Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Próg zwalniający na... polnej drodze :: zobacz komentowany artykuł

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2016 - 13:09:37

SKŁADAM  OBYWATELSKI  WNIOSEK  O  DEMONTAŻ  PROGU  OGRANICZAJĄCEGO  Z  GŁOWY JASIONASA.

#2 ~normalny24~

~normalny24~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2016 - 14:49:12

To próg ma ograniczyć kurz? to niech się nazywa próg "odkurzający" :)

Na pewno hamując przed progiem nie będzie jeszcze więcej kurzu.

Durnie zamiast zrobić asfalt to progi montują, Boże widzisz i nie grzmisz!

#3 ~JAN~

~JAN~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2016 - 14:54:51

ZGADZAM SIĘ Z WNIOSKIEM OBYWATELSKIM W 100 %. TYLKO DLACZEGO SZANOWNY AUTOR ARTYKUŁU UPARCIE PISZE PRÓB ZAMIAST PRÓG......CZY SPRAWDZA KTOŚ W REDAKCJI TE ARTYKUŁY ? BĘDĘ WDZIĘCZNY ZA ODPOWIEDŹ...A MOŻE SAM AUTOR SIĘ ODNIESIE :)

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2016 - 15:00:42

Ja proponuję burmystrzowi taki próg zwalniający w podejmowanych błędnych decyzjach personalnych.... Przypadkowych ludzi proponuje na nieprzypadkowe funkcje ale odpowiedzialne... chyba!  

#5 ~normalny24~

~normalny24~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2016 - 15:17:24

Ciekawe kto beknie jak ktoś sobie zawieszenie rozwali bo nie widze tam jakoś znaku ograniczenia prędkości, czyli jak terenie niezabudowany 90km/h a jak zabudowany to 50km/h (ale nie ma tablicy miejscowości ani że teren zabudowany).

#6 ~Alik~

~Alik~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2018 - 11:00:51

Świetne rozwiązanie. Sama mam działkę przy drodze polnej i latem to masakra jak bezmyslni kierowcy jeżdźą i kurzą na boki. Całkowity brak kultury i szacunku dla sąsiada, bo jakiz problem przejechać z szybkością 5 km/godz zamiast 50 km/godz. Podobna sytuacja jak w artykule, u mnie tez droga koślawa, ale to "działkowiczom" mającym działki oddalone od drogi, kompletnie nie przeszkadza. A kierowca który urwie zawieszenie niech ma pretensje do siebie za kompletny brak wyobrażni i glupotę a nie do gminy że dba o zdrowie mieszkańców. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych