Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Prezent na nowe mieszkanie

prezent na nowe mieszkanie

54 odpowiedzi w tym temacie

#41 LadyAltona

LadyAltona

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 10 grudzień 2017 - 17:41:24

Najbliższa parapetówka, która mnie czeka to parapetówka moich znajomych :D Kupuje im wycieraczkę z motywem z Gwiezdnych Wojen :) 

#42 ~Jenna~

~Jenna~
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2018 - 12:54:38

Jakiś czas temu szukałam prezentu dla znajomych i zdecydowałam się na niedrogi ekspres kolbowy - nie mieli jeszcze w czym parzyć kawy, także trafiony prezent :D a i model, który wybrałam (AD 4404cr od Adlera), parzy smaczną kawę i wygląda bardzo dobrze :)

#43 Domiro18

Domiro18

Bywalec

• PipPipPip
  • 58 postów

Napisano 14 grudzień 2018 - 12:15:55

a może jakiś kwiatek? ;) 

#44 ~pytong~

~pytong~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2019 - 13:04:35

Dmuchana lala na parapetówe

#45 Jolanta84

Jolanta84

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 09 lipiec 2019 - 22:06:58

Dobry trunek ;)

#46 ~spalilili~

~spalilili~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2019 - 10:44:04

Myśmy od teściów dostali na nowe mieszkanie płytę indukcyjną electroluxa 600 FLEX Infinite, prezent na prawdę trafiony. Indukcja sprawdza się bardzo dobrze, jesteśmy bardzo zadowoleni z prezentu, bardzo prosta w obsłudze a jaka wygoda.

#47 ~janusz~

~janusz~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2019 - 10:01:05

Myśmy od teściów dostali na nowe mieszkanie płytę indukcyjną electroluxa 600 FLEX Infinite, prezent na prawdę trafiony. Indukcja sprawdza się bardzo dobrze, jesteśmy bardzo zadowoleni z prezentu, bardzo prosta w obsłudze a jaka wygoda.

lol

#48 ~Sylwia~

~Sylwia~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2019 - 11:14:19

A może pomyśl o kupnie irobota? Wydaje mi się, że dużo osób nie lubi sprzątać, więc to by było sporym udogodnieniem :)

#49 warmo

warmo

Swojak

• PipPipPipPip
  • 210 postów

Napisano 10 październik 2019 - 17:13:45

Wydaje mi się, że prezenty na nowe mieszkanie powinny być przede wszystkim praktyczne wiec polecam zerknąć np. tutaj https://www.elampy.p...wki-dekoracyjne i zamiast alkoholi czy czegoś podobnego sprawić po prostu prezent w formie żarówek dekoracyjnych. Po pierwsze dają dobre światło, a po drugie moim zdaniem fajnie się prezentują w pomieszczeniach ;)

#50 ~prezent~

~prezent~
  • Goście

Napisano 10 październik 2019 - 17:41:07

A może pomyśl o kupnie irobota? Wydaje mi się, że dużo osób nie lubi sprzątać, więc to by było sporym udogodnieniem :)

i robot i robotnica, taka dmuchana

#51 mosok.rol

mosok.rol

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 26 październik 2019 - 14:00:05

może jakiś zestaw reczników :) taki ewieszy kupić :) fajny i przydatny do mieszkania

https://www.narzedzi...ty-robocze.html

Użytkownik mosok.rol edytował ten post 28 październik 2019 - 13:47:01

#52 ~wiola d~

~wiola d~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2019 - 16:05:23

Chyba taki praktyczny prezent jest najlepszy. Ja bynajmniej na takie zawsze stawiam jeśli chodzi o parapetówkowe prezenty.

#53 marzena17

marzena17

Nowy

• Pip
  • 13 postów

Napisano 13 listopad 2019 - 17:08:31

Ja również jestem zdania, że na tego typu imprezy powinno się kupić coś co jest rzeczywiście praktyczne i co faktycznie przyda się. Za dwa tygodnie idę na parapetówkę do siostry i zamierzam dać jej którąś z tych desek https://www.superwne...tia,fp:136.html . Taki sprzet zawsze jest potrzebny w domu. Zastanawiam sie tylko czy aby nie wziąć jej od razu z podstawą na generator pary.

#54 ~sronger~

~sronger~
  • Goście

Napisano 26 luty 2020 - 10:56:19

skarpety do mieszkania ?

lepsza dmuchana , gumowa lala

#55 akii

akii

Bywalec

• PipPipPip
  • 85 postów

Napisano dziś, 13:26

No właśnie nie wiem czy dekoracje do mieszkania są dobrą opcja prezentową.... Szczególnie, że każdy ma inny gust oraz trudno jest się w niego wpasować.Dwa bardzo bezpieczne prezenty tutaj to alkohol oraz kwiaty. Tak wiec jeśli nie macie pomysłu to bedzie to dobra opcja Plus dodatkowo opakowanie czekoladek.

Jeśli jednak chcecie podarować coś spersonalizowanego, polecam zerknąć sobie na stronę Many Mornings, na stronie mozna kupić ciekawe skarpetki we wzory. Moim zdaniem będzie to bardziej praktyczna opcja.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: prezent, na, nowe, mieszkanie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych