Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

22 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~ojojoj~

~ojojoj~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2010 - 11:39:53

proponuje aby na prezent wybrać operacje powiększenia piersi dla dziewczyn a dla chłopców operację powiększenia penisa.

#2 ~qwerty~

~qwerty~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2010 - 11:44:33

oczywiste jest to iz "sasiad" na swoja I Komunie dostal od rodzicow prezent w postaci odssysania mozgu ^^ ja nie wiem co sie tu wyrabia... przeciez I Komunia ŚW to sakrament a nie obdarowywanie prezentami, jestem ciekaw czy te dzieciaki wiedza w ogole po co przystepuja do I KŚ bo chyba mysla ze po prezenty .. ;/ XXI wiek co ^^ zenada..

#3 ~Gliko~

~Gliko~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2010 - 11:48:16

- Mój sąsiad dwa lata temu swojemy synowi w prezencie komunijnym zafundował operacją plastyczną odstających uszu - opowiada Artur. - Nie mam pojęcia, ile to mogło kosztować.

Ale bzdura, od kiedy to tak malym dzieciom robi sie operacje plastyczne?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

#4 ~olla~

~olla~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2010 - 11:57:39

- Mój sąsiad dwa lata temu swojemy synowi w prezencie komunijnym zafundował operacją plastyczną odstających uszu - opowiada Artur. - Nie mam pojęcia, ile to mogło kosztować.

Ale bzdura, od kiedy to tak malym dzieciom robi sie operacje plastyczne?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

mam odstajace uszy i jakby mi ktos zasponsorował operacje plastyczna to byłby to nafajniejszy prezent jaki mogłabym dostać. Od dziecka mam kompleksy na tym punkcie, nie az takie zeby robić sobie operacje i wydawać własne pieniążki, ale jakby to ktoś zasponsorował to byłabym szcześłiwa.

#5 ~Vraim~

~Vraim~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2010 - 12:36:26

mam odstajace uszy i jakby mi ktos zasponsorował operacje plastyczna to byłby to nafajniejszy prezent jaki mogłabym dostać. Od dziecka mam kompleksy na tym punkcie, nie az takie zeby robić sobie operacje i wydawać własne pieniążki, ale jakby to ktoś zasponsorował to byłabym szcześłiwa.

I tak dla innych będzie się liczył Twój tyłek... moja piękna.

#6 taki ktoś

taki ktoś

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 279 postów

Napisano 23 kwiecień 2010 - 12:47:36

Aż się boję pomyśleć co to będzie za 10lat, kredyt pod hipotekę trzeba będzie brać :D. Ja dostałem zegarek(elektroniczny, chyba z 5 melodyjkami :D )i aparat ( taki naciągany na kliszę) ojj kiedy to było ze człowiek się z tego cieszył :) :)

#7 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2010 - 13:02:26

A ja dostałam kolczyki ,sweterek i zegarek(elektronik)

#8 ~Rymar~

~Rymar~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2010 - 14:01:24

Za moich czasów super prezentem był zegarek nakrecany oczywiscie i pudełko czekoladek.To było cos a teraz to n ie wiadomo czy to komunia czy wystawa próżności.

#9 ~Słonik~

~Słonik~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2010 - 14:25:59

Kocham cię za twoje uszki.

#10 ~kalina~

~kalina~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2010 - 15:33:33

Nie wyobrażam sobie, aby zafundować własnemu małemu dziecku operację plastyczną. Przecież to tak, jakby powiedzieć dziecku "Jesteś brzydki, koniecznie cię trzeba poprawić, bo jakoś nie mogę cię kochać". Ludzie,opamiętajcie się.

#11 ~Maciek16~

~Maciek16~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2010 - 15:58:09

Ha,Ha,Ha !!!
Jak można dziecku mającemu 9 lat na komunie zafundować operację plastyczną. To totalny deb***izm. Dziecko wybudza się spod narkozy a mama mówi:
-Zobacz kochanie dostałaś od Pana Jezusa nowy nosek.
Albo cycuszki jak kto woli. Szok !!!
Ludzie apeluję opamiętajcie się wasze dzieci to nie zabawki.
I tu pojawia się ten temat tabu, mianowicie:
Jak zaakceptować swoje dziecko po urodzeniu i w dalszych etapach jego życia.
Niestety praw natury się nie zmieni.

#12 ~kxk~

~kxk~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2010 - 16:19:44

LUDZIE, TO TOTALNA BZDURAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#13 ~JJ~

~JJ~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2010 - 17:12:58

SAMI RODZICE PRZYZWYCZAJAJĄ DZIECI DO DROGICH PREZENTÓW. KTO TO WIDZIAŁ, ŻEBY DZIECKO NA KOMUNIĘ DOSTAWAŁO PREZENTY DROŻSZE NIŻ NOWOŻEŃCY. W TYM ROKU MAM KOMUNIĘ U KUZYNA I JUŻ ŁAPIĘ SIĘ ZA KIESZEŃ. SZOK

#14 ~~matka~~

~~matka~~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2010 - 17:50:18

Ciekawe kiedy na komunią zaczną dostawać prawdziwe samochody - w końcu a aucie jest bezpieczniej jak na quadzie - totalna paranoja - quady powinny być od min 15 roku życia - przecież jak w kogoś wpadnie i zrobi krzywdzę to idą siedziećrodzice - i tu rodzice ukazują swoją bezmyślność i totalną głupotę. - włąsnie takim powinno się odbierać dzieci - bo to oni stwarzają większe zagrożenie dla dzieci i otoczenia - jak tacy co im ledwie starcza.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2010 - 18:46:54

A ja chce dmuchana lalke !

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2010 - 20:38:00

no z tym quadem na fotce to ktoś przesadził , nikt nie kupuje na komunię raptora , jeżeli już to jakiegoś 50

#17 ~Lotos~

~Lotos~
  • Goście

Napisano 08 maj 2010 - 08:33:50

Komunia i dylemat prezentów, to moim zdaniem egzamin z "mądrości" rodziców. Ja sterowałam zakupem prezentów dla mojej córki, rezygnując z wybujałych prezentów. Sama też nie daję się zwariować, kiedy jetem gościem na czyjejś komunii.
Zapewniam, że roczna praca z dzieckiem, tłumaczenie mu znaczenia tego szczególnego dnia daje świetne efekty!
Moja córka ucieszyła się setnie z zegarka, aparatu (bardzo prostego), dużego pudełka lego i albumu o koniach. To był dla niej CUDOWNY dzień i nadmienię, że tak dobrane prezenty nie wynikały z naszych i gości trudności finansowych lub "mocheryzmu" tylko z dbałości o zachowanie równowagi i walki z szałem głupoty!

#18 ~witka~

~witka~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2010 - 10:46:19

Witaj,
interesuje mnie temat, który poruszyłeś w swoim mailu, czyli operacje plastyczne jako forma prezentu dla dzieci. Będę wdzięczna za więcej informacji o tej rodzinie.
Pozdrawiam
Viola

#19 ~Koszka~

~Koszka~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2010 - 11:33:57

Oczywiście prezent ma się podobać, ale w rozsądnej cenie i w dobrym guście. Ja dałam chrześniakowi teleskop Opticon, bo to fajny sprzęcik za nieduże pieniądze. ;)

#20 ~wujek~

~wujek~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2010 - 13:59:40

teleskopik na baterie dla marzenki .

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych