Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

58 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Jolanta~

~Jolanta~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2018 - 12:52:19

Tylko u mnie legalne prawo jazdy ...
Witam, prowadzę szkołę jazdy i skutecznie załatwiam legalne prawo jazdy (wszystkie kategorie), wyrobione przez PWPW i odbierane w wydziale komunikacji przynależnym do miejsca zameldowania tak jak przy zdanym egzaminie (…)
Czas oczekiwania to minimum miesiac , jeśli ktoś Wam pisze, że można szybciej, to od razu widać, że nie wie o czym mówi albo sprzedaje wersję kolekcjonerską produkowaną „na kolanie” w kilka dni…
Samo wyrobienie dokumentu przez Wytwórnie Papierów Wartościowych to 2 tygodnie.
Nie potrzeba badań lekarskich, kursu na prawo jazdy, egzaminu z teorii, wszystko jest załatwiane u nas.
Cena za prawo jazdy nie jest wygórowana, a osoby, które posiadają nr PKK i mają zaliczony ośrodek/kurs na prawo jazdy płacą mniej.
Dokument przechodzi całą drogę przez Wydział Komunikacji, WORD, PWPW, CEPiK i wszystkie etapy, tak jak byście normalnie ubiegali się o uprawnienia konkretnej kategorii, co za tym idzie, jest zerowa szansa na to że dokument kiedykolwiek stracicie przy pierwszej kontroli "drogówki", czego nie mogą zagwarantować inni sprzedający.
U nas obowiązuje przedpłata 100% - nie mamy możliwości załatwienia legalnego dokumentu na raty czy z płatnością po odbiorze, ponieważ koszty występują „przed” rozpoczęciem procedur, a nie w „trakcie” czy „po”.
Nie oszukujemy, nie wykonujemy podróbek, skanów i innych dziwnych rzeczy.
To jest w pełni legalne prawo jazdy z wpisami w WORD, PWPW, CEPiK etc i odbierasz je we własnym urzędzie/Wydziale Komunikacji Gwarantujemy bezpieczeństwo i anonimowość.
Jeżeli jesteś zainteresowany(a) tymi warunkami napisz, jeżeli nie jesteś - strata czasu dla ciebie i dla mnie bo warunki pozostają bez zmian. Nie ma tu rozkładania na raty czy coś w tym stylu, PŁATNOŚĆ JEST Z GÓRY, nikt nic za darmo nie wyrobi, nie będzie się narażał i dopłacał do zamówienia z zerową gwarancją odbioru i płatności "po" przez zamawiającego..
Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu tylko poważnie zainteresowanych.
UWAGA: NIE PONOSZĘ ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA DZIAŁANIA OSZUSTÓW, KTÓRZY KOPIUJĄ MOJE OGŁOSZENIA, KRADNĄ FOTKI I ZAMIESZCZAJĄ JAKO SWOJE. ZALECAM OSTROŻNOŚĆ W KONTAKTACH Z TAKIMI OSZUSTAMI.
Ogłoszenie oszusta który klonuje ogłoszenia innych jest widoczne w serwisie - na fotkach które kradnie wyświetla się podwójne logo serwisu oglaszamy24.
email : prawo.jazdy88@gmail.com </p>
email : prawo.jazdy88@gmail.com</p>

#42 ~Mariusz~

~Mariusz~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2018 - 10:43:31

Jaki kontakt do pana i jaka cena naC+E kat B już mam a nie mam czasu bo taką pracę mam email mariuszartur@interia.eu

#43 ~Marlena~

~Marlena~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2018 - 11:59:47

Tylko u mnie legalne prawo jazdy ...
Witam, prowadzę szkołę jazdy i skutecznie załatwiam legalne prawo jazdy (wszystkie kategorie), wyrobione przez PWPW i odbierane w wydziale komunikacji przynależnym do miejsca zameldowania tak jak przy zdanym egzaminie (…)
Czas oczekiwania to minimum miesiac , jeśli ktoś Wam pisze, że można szybciej, to od razu widać, że nie wie o czym mówi albo sprzedaje wersję kolekcjonerską produkowaną „na kolanie” w kilka dni…
Samo wyrobienie dokumentu przez Wytwórnie Papierów Wartościowych to 2 tygodnie.
Nie potrzeba badań lekarskich, kursu na prawo jazdy, egzaminu z teorii, wszystko jest załatwiane u nas.
Cena za prawo jazdy nie jest wygórowana, a osoby, które posiadają nr PKK i mają zaliczony ośrodek/kurs na prawo jazdy płacą mniej.
Dokument przechodzi całą drogę przez Wydział Komunikacji, WORD, PWPW, CEPiK i wszystkie etapy, tak jak byście normalnie ubiegali się o uprawnienia konkretnej kategorii, co za tym idzie, jest zerowa szansa na to że dokument kiedykolwiek stracicie przy pierwszej kontroli "drogówki", czego nie mogą zagwarantować inni sprzedający.
U nas obowiązuje przedpłata 100% - nie mamy możliwości załatwienia legalnego dokumentu na raty czy z płatnością po odbiorze, ponieważ koszty występują „przed” rozpoczęciem procedur, a nie w „trakcie” czy „po”.
To jest w pełni legalne prawo jazdy z wpisami w WORD, PWPW, CEPiK etc i odbierasz je we własnym urzędzie/Wydziale Komunikacji Gwarantujemy bezpieczeństwo i anonimowość.
Jeżeli jesteś zainteresowany(a) tymi warunkami napisz, jeżeli nie jesteś - strata czasu dla ciebie i dla mnie bo warunki pozostają bez zmian. Nie ma tu rozkładania na raty czy coś w tym stylu, PŁATNOŚĆ JEST Z GÓRY, nikt nic za darmo nie wyrobi, nie będzie się narażał i dopłacał do zamówienia z zerową gwarancją odbioru i płatności "po" przez zamawiającego..
UWAGA: NIE PONOSZĘ ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA DZIAŁANIA OSZUSTÓW, KTÓRZY KOPIUJĄ MOJE OGŁOSZENIA, KRADNĄ FOTKI I ZAMIESZCZAJĄ JAKO SWOJE. ZALECAM OSTROŻNOŚĆ W KONTAKTACH Z TAKIMI OSZUSTAMI.
Ogłoszenie oszusta który klonuje ogłoszenia innych jest widoczne w serwisie - na fotkach które kradnie wyświetla się podwójne logo serwisu oglaszamy24.

email : prawo.jazdy88@gmail.com

email : prawo.jazdy88@gmail.com

#44 ~Marlena~

~Marlena~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2018 - 12:02:49

Jaki jest całkowity koszt?

#45 ~Hshs~

~Hshs~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2018 - 12:07:42

5000 zł kat b

#46 ~waldek~

~waldek~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2018 - 14:06:00

prosze o kotakt

#47 ~Zainteresowana~

~Zainteresowana~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2018 - 07:38:46

krameksylwia06@gmail.com zainteresowana proszę o kontakt

#48 ~Daniel~

~Daniel~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2018 - 17:23:28

Witam . Proszę się odezwać do mnie na emaila daniello.bkw@gmail.com

#49 kejmil95

kejmil95

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 11 październik 2018 - 12:03:38

Ja bde robil za jakis miesiac

#50 ~Michal~

~Michal~
  • Goście

Napisano 01 listopad 2018 - 12:09:27

Mozna num tel? Zeby sie skontaktowac?

#51 ~Sylwia~

~Sylwia~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2018 - 16:31:53

Nie mogę wysłać maila.
[/font][/color]
email : prawo.jazdy88@gmail.com </p>
email : prawo.jazdy88@gmail.com</p>[/quote][/quote]

#52 ~adam~

~adam~
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2018 - 16:51:50

prawko chciałbym zdać bo nie moge nie idzie mi z testami awcirocki@wp.pl

#53 ~darek77~

~darek77~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2018 - 20:34:48

Polecam prawo.jazdy@hush.com tam spokojnie kupicie. 

#54 lipa12345

lipa12345

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 20 grudzień 2018 - 17:09:03

W Sieci jest sporo porad w tym temacie. Nie powinno być z tym trudności.

#55 ~Lukas~

~Lukas~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2019 - 20:25:29

Witam jesteś zainteresowany c+e proszę kontakt lukasfelek@gmail.com

#56 ~ROBERT~

~ROBERT~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2019 - 20:05:42

straciłem prawo jazy za punkty  jak zrobic ukraińskie potrzebuje b/c+motor

#57 ~ROBERT~

~ROBERT~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2019 - 20:08:32

robert_k28@op.pl

#58 ~marcinpan~

~marcinpan~
  • Goście

Napisano 09 luty 2019 - 08:49:20

Piszcie do prawo.jazdy@hush.com tylko tam kupicie pewnie sprawdzilem wielu i tu polecam

#59 ~irek~

~irek~
  • Goście

Napisano 14 luty 2019 - 21:23:01

potrzebuje prawko  kat b proszę o kontakt 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych