Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Praca na wózku widłowym :: zobacz komentowany artykuł

8 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~łola:)~

~łola:)~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2010 - 19:12:56

a ja dygam wszystko recznie :)

#2 ~Szukajacy pracy~

~Szukajacy pracy~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2010 - 06:28:11

A ja szukam pracy jako operator wózka widłowego i ciezko znalezc .Jak ktos ma jakas oferte prosze o kontakt :

Gadugadu : 25446677

#3 ~wer~

~wer~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2010 - 08:32:10

w Koszalinie za pracę na wózkach za dobrze nie płacą.

#4 ~vebcio~

~vebcio~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2010 - 19:34:17

A ja wrocilem z anglii gdzie pracowalem na wozku bocznym wysokiego skladu i czolowym - i nie moge nic w koszalinie znalezc :)
Wyslali mnie do biedronki ale na rozmowie powiedzieli ze szukaja magazynierow do ciezkiej pracy fizycznej ktorzy beda jezdzic wozkami unoszacymi - i przezucali recznie do 12 ton towaru na zmianie :)

Jednym slowem Biedronka szuka tania sile fizyczna, ktora chce dzwigow w rekach z papierami na wozki by oszczedzic sobie kosztow w zrobioeniu kursu na wozki unoszace - po co mi wozki jak i tak bede do 12 ton przezucal recznie :) za 1350zl netto

+ do 3 miesiecy szkolenia np. gdzies na 2 koncu polski - pokrywa pracodawca wszystko ale kto zaplaci za te kilka godzin spedzonych w busie jadac do innego miasta i wracajac.

Czuje ze wroce do UK albo wyjade do holandii - w chwili obecnej zaczynam kurs na prawko C+E - z tego jest prawdziwa kasa - ale i wlozyc trzeba duzo niestety - Pozdrawiam bezrobotnych wozkowych :)

#5 ~Mariusz~

~Mariusz~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2010 - 22:39:46

Istnieje ogłoszenie na wózki widłowe w Koszlainie do firmy Jeronimo. Wszystko ładnie fajnie ale jak idzie się na rozmowę z pracodawcą okazuje się że praca ma polegać na składaniu towaru i co najlepsze jeszcze średnia z tego wyciągają. Uprawnienia można sobie wsadzić. (niech dają ogłoszenia na pracownika magazynowego a nie operatora)

#6 pokora82patryk

pokora82patryk

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 01 marzec 2016 - 14:28:39

Ja pracuję na wózkach widłowych już od ponad 2 lat i nie mogę powiedzieć, by ta praca mnie w jakikolwiek sposób nudziła. Bardzo ją lubię. Zanim zacząłem pracę, musiałem ukończyć oczywiście kurs na wózki widłowe. Bardzo dobre rozwiązanie dla kogoś, kto nie może znaleźć pracy - ja byłem w takiej sytuacji.

#7 xany

xany

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 22 maj 2018 - 14:49:18

Może warto sprawdzić informacje wśród znajomych w tym temacie? Sądzę, że to może być naprawdę bardzo dobre rozwiązanie :)

#8 ~Andi81~

~Andi81~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2018 - 11:46:24

Gdybyście potrzebowali naprawdę dobrych wózków widłowych, to śmiało mogę polecić liftom. pl. Mamy cztery wózki właśnie z tej firmy i uważam, że to był dobry zakup.

#9 ~Mik~

~Mik~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2019 - 10:22:40

Ja pracuje na wózku w Mando i powiem tak, czasem się robi, czasem sie odpowczywa, zalezy jaki dzien ale za robote niezle płaca i nie zamierzam się ruszac z firmy 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych