Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Prezent na nowe mieszkanie

prezent na nowe mieszkanie

49 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~pifosz~

~pifosz~
  • Goście

Napisano 05 luty 2016 - 14:46:14

może jakiś zestaw kieliszków do wina, stojak na wino i butelkę wina oczywiście, albo wprost zapytać co się im przyda

Lubie na stojaka.

#22 ~Alojz~

~Alojz~
  • Goście

Napisano 19 luty 2016 - 22:15:51

Albo jakiś prosty blender może. Taki Amici można kupić za 100zł +. A zawsze fajny i przydatny gadżecik .

#23 nicole

nicole

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 26 postów

Napisano 24 luty 2016 - 10:46:25

Najlepiej jakąś roślinę doniczkową. Do każdego mieszkania pasuje.

#24 ~Oleśka~

~Oleśka~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2016 - 08:33:57

Jestem zdania, że prezent na nowe mieszkanie musi być przede wszystkim praktyczny. Może jakieś książki kucharskie (oczywiście jeśli wiesz, że domownicy będą ich używać), stojak na wino, zestaw garnków, talerzy itp. To są praktyczne rzeczy i na pewno nie będą leżały i zbierały kurzu. Na pewno wystrzegaj się rzeczy typu figurki, wazon, ozdobne świece itd. Ze swojego przykładu wiem, że takie przedmioty sama wolałabym sobie kupić, bo nie każdy może trafić z kolorem, kształtem itd. w mój gust. Byłam dwa razy w życiu na parapetówce, raz kupiliśmy zestaw talerzy w sklepie Adacor plus kwiat w doniczce (wcześniej wiedziałam jaki i że na pewno się przyda). Za drugim razem wybraliśmy stojak do wina, do tego nowoczesne kieliszki i oczywiście butelkę dobrego trunku :) Podpytaj znajomych co najbardziej by im się przydało, pozdrawiam.

#25 AnnaJ

AnnaJ

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 14 lipiec 2016 - 08:57:01

na pewno kaska się przyda ;)

#26 ~maria~

~maria~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2016 - 11:31:59

kasa też, ale my daliśmy naszym bliskim znajomym zestaw garnków gerlacha, sami na pewno by sobie takich markowych nie kupili i było miło popatrzeć jak się cieszyli :)

#27 Pantofelek

Pantofelek

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 16 sierpień 2016 - 18:28:33

U mnie wszyscy postawili na akcesoria do kuchni. Ale sama chciałabym np stojak na kwiaty duży, albo tapetę wielką na ściane jak są te np wiersze czy slowa wymieniane. Ale to juz indywidualne wiec tez ktos musiałby mnie zapytac jakie ;)

#28 ~Marzenka i reszta~

~Marzenka i reszta~
  • Goście

Napisano 18 październik 2016 - 10:19:52

Nasza "paczka" bo jest nas w sumie siedmioro, wpadliśmy na iście szalony pomysł mianowicie meble. Tak się składa, że znamy się wszyscy od dziecka, a co za tym idzie znamy swoje gusta na wylot. Wystarczyła tylko się "zrzucić" i po sprawie. Wiedzieliśmy doskonale jakie będą kupować meble i u producenta Ola Mebluje zamówiliśmy im stół na wymiar z pięknymi krzesłami do tego komoda, witryna na jej porcelanę i jadalnia gotowa, ale byli w zaskoczeni, a cieszyli się jak małe dzieci. Zabawy było co niemiara.

#29 ~cella~

~cella~
  • Goście

Napisano 21 październik 2016 - 20:10:36

Maria  te garnki gerlacha są super, mam je od jakiegos czasu i jestem mega zadowolona, nawet ziemniaki szybciej sie gotują. Jednak co marka to marka :)

#30 nicole

nicole

Znajomy

• PipPip
  • 26 postów

Napisano 18 listopad 2016 - 15:06:29

Ja polecam zaparzacz do herbaty.

#31 barbara joanna

barbara joanna

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 03 grudzień 2016 - 12:55:27

Garnki świetny pomysł, to w kuchni podstawa, a jeszcze takie markowe to już w ogóle sprawią dużo radości :) Ja osobiście chciałabym takie dostać.

#32 mantra

mantra

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 05 grudzień 2016 - 09:24:48

Proponuje zakupić np. paterę na ciasta albo piękny dzban na sok :), te rzeczy zawsze się przydadzą :)

#33 barbara joanna

barbara joanna

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 05 grudzień 2016 - 15:07:27

Ja zamówiłam już zestaw noży w pięknym drewnianym bloku. Cały komplet przyda się mojej mamie, bo lubi gotować a nie ma takiego noża szefa kuchni jak w tym zestawie gerlacha, który jest właśnie najbardziej przydatny do krojenia,

#34 martynka35

martynka35

Znajomy

• PipPip
  • 24 postów

Napisano 07 grudzień 2016 - 11:00:33

na parapetówkę można kupić komplet kieliszków, kubków, filiżanki, zestaw przypraw, jakieś urządzenie z drobnego AGD i do tego butelkę dobrego wina, albo po prostu zapytać, co chcieli by dostać właściciele mieszkania :) przecież rózne są gusta

#35 Thea

Thea

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 10 grudzień 2016 - 11:55:58

Jako smakoszka kawy, mogę zaproponować młynek do kawy albo inny zestaw do parzenia kawy. Można je kupić w RTV Euro AGD. Nie kosztują dużo, a będą służyć właścicielowi przed długi czas. To świetny i praktyczny prezent.  Mają duży wybór małego AGD, więc na pewno znajdziesz coś ciekawego. :)

Użytkownik Thea edytował ten post 10 grudzień 2016 - 11:56:09

#36 coffeelover9608

coffeelover9608

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 17 luty 2017 - 15:57:16

Najlepiej zestaw jakiś szklanek, kubków albo niedrogie urządzenie do kuchni jak opiekacz albo mikser :)

#37 justa15

justa15

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 15 maj 2017 - 09:26:29

może coś  co może im się przyda;) jakieś garczki czy może kwiatki plus wino?

#38 tegiusz

tegiusz

Nowy

• Pip
  • 7 postów

Napisano 30 październik 2017 - 00:01:43

a jakby coś do domu? gary, noże , kieliszki? zobacz sobie w tym e-sklepie Duka

#39 ~ada~

~ada~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2017 - 16:14:46

Mnie się wydaje że lepiej zapytać w prost co potrzebuje niech wymieni kilka rzeczy a Ty wybierzesz jedną Ja tak zrobiłam, kupiłam lampę activejet  i koleżanka była zadowolona

#40 raisin

raisin

Znajomy

• PipPip
  • 23 postów

Napisano 08 grudzień 2017 - 13:20:25

Jak nie wiemy co kupić to zawsze można dać kartę podarunkową do jakiegoś sklepu.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: prezent, na, nowe, mieszkanie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych