Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Prywatne Przedszkole "Klub Malucha i Starszaka"

14 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~klubprzedszkolaka.com~

~klubprzedszkolaka.com~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2009 - 09:00:06

Już od pierwszego czerwca 2009 r działa w Koszalinie nowe prywatne przedszkole: "KlubMalucha i Starszaka",
który mieści się na ul. Brzoskwiniowej 4 (Rokosowo).

Zapraszam do wizyty w placówce oraz odwiedzenia strony internetowej:
klubprzedszkolaka.com

#2 ~Rodzic~

~Rodzic~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2009 - 09:26:04

Już od pierwszego czerwca 2009 r działa w Koszalinie nowe prywatne przedszkole: "KlubMalucha i Starszaka",
który mieści się na ul. Brzoskwiniowej 4 (Rokosowo).

Zapraszam do wizyty w placówce oraz odwiedzenia strony internetowej:
klubprzedszkolaka.com

Witam!
Odwiedziłem ten klub/przedszkole i powiem wam, że jest nieźle. Opiekunki są przesympatyczne, warunki również super w porównaniu do innych placówek lepsze, bo nie jest ciasno! Przedszkole nie jest przepełnione. Naprawdę super.
Niestety nie przyjmują maluszków w wieku 2 latek i będę musiał poczekać z oddaniem syna do Klubu Przedszkolaka.
Z czystym sumieniem mogę polecić wszystkim, warto zainwestować w swoje dziecko i powierzyć je tej doświadczonej i kompetentnej kadrze.

#3 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2009 - 09:36:48

Przedszkole? To raczej prywatna opieka a nie przedszkole.

#4 ~Bartek~

~Bartek~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2009 - 21:37:40

Przedszkole rewelacja. Gorąco polecam :)
Atmosfera wprost domowa.
Tata Marcinka

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2010 - 14:21:19

Witam!
Odwiedziłem ten klub/przedszkole i powiem wam, że jest nieźle. Opiekunki są przesympatyczne, warunki również super w porównaniu do innych placówek lepsze, bo nie jest ciasno! Przedszkole nie jest przepełnione. Naprawdę super.
Niestety nie przyjmują maluszków w wieku 2 latek i będę musiał poczekać z oddaniem syna do Klubu Przedszkolaka.
Z czystym sumieniem mogę polecić wszystkim, warto zainwestować w swoje dziecko i powierzyć je tej doświadczonej i kompetentnej kadrze.

A skąd Pan wie, ze to doświadczona i KOMPETENTNA kadra skoro nie oddal Pan jeszcze dziecka pod ich opiekę????

Chyba Panie z klubu przedszkolaka uruchomiły znajomych, aby zyskać kilka pochlebnych opinii, które im się nie należą.

#6 ~Wiktoria~

~Wiktoria~
  • Goście

Napisano 03 październik 2010 - 11:17:11

hmmm fachowa opieka?raczej nie ludzie Wy oddajecie na pare godzin życie swoich dzieci pod opiekę obcych kobiet zobaczcie na wykształcenie tych Pań(są w trakcie studiów-dobrze, że ta jedna Pani ma odp.i w pełni prawidłowe przygotowanie)a co z pozostałą dwójką, miła atmosfera, warunki dostosowane do potrzeb dzieci nie powinny być wyznacznikiem tylko podstawy, papiery, umiejętności czyli kwalifikacje praktyczne tych kobiet.Uważam, że na tyle grup jest ich zdecydowanie zamało powinny być 3 panie przy 15 dzieciach czyli na jedna grupę.

#7 ~Arleta Dodzian~

~Arleta Dodzian~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2010 - 18:35:10

hmmm fachowa opieka?raczej nie ludzie Wy oddajecie na pare godzin życie swoich dzieci pod opiekę obcych kobiet zobaczcie na wykształcenie tych Pań(są w trakcie studiów-dobrze, że ta jedna Pani ma odp.i w pełni prawidłowe przygotowanie)a co z pozostałą dwójką, miła atmosfera, warunki dostosowane do potrzeb dzieci nie powinny być wyznacznikiem tylko podstawy, papiery, umiejętności czyli kwalifikacje praktyczne tych kobiet.Uważam, że na tyle grup jest ich zdecydowanie zamało powinny być 3 panie przy 15 dzieciach czyli na jedna grupę.

Chciałabym ustosunkować się do wypowiedzi Pani Wiktorii:) Miałabym do Pani taką prośbę :) Proszę się nie wypowiadać na temat o którym nie ma Pani jakiegokolwiek pojęcia. Tak się składa że ja akurat prowadzam swoje dziecko do tego przedszkola i szczerze mówię nie zamieniłabym je na żadne inne. Fachowa opieka? jak najbardziej a nawet więcej- na 100% "Te Panie" mają odpowiednie przygotowanie i do tego są wspaniałymi ciepłymi i opiekuńczymi osobami co jest moim skromnym zdaniem jeszcze ważniejsze od zdobytych kwalifikacji gdyż co dadzą kwalifikacje jeżeli osoba nie ma podejścia do dzieci, nie potrafi przekazać im zdobytej wiedzy, a jeszcze co gorsza nie potrafi się z dzieckiem porozumieć. Jestem w pełni świadoma tego co piszę , ponieważ moje dziecko jest bardzo uparte i naprawdę trzeba mieć do niej wiele cierpliwości, łagodności i "dobrego podejścia" żeby zaakceptowała obcą osobę a co dopiero mówić - polubiła! a ona naprawdę lubi wszystkie panie które tam pracują i bardzo chętnie chodzi do przedszkola. Rozwija się rewelacyjnie, posiada o wiele większy zasób słów , zdobywa wiedzę na temat otaczającego ją świata, ćwiczy pamięć uczy się wierszyków i piosenek,robi rożnego rodzaju prace plastyczne- ogólnie jeżeli chodzi o wiedzę i naukę to jestem BARDZO zadowolona. "Warunki dostosowane są do potrzeb dzieci " i są zgodne z normami unijnymi. Przedszkole jest bardzo przytulnie urządzone,bezpiecznie i co najważniejsze jest czysto(co nie można powiedzieć o niektórych przedszkolach). Są prowadzone zajęcia angielskiego oraz rytmiki z osobami z "pełnymi i prawidłowymi kwalifikacjami " Co do ilości Pań w grupie też się Pani pomyliła bo przy jednej grupę są 4 panie, po tym co Pani napisała wnioskuję że była Pani tylko oglądać to przedszkole, a jeżeli jest to jakiś rodzaj konkurencji to jest to "konkurencja nieuczciwa" i osoby działające w ten sposób powinny się po prostu wstydzić:( Naprawdę zostawcie ocenianie osobą które skorzystały z ich usług. GORĄCO POLECAM!!!!!!!

#8 ~KATARZYNA~

~KATARZYNA~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2010 - 21:01:09

POPIERAM PRZEDMÓWCZYNIE :)
W TYM PRZEDSZKOLU CZUĆ DOMOWĄ ATMOSFERĘ A NIE CHĘĆ ZAROBIENIA PIENIĘDZY.

#9 ~Justyna~

~Justyna~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2010 - 21:01:58

Cóż, chyba konkurencja kogoś boli - szczególnie jeśli jest to dobra i silna konkurencja - bo inaczje nie da się wytłumaczyć tych negatywnych słów.

Klub Malucha i Starszaka pomaga mi w rozwoju mojego synka już od roku. Dziecko chętnie idzie do przedszkola i nie chce z niego wychodzić. W wieku niecałych 3 lat: śpiewa, liczy, maluje i mówi wierszyki - tego chyba nie osiągnąłby przebywając 8 godzin dziennie z niewykwalifikowaną kadrą. Tym, którzy wątpią, proponuję spróbować. Ja tylko trzymam kciuki aby zapisało się do tego przedszkola jak najwięcej 4-latków, bo chciałabym aby mój synek również w przyszłym roku pozostał w tym przedszkolu, najlepiej aż do momentu pójścia do szkoły.

Mama Karolka

#10 ~Agata~

~Agata~
  • Goście

Napisano 01 luty 2011 - 19:06:32

Tak się składa że w ostatnim czasie odwiedziłam wszystkie prywatne przedszkola w Koszalinie żeby znaleźć to idealne dla mojej córeczki. Wygrał Klub Malucha i Starszaka.Jestem po prostu zachwycona tym miejscem:)
Wszystkim rodzicom bardzo polecam.

#11 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2011 - 20:55:00

w 100 % POLECAM!!! Super przedszkole, świetne Panie, mam nadzieje że takich placówek jak ta będzie więcej :)

#12 ~KASIA~

~KASIA~
  • Goście

Napisano 14 luty 2012 - 22:56:13

JA TAKŻE POLECAM :) SUPER PRZEDSZKOLE - TYLKO DLA MAM KTÓRE SZUKAJĄ PROFESJONALNEJ OPIEKI NAD DZIECKIEM :)

#13 ~Aga~

~Aga~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2012 - 11:26:57

A skąd Pan wie, ze to doświadczona i KOMPETENTNA kadra skoro nie oddal Pan jeszcze dziecka pod ich opiekę????

Chyba Panie z klubu przedszkolaka uruchomiły znajomych, aby zyskać kilka pochlebnych opinii, które im się nie należą.

Co do tego przedszkola to z pwenością mogę je polecić..Atmosfera reweklacja.. KADRA DOŚWIADCZONA! (a to najważniejsze) . Zapisałam tam rok temu swoją córkę i nie mam żadnych zastrzeżeń.. TAM nie liczy sie kasa tylko dobro dziecka....!!! I niech ktoś kto nie wie nie pisze takich bzdur!!!

#14 ~gośc~

~gośc~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2012 - 11:38:20

nachalna reklama!

#15 ~assonaym 8,390~

~assonaym 8,390~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2012 - 18:46:56

Chciałam zapisać swojego synka do klubu malucha i starszaka , jednak dowiedziałam się że już nie istnieje na ul.Brzoskwiniowej, wie ktoś może coś na ten temat?Może zostalo gdzieś przeniesione,pod inną nazwą?Bardzo mi zależy na informacji:)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych