Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Prezent na nowe mieszkanie

prezent na nowe mieszkanie

52 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Karola~

~Karola~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2014 - 08:40:12

Za niedługo idę na "parapetówkę" do młodego małżeństwa. Wypada kupić prezent na nowe mieszkanie. Chciałabym wybrać coś uniwersalnego, użytecznego. Nie orientuję się też, co już mają, a czego nie, więc przydałoby się coś, czego nigdy za wiele. Jakieś pomysły? :)

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2014 - 09:35:17

Masz szczęście, ze to nie moja rodzina bo oni przyjmują tylko koperty. Solidne koperty.

#3 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2014 - 09:44:33

A ja kupiłabym mikrofalę, teraz praktycznie w każdym domu jej się używa

#4 ~Anita~

~Anita~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2014 - 12:22:13

Ja kupiłam zestaw noży philipiaka na nowe mieszkanie. Dobrych noży nigdy za wiele a te będą służyć im przez wiele,wiele lat.

#5 ~miszka4~

~miszka4~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2014 - 19:12:44

Ja kupiłam zestaw noży philipiaka na nowe mieszkanie. Dobrych noży nigdy za wiele a te będą służyć im przez wiele,wiele lat.

A te noże to gdzie można zobaczyć? Szukam jakiegoś fajnego kompletu i chętnie bym im sie przyjrzała.

#6 ~Marta Kowalewska~

~Marta Kowalewska~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2014 - 20:54:12

miszko,

Produkty Philipiak może Pani obejrzeć na naszej stronie internetowej. Znajdzie Pani tam także adresy sklepów i salonów firmowych. Najlepszą okazją do zapoznania z ofertą i możliwościami naczyń Philipiak jest jednak udział w ich pokazie. Jeżeli ma Pani do mnie jeszcze jakieś pytania, chętnie pomogę.

Pozdrawiam, Marta Kowalewska
Online Ekspert marki PHILIPIAK

#7 ~Fiona~

~Fiona~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2014 - 21:07:32

Ja kupiłam zestaw noży i garnków "AMC" i gdy je zobaczyła sąsiadka, posiadaczka odpowiedników z "Philipiaka", to jej strasznie "grzdyl" skoczył z zazdrości. :)

#8 ~agniechaa~

~agniechaa~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2014 - 07:33:47

Czy udział w pokazie Philipiaka jest darmowy? Gdzie można znaleźć informacje o datach i godzinach? Z góry dziękuję.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2014 - 09:23:12

Czy udział w pokazie Philipiaka jest darmowy? Gdzie można znaleźć informacje o datach i godzinach? Z góry dziękuję.

Widzę, że ludzie z "filipiaka" opanowali temat i jedni zadają pytania, a drudzy (może nawet ci sami) na nie odpowiadają. :P

Ludzie, nie dajcie się ogłupiać. Żadne "filipiaki", "zeptery" i inne wynalazki nie warte są tych horrendalnych pieniędzy, których za nie żądają. Na pokazach potrafią Was tak ogłupić, że kupicie wszystko. Dlatego właśnie je (pokazy) tak preferują.

Na rynku jest sporo bardzo dobrych garów za ułamek ceny "filipiaka", czy "zeptera". Ja ostatnio kupiłem zestaw "Bachmayer Solingen" i jestem z nich baaaaardzo zadowolony, a kosztowały tyle, co jedna pokrywka "filipiaka". :)

#10 jacol22

jacol22

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 21 postów

Napisano 08 wrzesień 2014 - 13:15:35

Skórzane etui na klucze.

#11 ~wanda~

~wanda~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2015 - 14:18:48

Moze tutaj coś odpowiedniego znajdziecie dla siebie na stronce Pachnącej szafy
Ja własnie najczesciej wybieram dla siebie takie produkty.

#12 ~Kaśka~

~Kaśka~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2015 - 13:46:24

U mnie najtrafniejszym prezentem okazała się lampa zapachowa Lampeberger. Daje naprawdę fajny, delikatny zapach.

#13 ~Renata~

~Renata~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2015 - 12:45:19

A te noże to gdzie można zobaczyć? Szukam jakiegoś fajnego kompletu i chętnie bym im sie przyjrzała.

Istnieje  przesąd, że podarowane noże ucinają znajomość.......

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2015 - 09:37:53

Może ruski zestaw wypoczynkowy.... Haczyk na kufajku i wieszak na bałałajku...

#15 kordela

kordela

Nowy

• Pip
  • 7 postów

Napisano 22 czerwiec 2015 - 14:12:19

lampa do salonu czy sypialni to dobre rozwiązanie, ale to też trochę ingerencja w wystrój. więc zalezy na jakim etapie wystroju są właściciele i jak bardzo znasz ich gust. 

#16 linda

linda

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 26 czerwiec 2015 - 02:36:42

Najbardziej uniwersalny prezent to kwiatek:)

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 październik 2015 - 22:05:55

Kwiatek albo coś do kuchni, tylko najlepiej klasycznego, prostego to każdemu w gust przypasuje, Duka np ma takie kalsyczne akcesoria kuchenne, bardzo fajne

#18 ~eva~

~eva~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2016 - 16:10:54

A co myślicie o fotoobrazie? Czy to dobry prezent na nowe mieszkanie? Widziałam coś takiego w Sweet Home Decor. Uważam, że to super sprawa. Nie potrzeba ramki, bo obraz zadrukowany jest też na bokach i płótno nie blaknie. Poza tym cenowo jest ok, bo już za 29.00zł można kupić coś takiego. Widziałam, że jest tam też wiele promocji.

#19 ~Saloon~

~Saloon~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2016 - 16:25:03

lampa do salonu czy sypialni to dobre rozwiązanie, ale to też trochę ingerencja w wystrój. więc zalezy na jakim etapie wystroju są właściciele i jak bardzo znasz ich gust. 

Do salonu ?

To mieszkanie jest w Ameryce ?

#20 inka28

inka28

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 05 luty 2016 - 09:07:25

może jakiś zestaw kieliszków do wina, stojak na wino i butelkę wina oczywiście, albo wprost zapytać co się im przyda

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: prezent, na, nowe, mieszkanie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych