Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 koszalin1980

koszalin1980

    Nowy

  • Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 12 luty 2019 - 10:06:45

W sprawie opisywanej przez redakcję było specjalne zebranie w przedszkolu, była na nim garstka rodziców, która po wysłuchaniu argumentacji pani dyrektor podjęła decyzję o zamknięciu bramy. Tej bramy dyrekcja nie musiała udostępniać - była to tylko ich dobra wola. Zatem zamiast skarżyć się do gazety - wystarczyło przyjść na zebranie i przekazać swoje argumenty. Ja jako rodzic dziecka uczęszczającego do tamtejszego żłobka - popieram decyzję dyrekcji o zamknięciu bramy, która powinna być zamknięta od września. Bezpieczeństwo dzieci jest najważniejsze tym bardziej, że nieopodal znajduję się plac zabaw. Część rodziców swoimi samochodami niszczyła plac, trawniki, a 

dyrektorkę żłobka w indywidualnych rozmowach- obrzucała różnymi epitetami. Niech zatem wspomniani rodzice mają pretensję tylko i wyłącznie do siebie.

 #2 ~Maria~

~Maria~
  • Goście

Napisano 13 luty 2019 - 10:16:42

Zgadzam się. Ogłoszenie o zebraniu wisiało na drzwiach wystarczająco długo. Rodzice, którzy byli i są szczególnie zainteresowani parkowaniem na terenie placówki mogli na nie przyjść i przedstawić swój punkt widzenia. Niestety nieobecni nie mają głosu, zatem decyzję podjęli Ci, którym "chciało się" przyjść na zebranie. Poza tym nie róbmy dramatu, w życiu w wielu miejscach i sytuacjach trzeba zaparkować samochód przy ulicy i wysiąść z niego z dziećmi... Zapewne jest to utrudnienie, ale skoro mamy takich kierowców, którzy nawet na terenie żłobka i przedszkola nie potrafią zachować ostrożności to skutkuje właśnie takimi decyzjami.

#3 ~Koszalinianka~

~Koszalinianka~
  • Goście

Napisano 13 luty 2019 - 10:52:27

To nie wina przedszkola, na tym osiedlu jest ogólny problem z brakiem miejsc parkingowych. I tak będzie dalej do czasu aż nie powstanie jakiś rozsądny parking dostępny za darmo dla ludzi.#4 ~Koszalinianka~

~Koszalinianka~
  • Goście

Napisano 13 luty 2019 - 10:52:44

To nie wina przedszkola, na tym osiedlu jest ogólny problem z brakiem miejsc parkingowych. I tak będzie dalej do czasu aż nie powstanie jakiś rozsądny parking dostępny za darmo dla ludzi.

Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych