Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

prezenty do domu

8 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~alina~

~alina~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2015 - 12:48:58

z jakiego prezentu do domu najbardziej byście się ucieszyli? 

#2 ~renata~

~renata~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2015 - 10:40:38

to chyba zależy jaki amsz dom i co lubisz. Bo niektórzy będą zadowoleni z garnków a inni z obrazu ;) ja bym chciała mieć w domu więcej kwiatów więc z chęcią przyjme kompozycje stabilizowane z rosebelle :)

#3 tomekflaming

tomekflaming

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 12 styczeń 2015 - 14:39:32

ja bym się ucieszył ze sprzętu kuchennego, ale wtedy trzeba znać potrzeby obdarowywanego i mieć nieco większy budżet. rózne blendery, sokowirówki czy tostownice są fajnym prezentem na wiekszą okazje. 

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2015 - 09:57:09

Jeśli mówimy o wymarzonych prezentach (nie zważając na cenę) to mi się marzy taki fotel jak ten:  Po ciężkim dniu idealnie nadaje się do odpoczynku. Miałabym okazję nie tylko słyszeć, ale również poczuć muzykę :)

Jednak kolor włosów to blond.

#5 kanilka

kanilka

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 17 styczeń 2015 - 21:38:23

sciana w tapecie "nowy jork"

#6 ~akczun~

~akczun~
  • Goście

Napisano 27 maj 2019 - 18:47:18

Ja sobie sprawiłem prezent w postaci płyty indukcyjnej electroluxa 800 SENSE SenseFry, póki co jestem zadowolony. Ma sporo ułatwiających gotowanie funkcji.

#7 ~Lona~

~Lona~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2019 - 23:09:55

Warto się zorientować, jakie dodatki do mieszkania lubi osoba, która będzie obdarowana. Moi znajomi wiedzą, że uwielbiam Sklep Afrykański i przepiękne dodatki, stworzone własnoręcznie przez afrykańskich artystów. 

#8 warmo

warmo

Swojak

• PipPipPipPip
  • 125 postów

Napisano 29 sierpień 2019 - 11:47:10

A jezeli mozecie zerknijcie prosze tutaj https://www.crazytim...rki-Bulova.html i powiedzcie czy warto facetowi zrobic taki prezent na 30 urodziny? Okazja konkretna to i prezent tez powinien taki byc chyba co?

#9 ~Nika~

~Nika~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2019 - 22:59:26

My sobie zrobiliśmy prezent na rocznicę i kupiliśmy piekarnik. Tak piekarnik. Zawsze było coś ważniejszego ale w końcu stwierdziliśmy że nadszedł ten moment że już trzeba. Oboje lubimy pieczenie, oboje lubimy domowe ciasta a stary piekarnik połowę przypalał połowę zostawiał surową. Wybraliśmy Electrolux Combi Quick i to był strzał w dychę :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych