Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Prezent na nowe mieszkanie

prezent na nowe mieszkanie

49 odpowiedzi w tym temacie

#41 LadyAltona

LadyAltona

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 10 grudzień 2017 - 17:41:24

Najbliższa parapetówka, która mnie czeka to parapetówka moich znajomych :D Kupuje im wycieraczkę z motywem z Gwiezdnych Wojen :) 

#42 ~Jenna~

~Jenna~
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2018 - 12:54:38

Jakiś czas temu szukałam prezentu dla znajomych i zdecydowałam się na niedrogi ekspres kolbowy - nie mieli jeszcze w czym parzyć kawy, także trafiony prezent :D a i model, który wybrałam (AD 4404cr od Adlera), parzy smaczną kawę i wygląda bardzo dobrze :)

#43 Domiro18

Domiro18

Znajomy

• PipPip
  • 37 postów

Napisano 14 grudzień 2018 - 12:15:55

a może jakiś kwiatek? ;) 

#44 ~pytong~

~pytong~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2019 - 13:04:35

Dmuchana lala na parapetówe

#45 Jolanta84

Jolanta84

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 09 lipiec 2019 - 22:06:58

Dobry trunek ;)

#46 ~spalilili~

~spalilili~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2019 - 10:44:04

Myśmy od teściów dostali na nowe mieszkanie płytę indukcyjną electroluxa 600 FLEX Infinite, prezent na prawdę trafiony. Indukcja sprawdza się bardzo dobrze, jesteśmy bardzo zadowoleni z prezentu, bardzo prosta w obsłudze a jaka wygoda.

#47 ~janusz~

~janusz~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2019 - 10:01:05

Myśmy od teściów dostali na nowe mieszkanie płytę indukcyjną electroluxa 600 FLEX Infinite, prezent na prawdę trafiony. Indukcja sprawdza się bardzo dobrze, jesteśmy bardzo zadowoleni z prezentu, bardzo prosta w obsłudze a jaka wygoda.

lol

#48 ~Sylwia~

~Sylwia~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2019 - 11:14:19

A może pomyśl o kupnie irobota? Wydaje mi się, że dużo osób nie lubi sprzątać, więc to by było sporym udogodnieniem :)

#49 warmo

warmo

Swojak

• PipPipPipPip
  • 153 postów

Napisano 10 październik 2019 - 17:13:45

Wydaje mi się, że prezenty na nowe mieszkanie powinny być przede wszystkim praktyczne wiec polecam zerknąć np. tutaj https://www.elampy.p...wki-dekoracyjne i zamiast alkoholi czy czegoś podobnego sprawić po prostu prezent w formie żarówek dekoracyjnych. Po pierwsze dają dobre światło, a po drugie moim zdaniem fajnie się prezentują w pomieszczeniach ;)

#50 ~prezent~

~prezent~
  • Goście

Napisano 10 październik 2019 - 17:41:07

A może pomyśl o kupnie irobota? Wydaje mi się, że dużo osób nie lubi sprzątać, więc to by było sporym udogodnieniem :)

i robot i robotnica, taka dmuchana

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: prezent, na, nowe, mieszkanie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych