

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 30 wrzesień 2019 - 19:07:29

Szukam miłego i kulturalnego faceta na sex spotkania lub stały związek w wieku od 21 do 60lat
Mam na imię Sandra lat 20, wzrost 169cm, więcej moich nagich fotek i kontakt do mnie tu: http://randkivip.pl i wyszukaj mnie po niku: Sandra20 napisz do mnie i spotkajmy sie!  będziemy mogli ze sobą popisać i zobaczysz moje gorącece fotki na których wszystko widać, wypinam tyłek, widać cipkę mokrą którą chciałabym abyś masował a potem we mnie wszedł od tyłu..masował moje piersi i głodził pupę, całował szyje i plecy,,lubię od tyłu bardzooo..ah sie rozmarzyłam...
 Jeśli jesteś odważnym facetem to zadzwoń do mnie na numer 708770461 i wybierz numer wewnętrzny 124
(pogadamy na różne gorące tematy, jeśli będziesz chciał będę ci jęczała do telefonu, poczujesz rozkosz)

#2 ~Prawda111~

~Prawda111~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2019 - 19:17:46

A oddasz głos na PIS ? 

#3 ~rniski-four~

~rniski-four~
  • Goście

Napisano 01 październik 2019 - 02:21:18

Szukam miłego i kulturalnego faceta na sex spotkania lub stały związek w wieku od 21 do 60lat z dużą pytą.
 Spotkajmy sie!  będziemy mogli ze sobą popisać i zobaczysz moje gorącece fotki na których wszystko widać, wypinam tyłek, widać  mokre dupsko, które chciałbym abyś masował a potem we mnie wszedł od tyłu..masował i głodził pupę, całował szyje i plecy,,lubię od tyłu bardzooo..ah sie rozmarzyłem...
 Jeśli jesteś odważnym facetem to pogadamy na różne gorące tematy, jeśli będziesz chciał będę ci jęczał, poczujesz rozkosz.

#4 ~Sandra~

~Sandra~
  • Goście

Napisano 01 październik 2019 - 02:23:53

Szukam miłego i kulturalnego faceta na sex spotkania lub stały związek w wieku od 21 do 60lat z dużą pytą.
 Spotkajmy sie!  będziemy mogli ze sobą popisać i zobaczysz moje gorącece fotki na których wszystko widać, wypinam tyłek, widać  mokre dupsko, które chciałbym abyś masował a potem we mnie wszedł od tyłu..masował i głodził pupę, całował szyje i plecy,,lubię od tyłu bardzooo..ah sie rozmarzyłem...
 Jeśli jesteś odważnym facetem to pogadamy na różne gorące tematy, jeśli będziesz chciał będę ci jęczał, poczujesz rozkosz.

Precz z tego tematu POwska łajzo.

#5 ~Prawda111~

~Prawda111~
  • Goście

Napisano 01 październik 2019 - 03:56:42

Spotkajmy sie! będziemy mogli ze sobą popisać i zobaczysz moje gorącece fotki na których wszystko widać, wypinam tyłek, widać mokre dupsko, które chciałbym abyś masował a potem we mnie wszedł od tyłu..masował i głodził pupę, całował szyje i plecy,,lubię od tyłu bardzooo..ah sie rozmarzyłem...

Kocham Cię!

#6 rniski-four

rniski-four

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 3367 postów

Napisano 01 październik 2019 - 09:12:00

Precz z tego tematu POwska łajzo.

Nie ładnie tak podszywac s ię pode mnie. Ale cóż ty możesz wiedzieć o moralności? Wódka kompletnie ci łeb zryla.

Użytkownik rniski-four edytował ten post 01 październik 2019 - 09:13:37

#7 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 17 październik 2019 - 19:51:25

a jak ktoś nie ma  ''wacusia''  to też  ma szansę  ???

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano wczoraj, 05:46

a jak ktoś nie ma  ''wacusia''  to też  ma szansę  ???

Prawda111, nie masz żadnych szans.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych