Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Probud Świdwin

35 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~EMIGRANT57~

~EMIGRANT57~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2012 - 07:02

Witam serdecznie jakis czas temu wyjechałem z naszego miasta za granicę,mieszkając jeszcze w Świdwinie pare lat temu pracowałem w firmie Ryśka P. Probud z Kołobrzeskiej.Mam zasadnicze pytanie bo dochodzą mnie wiadomości o pewnych sprawach związanych z moim byłym pracodawcą i firmą w którj pracowałem i wcale nie miałem złego zdania.Nie lubię zajmowac się plotkami i jeżeli ktoś coś konkretnego wie lub zna proszę napisać ,pozdrawiam Świdwiniaków...

#2 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2012 - 07:10

Szukasz sensacji? Puknij ty sie człowieku w ten swój pusty sagan!

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2012 - 07:11

Wszystko jest w porządku. Firma tak dobrze prosperuje, że jej właściciel został uhonorowany przez burmistrza tytułem zasłużony dla miasta Świdwina.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2012 - 07:25

Osobiście znam znacznie lepiej prosperujące firmy w Świdwinie, zatrudniające po 100 i więcej osób. Firmy które się ciągle rozwijają, inwestują w park maszynowy, w transport, budynki i zwiększają zatrudnienie a właściciele jakoś nigdy nie byli aż tak "docenieni" Z tego co słychać to w tym Probudzie mała padaczka, choć tytuły honorowe pozostaną

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2012 - 07:34

Nadawanie honorowych obywateli zakrawa na kpinę w tym mieście, ktoś dobrze napisał KóŁKO ale różańcowe! Pogratulować pomysłodawcy... ktoś robi swoje biznesy, bo udało mu się "wygrać" przetarg, wybudował salkę sportową, przytulił trochę siana i za to dostaje tytuł zasłużonego obywatela miasta. To jest dopiero patologia!

#6 ~EMIGRANT57~

~EMIGRANT57~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2012 - 07:45

Szukasz sensacji? Puknij ty sie człowieku w ten swój pusty sagan!

Chętnie ciebie pajacu stuknął bym w ten pusty sagan a swoją drogą dziwię się że moderator nic nie robi widząc wpisy o odpowiedzi takich tumanów,na pewno pacanie mie chciałbyś stanąć ze mmną oko w oko,

#7 ~robi~

~robi~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2012 - 20:37

Panowie pan R piątek jest ok

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2012 - 20:43

jedyny piątek jest ok to ten co dziś mamy

#9 ~EMIGRANT57~

~EMIGRANT57~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2012 - 21:55

Też tak uważam że był i jest ok,wielu ludziom pomógł i na wielu się zawiódł ...

#10 ~kupa kabana~

~kupa kabana~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2012 - 22:22

Osobiście znam znacznie lepiej prosperujące firmy w Świdwinie, zatrudniające po 100 i więcej osób. Firmy które się ciągle rozwijają, inwestują w park maszynowy, w transport, budynki i zwiększają zatrudnienie a właściciele jakoś nigdy nie byli aż tak "docenieni" Z tego co słychać to w tym Probudzie mała padaczka, choć tytuły honorowe pozostaną

Napisz proszę jakie to firmy tak inwestują. Jaki park maszynowy jaki transport, budynki. No chyba , że Pan R. ale to i tak sie nie zgadza do końca! Właściciele w Świdwinie są aż za nadto doceniani w odróżnieniu do pracowników.

#11 ~Karramba~

~Karramba~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2012 - 22:25

Chętnie ciebie pajacu stuknął bym w ten pusty sagan a swoją drogą dziwię się że moderator nic nie robi widząc wpisy o odpowiedzi takich tumanów,na pewno pacanie mie chciałbyś stanąć ze mmną oko w oko,

A Fred narzeka , że 95% internautów go marszczy! Podnosisz statystykę internetowy onanisto!

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2012 - 07:12

Napisz proszę jakie to firmy tak inwestują. Jaki park maszynowy jaki transport, budynki. No chyba , że Pan R. ale to i tak sie nie zgadza do końca! Właściciele w Świdwinie są aż za nadto doceniani w odróżnieniu do pracowników.

Nawet nie zamierzam robić tego na forum. Ja osobiście znam, co wcale nie oznacza że muszę obwieszczać całemu światu. I nie myślę o żadnym panu R. Bo pan R. jak widzę, to od lat leci na opinii a jak popatrzysz na te jego nieruchomości, jego zaplecze i sposób zarządzania to daleko mu jeszcze do tego żeby nazywać go biznesmenem. Nakupował i tyle jego, że ma ale większość zaniedbana, hale stoją jak po powstaniu warszawskim.Większość się sypie. Ale są tacy, którzy może mają trochę mniej ale nie obnoszą się ze swoim majątkiem.Mają natomiast wszystko zadbane, poukładane jak w pudełeczku, zatrudniają ludzi legalnie, inwestują i nie zabiegają o odznaki, dyplomy, honorowe tytuły.Nie kombinują z obniżaniem podatków, nie sponsorują pod publikę tylko z potrzeby serca i nie rozgłaszają tego wszem i wobec. A taki burmistrz nawet nie wie, że takie firmy istnieją bo się nawet tym nie interesuje.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2012 - 18:38

oj dzieje się....

#14 ~pracownik~

~pracownik~
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2012 - 09:24

przeciez pan piatek siedzi za przekrety na jednostce. Całe ocieplenie ze szczytowej sciany odpadło wg to wszedzie byly robione przekrety cbś do wszystkiego doszlo.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2012 - 10:40

sidzieć to można w pierdlu a nie w jednostce :D

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 maj 2012 - 18:24

dziwie sie ze nagle z pana piątka zrobili Czubka i siedzi zamkniety w psychiatryku. a co do tej jednostki to i nie tylko tam bo i bloki na miescie tez legalnie nie byly ocieplane.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 maj 2012 - 19:00

......bo i bloki na miescie tez legalnie nie byly ocieplane.

A jak się bloki na mieście ociepla legalnie a jak nielegalnie ?

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 maj 2012 - 19:43

Ten dupek napewno nie wie!

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 maj 2012 - 20:52

Co wy wszyscy pi...cie o Piątku? To zbyt uczciwy człowiek by nim poniewierać!

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 maj 2012 - 21:40

dziwie sie ze nagle z pana piątka zrobili Czubka i siedzi zamkniety w psychiatryku. a co do tej jednostki to i nie tylko tam bo i bloki na miescie tez legalnie nie byly ocieplane.

Co Ty gadasz? jakim psychiatryku? To przecież normalny zdrowy biznesmen

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych