Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »
Drodzy internauci!
W związku z ciszą wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów i zamieszczania wpisów na forum.
Zapraszamy w niedzielę wieczorem, po zakończeniu głosowania.

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2018 - 11:07:02

Wstyd mi za tych symulantów ,gdzie tu etyka nauczycielska? Jestem już  10 lat na emeryturze nauczycielskiej i nie mogę uwierzyć ,że tak można manipulować ludżmi.

#2 ~Wanda~

~Wanda~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2018 - 11:16:18

Wstyd mi za tych symulantów ,gdzie tu etyka nauczycielska? Jestem już  10 lat na emeryturze nauczycielskiej i nie mogę uwierzyć ,że tak można manipulować ludżmi.

A jaką emeryturę wypracowałaś? Chyba głodową.

#3 ~płaskoziemca~

~płaskoziemca~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2018 - 20:21:13

popieramy protest nauczycieli, jesteśmy z wami. walczcie o swoją godność. nie poddawajcie się. dość gnojenia nauczycieli, jak ludziom się nie podoba to sami uczcie swoje dzieci. czołem

#4 ~Hhhg~

~Hhhg~
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2018 - 15:04:24

Nauczyciele trzymajcie się i walczcie do bólu bo nikt za was tego nie zrobi. A jak ktoś wam zazdrości pracy to niech zostanie nauczycielem niech zobaczy co to za miód.Mundurówka jest z wami.

#5 ~Marlena~

~Marlena~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2019 - 23:01:44

A mi wstyd za emerytowanego nauczyciela, który robi do właśnego gniazda!

#6 ~Marlena~

~Marlena~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2019 - 23:04:39

A jaką emeryturę wypracowałaś? Chyba głodową.

A mi wstyd za kogoś, kto robi do własnego gniazda! A nie wstyd Ci za tych, którzy obecnie tak nas gnoją? Nie wstyd Ci za rząd, który daje nam GŁODOWE pensje? Żałosna jesteś i tyle.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Protest nauczycieli, symulanci

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych