Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Prezent na nowe mieszkanie

prezent na nowe mieszkanie

50 odpowiedzi w tym temacie

#41 LadyAltona

LadyAltona

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 10 grudzień 2017 - 17:41:24

Najbliższa parapetówka, która mnie czeka to parapetówka moich znajomych :D Kupuje im wycieraczkę z motywem z Gwiezdnych Wojen :) 

#42 ~Jenna~

~Jenna~
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2018 - 12:54:38

Jakiś czas temu szukałam prezentu dla znajomych i zdecydowałam się na niedrogi ekspres kolbowy - nie mieli jeszcze w czym parzyć kawy, także trafiony prezent :D a i model, który wybrałam (AD 4404cr od Adlera), parzy smaczną kawę i wygląda bardzo dobrze :)

#43 Domiro18

Domiro18

Znajomy

• PipPip
  • 24 postów

Napisano 14 grudzień 2018 - 12:15:55

a może jakiś kwiatek? ;) 

#44 MaGotka

MaGotka

Nowy

• Pip
  • 9 postów

Napisano 24 kwiecień 2019 - 17:26:39

Ja parę tygodni temu byłam u brata na parapetówce i w prezencie dostał ode mnie alkohol, a do tego taką oryginalną karafkę z kieliszkami https://wszystkodoku...8,p9554,pl.html  Alkohol z takim zestawem zawsze się przyda.

Użytkownik MaGotka edytował ten post 24 kwiecień 2019 - 17:37:07

#45 Krzysztof Dziobek

Krzysztof Dziobek

Nowy

• Pip
  • 14 postów

Napisano 07 maj 2019 - 09:26:41

Ja ze znajomymi kupiliśmy koledze na parapetówę wspólny prezent - porządny wentylator https://www.airnatur...ty/wentylatory/. Na pewno przyda mu się w trakcie upałów.

#46 szyminsa

szyminsa

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 01 lipiec 2019 - 10:15:03

Mam nadzieję, że w nowym mieszkaniu zostały porządnie rozplanowane i zrobione instalacje. Warto je sprawdzić z fachowcem. Na Śląsku działa biuro projektowe Eran https://www.eran.com...ektowe-katowice. Serdecznie polecam.

#47 warmo

warmo

Nowy

• Pip
  • 9 postów

Napisano 04 lipiec 2019 - 07:11:54

W gruncie rzeczy na nowe mieszkanie można zrobić wiele prezentów np. coś takiego jak lampy aqform żeby wnętrze wyglądało ładniej albo z drugiej strony byc może jakiś robot kuchenny? Na nowym mieszkaniu w sumie zawsze jakieś akcesoria tego typu będą miały rację bytu. A może jakiś hmm... zegarek na ścianę?

#48 ~pytong~

~pytong~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2019 - 13:04:35

Dmuchana lala na parapetówe

#49 Jolanta84

Jolanta84

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 09 lipiec 2019 - 22:06:58

Dobry trunek ;)

#50 ~spalilili~

~spalilili~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2019 - 10:44:04

Myśmy od teściów dostali na nowe mieszkanie płytę indukcyjną electroluxa 600 FLEX Infinite, prezent na prawdę trafiony. Indukcja sprawdza się bardzo dobrze, jesteśmy bardzo zadowoleni z prezentu, bardzo prosta w obsłudze a jaka wygoda.

#51 ~janusz~

~janusz~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2019 - 10:01:05

Myśmy od teściów dostali na nowe mieszkanie płytę indukcyjną electroluxa 600 FLEX Infinite, prezent na prawdę trafiony. Indukcja sprawdza się bardzo dobrze, jesteśmy bardzo zadowoleni z prezentu, bardzo prosta w obsłudze a jaka wygoda.

lol

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: prezent, na, nowe, mieszkanie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych