Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Kasia!~

~Kasia!~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2009 - 16:02:28

Najlepsze przedszkole w mieście.Moje dzieciaki uczęszczały ,świetna placówka wychowawcza.PERSONEL 100% PROFESONALNY.WIELKIE GRATUACJE .Pozdrowienia dla Pani BOŻENKI

#2 ~gość 1~

~gość 1~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2009 - 08:54:47

Super super super najlepsze przedszkole w Szczecinku mam tam dwójkę dzieci i trzecie już juest zapisane od września. Jesli jest tylko możłiwośc to naprawdę polecam. To nie to samo co Bajka czy inne. Pozdrawiam cały personel z Panią Dyrektor na czele.

#3 ~Fanmisia~

~Fanmisia~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2009 - 20:42:47

Potwierdzam-super przedszkole-córka chodziła 3 lata,mój synek który niedługo przyjdzie na świat na pewno będzie tam chodził-POZDRAWIAM PERSONEL!!!!!!!!!!!!!!!!

#4 ~magda~

~magda~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2013 - 10:02:18

Bardzo mila i pomocna pani dyrektor moj synek od wrzesnia uczestrza tam i bardzo sie cieszy chetnie idze i postepy robi ogromne,dzieki profesjonalnej kadrze.

#5 ~pani Madzia~

~pani Madzia~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2013 - 10:10:52

Wazelina,wazelinka czy też  łubudubu niech żyje nam........  Za te wspisy są jakieś gratisy w tym przedszkolu czy premie? :)

#6 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2013 - 11:24:35

Wazelina,wazelinka czy też  łubudubu niech żyje nam........  Za te wspisy są jakieś gratisy w tym przedszkolu czy premie? :)

Wazelina,wazelinka czy też  łubudubu niech żyje nam........  Za te wspisy są jakieś gratisy w tym przedszkolu czy premie? :)     hahaha dobrze napisane,tylko jak nie raz widziałem jak ,babki prowadziły dzieci na spacer,jak sie darły albo czego beczysz!!widać super przedszkole hehehMasakra jakaś!!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych