Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

22 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~mama~

~mama~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2010 - 15:37

czy znana jest już wysokość opłat na rok 2010/2011?

#2 ~ibum~

~ibum~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2010 - 16:02

Jest to najgorsze przedszkole w regionie i w miescie
niepolecam , zimno - beznadziejne posilki , napewno oszczedności
więcej do kieszeni

#3 ~gosia~

~gosia~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2010 - 09:45

też nie polecam

#4 ~zosia~

~zosia~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2011 - 21:26

Witam przedszkole jest super co wy piszecie ze jedzenie jest nie dobre moja corka chodzila 3 lata i bylo super.Pozdrawiam pania Dyrektor............

#5 ~Monika~

~Monika~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2011 - 13:49

To jest normalne przedszkole dla normalnych dzieci. Te wszystkie ambitne przedszkola dla ambitnych rodziców to jest żałosne. Dzieci występują, śpiewają, recytują tańczą pod okiem kamery, ku satysfakcji Pani dyrektor, to według mnie przesada, a czy dzieci są przez to szczęśliwsze??? Mój syenk chodzi do przedszkola na osiedlu Zachód i był zadowolony, dobrze się bawił, a ja mając jakieś uwagi czy zastrzeżenia na bieżąco wyjasniałam je z wychowawczynia lub Panią dyrektor.Poza tym nawet o najbardziej ekskluzywnych przedszkolach w Szczecinku można posłuchać ciekawych historii.

#6 ~Mariola~

~Mariola~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2011 - 13:51

a czy w Szczecinku są jakieś "eksluzywne" przedszkola? pierwsze słyszę.

#7 ~mamamia~

~mamamia~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2011 - 14:45

a czy w Szczecinku są jakieś "eksluzywne" przedszkola? pierwsze słyszę.

Znam przynajmniej dwa, które do tego aspirują m.in. Nutka.

#8 ~Mariola~

~Mariola~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2011 - 21:12

a to drugie? i czym zasługują sobie na miano "eksluzywnych"?

#9 ~ANIKA~

~ANIKA~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2011 - 22:00

czy ktos puszcza tam dziecko od 2011r??
oplata z tego co wiem 320zl

#10 ~Bączek~

~Bączek~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2011 - 08:29

puszczać to można "się" albo puszczać bąka :P

#11 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2011 - 10:53

Czy jeszcze ktoś z rodziców, którego dziecko chodzi do tego przedszkola mogłoby podzielić się swoimi uwagami na temat tego przedszkola?

#12 ~Agnieszka~

~Agnieszka~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2012 - 16:24

Rodzice którzy szukają klasy zintegrowanej dla swojego dziecka powinni głęboko zastanowić się nad wyborem tego właśnie tego przedszkola. Dzieci z pewnymi stopniami niepełnosprawności nie są w pełni angażowane w zajęciach i w przedstawieniach oraz nie odnoszą żadnych pozytywnych efektów dotyczących ich niepełnosprawności.

#13 ~rodzic~

~rodzic~
  • Goście

Napisano 27 październik 2012 - 17:50

Przedszkole jak wiele innych . lecz jest spora różnicą - tu można w miarę normalnie porozmawiać z wychowawcami(wyjątek p. Dorota- ma zbyt wybujałe aspiracje) i dyrekcja . Przedszkole jest zadbane, widać doza dbałość i zaangażowanie p. dyrektor . moje dzieci stwierdziły iz nie ida do przedszkola lecz do cioci Gosi ma to jakiś sens . być może nie wszystko jest tak jak bysmy chcieli lecz z każdym następnym rokiem widać duże zmiany. szkoda ze moje dzieci juz kończą przygodę przedszkolna, lecz mam nadzieje iz wasze dzieci beda nadal w dobrych rekach cioci gosi

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 październik 2012 - 22:25

Przedszkole jak wiele innych . lecz jest spora różnicą - tu można w miarę normalnie porozmawiać z wychowawcami(wyjątek p. Dorota- ma zbyt wybujałe aspiracje) i dyrekcja . Przedszkole jest zadbane, widać doza dbałość i zaangażowanie p. dyrektor . moje dzieci stwierdziły iz nie ida do przedszkola lecz do cioci Gosi ma to jakiś sens . być może nie wszystko jest tak jak bysmy chcieli lecz z każdym następnym rokiem widać duże zmiany. szkoda ze moje dzieci juz kończą przygodę przedszkolna, lecz mam nadzieje iz wasze dzieci beda nadal w dobrych rekach cioci gosi

Pani Dorotka jest najlepszą nauczycielką w tym przedszkolu. Zresztą nie wiem czy najlepszą, bo tylko ona była wychowawczynia mojego synka. Wspaniała nauczycielka, kompetentna, oddana dzieciom, pracowita, z wielkim sercem i wyczuciem. Polecam przedszkole Ucioci Gosi i mam nadzieję, że wychowawczynią mojej córeczki będzie pani Dorota.

#15 ~gigi~

~gigi~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2012 - 14:11

Pani Dorotka jest najlepszą nauczycielką w tym przedszkolu. Zresztą nie wiem czy najlepszą, bo tylko ona była wychowawczynia mojego synka. Wspaniała nauczycielka, kompetentna, oddana dzieciom, pracowita, z wielkim sercem i wyczuciem. Polecam przedszkole Ucioci Gosi i mam nadzieję, że wychowawczynią mojej córeczki będzie pani Dorota.

Tak Pani Doraotka- Anioł......bez komentarza - żałosne......

#16 ~Unit~

~Unit~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2012 - 19:26

Dlaczego żałosne-jak łatwo krytykować poza plecami i niewiele wiedząc o osobie..............

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2012 - 07:31

http://www.youtube.c...&v=EDGCcNzv3TA#!

#18 ~elwira22~

~elwira22~
  • Goście

Napisano 06 luty 2013 - 23:28

Najlepszy jest i tak Miś !!! Mają super dyrektorkę, która dba nie tylko o dzieci ale również o personel. Nauczycielki uśmiechnięte,dobrze zarabiaja i pracują tyle godzin ile jest w karcie zapisane. Cud kobieta.

#19 ~yeto~

~yeto~
  • Goście

Napisano 06 luty 2013 - 23:31

Wszyscy to wiedzą!!! reszta to tylko sobie a innym nic od siebie,takie czasy,ale to my, rodzice możemy to zmieni , nie ufajmy ślepo

#20 ~monika~

~monika~
  • Goście

Napisano 27 luty 2013 - 15:23

Najlepszy jest i tak Miś !!! Mają super dyrektorkę, która dba nie tylko o dzieci ale również o personel. Nauczycielki uśmiechnięte,dobrze zarabiaja i pracują tyle godzin ile jest w karcie zapisane. Cud kobieta.

Cud kobieta- dla rodziców dzieci bez "problemów" bo tym "innym" to z ich kasy te nauczycielki tak super opłacane a naszym dzieciom godziny ucinają, aby jak najmniej w przedszkolu były. A w gabinecie każdy z imienia i nazwiska obgadywany - takiej pleciugi to ja nie znałam do tej pory - a takie stanowisko i puchy rosną!!!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych