Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

przedszkole prywatne koszalin

110 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Maksi~

~Maksi~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2010 - 11:35:47

Witam, potrzebuję informacji o przedszkolach prywatnych na terenie koszalina, chodzi mi głównie o namiary i opinie jesli mieliscie do czynienia z takimi placówkami, szukam przedszkola dla mojej pociechy a w Koszalinie mieszkam od niedawna, kazda informacja bedzie dla mnie cenna. Z góry dziekuje ;)

#2 ~MAREK~

~MAREK~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2010 - 14:29:23

Powstało prywatne przedszkole "klub malucha i starszaka" na ul. Brzoskwiniowej. Z tego co słyszałem to godne polecenia małe domowe przedszkole. Znajoma prowadza tam dziecko i jest bardzo zadowolona. POLECAM

#3 ~Maksi~

~Maksi~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2010 - 11:45:42

Dzięki Marek. Moze ma ktos info o innych przedszkolach?

#4 ~Mama Magda~

~Mama Magda~
  • Goście

Napisano 09 luty 2010 - 14:51:52

Ja oddaję od czasu do czasu (jak coś mam do załatwienia) swojego maluszka do przedszkola na Gnieźnieńskiej. Jestem bardzo zadowolona. Myślę że od września będzie już chodził tam codziennie. Tu masz namiary http://www.kamyczekwprzedszkolu.pl/.

#5 ~weronikaxx~

~weronikaxx~
  • Goście

Napisano 09 luty 2010 - 18:45:44

Polecam "Bajland" na Chrzanowskiego. Korzystłam.

#6 ~Maksi~

~Maksi~
  • Goście

Napisano 11 luty 2010 - 12:07:50

O Bajlandii słyszałam ale o Kamyczku nie, serdeczne dzieki!! Może ktos jeszcze coś poleci ;)

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 luty 2010 - 12:54:36

Jest też Calineczka na os. Unii Europejskiej, ale pomimo, że są tam kamery brakuje profesjonalnej kadry. Jedna wielka ściema.

#8 ~mama~

~mama~
  • Goście

Napisano 11 luty 2010 - 13:10:29

Jest też Calineczka na os. Unii Europejskiej, ale pomimo, że są tam kamery brakuje profesjonalnej kadry. Jedna wielka ściema.

Calineczka? NIGDY w ŻYCIU. brak profesjonalnego i pedagogicznego podejścia. Tam rządzi forsa - i to naprawdę w negatywnym tego słowa znaczeniu.
jest tam pięknie, kolorowo .... i nic poza tym!

#9 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 12 luty 2010 - 10:48:22

Ktoś kto źle wypowiada się na temat kadry w Calineczce najwyraźniej nigdy nie miał z tym przedszkolem do czynienia. To bardzo, bardzo dobre przedszkole. O czym świadczy zresztą liczba chętnych.

#10 ~Maksi~

~Maksi~
  • Goście

Napisano 22 luty 2010 - 15:48:34

A czy ktos wie coś na temat klubu Edukado??

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 maj 2010 - 15:42:38

Proszę o opinie o przedszkolu prywatnym "Kamyczek" na Gnieźnieńskiej, z góry serdecznie dziękuję!

#12 ~~olcia~~

~~olcia~~
  • Goście

Napisano 18 maj 2010 - 09:47:47

Proszę o opinie o przedszkolu prywatnym "Kamyczek" na Gnieźnieńskiej, z góry serdecznie dziękuję!

bardzo fajne miejsce, polecam, córcia chodzi tam od stycznia ... profesjonalna opieka, mała grupa, dużo przestrzeni - sale dostosowane do maluszków pod każdym względem, bardzo dobra komunikacja rodzic-opiekun, wielki plac do zabaw dla dzieci na terenie placówki... my jesteśmy bardzo zadowoleni z opieki i pobytu tam naszego dziecka;

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 maj 2010 - 10:49:41

Dzięki, a ciekawi mnie jeszcze czy Twoja pociecha chodzi do grupy przedszkolnej czy żłobkowej? bo na stronie przedszkola jest informacja, że jest podział na takie dwie grupy, ja zainteresowana jestem grupa przedszkolną. Jeśli ktos ma dziecko w tej placówce w grupie przedszkolnej proszę o opinie ;)

#14 ~Atyde~

~Atyde~
  • Goście

Napisano 20 maj 2010 - 09:51:31

Witam
Właśnie mam przed sobą ulotkę nowego przedszkola prywatnego "Jaś i Małgosia" w Koszalinie przy ul. Dąbka.
Przyjmują dzieci 3,4,5- letnie. W ofercie mają dodatkowe zajęcia z rytmiki, jęz. angielskiego, zajęcia z logopedą, a ponadto proponują współpracę z psychologiem i stomatologiem. Brzmi zachęcająco :D Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem tel. 604 63 68 99.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 maj 2010 - 10:23:14

Witam
Właśnie mam przed sobą ulotkę nowego przedszkola prywatnego "Jaś i Małgosia" w Koszalinie przy ul. Dąbka.
Przyjmują dzieci 3,4,5- letnie. W ofercie mają dodatkowe zajęcia z rytmiki, jęz. angielskiego, zajęcia z logopedą, a ponadto proponują współpracę z psychologiem i stomatologiem. Brzmi zachęcająco :D Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem tel. 604 63 68 99.

A czy masz info od kiedy będzie otwarte, czy już działa czy może od września?

#16 ~Atyde~

~Atyde~
  • Goście

Napisano 20 maj 2010 - 11:43:21

A czy masz info od kiedy będzie otwarte, czy już działa czy może od września?

Będzie otwarte dopiero od września.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 maj 2010 - 13:39:18

Dzięki ;)

#18 ~~gość1~~

~~gość1~~
  • Goście

Napisano 24 maj 2010 - 10:55:33

Calineczka? NIGDY w ŻYCIU. brak profesjonalnego i pedagogicznego podejścia. Tam rządzi forsa - i to naprawdę w negatywnym tego słowa znaczeniu.
jest tam pięknie, kolorowo .... i nic poza tym!

Ja rowniez nie jestem z Koszalina i nikogo tu nie znalam aby zasiegnac opini i wolalam osobiscie wszystko sprawdzic.Nie zgadzam sie z taka opinia.Moje dziecko tu chodzi i jestem bardzo zadowolona!! Zanim zapisalam do tego przedszkola odwiedzilam wszystkie przedszkola w koszalinie i panstwowe i prywatne i to przedszkole wygralo. Atmosfera jest bardzo mila, panie badzo szybko nawiazuja kontakt z maluszkami,sa bardzo sympatyczne, do kazdego dziecka maja odpowiednie podejscie wiec juz nawet takie drobne rzeczy swiadcza o ich podejsciu profesjonalnym i pedagogicznym. Sa male grupy bo max 18 osob a nie to co w panstwowych jeden wielki sped ok 30 dzieci. 1-2 razy w miesiacu przyjezdza do przedszkola teatrzyk, lalkowy , muzyczny itp. Na wiosne dzieci jezdza na wycieczki jednym slowem lepiej byc nie moze i pieniadze ktore place wiem ze sa tego warte. Ktos kto pisze takie negatywne opinie widac ze nie ma pojecia co sie dzieje w tym przedszkolu.Dzieciaczki maja zajecia karate, jezyk angielski , niemiecki, rytmika i wiele wiele innych.O tym ze jest to bardzo dobre przedszkole i godne polecenia swiadczy sam fakt ze juz z rocznym wyprzedzeniem sa zajete wszytskie miejsca.

#19 ~~milka~~

~~milka~~
  • Goście

Napisano 28 maj 2010 - 09:07:48

http://www.klubprzedszkolaka.com/ Uważam,że dla maluszków to najmilsze i bardzo przyjazne Przedszkole.Proszę obejrzeć tę stronkę polecam!!!! Roześmiane buziaczki dzieci i szczęśliwe oczka dzieciaczków mówią same za siebie.

#20 ~~LILA~~

~~LILA~~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2010 - 11:23:17

Kamyczek Kamyczek i jeszcze raz Kamyczek!!! Świetna placówka, polecam! http://www.kamyczekwprzedszkolu.pl/

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych