Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

8 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Jessi~

~Jessi~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2013 - 16:24:07

a jest możliwość adopcji psa emeryta?

#2 ~Psiak~

~Psiak~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2013 - 16:59:23

Wydaje mi się, że kojce po za tym, że są nowoczesne powinny być odpowiednie dla psów. Mam na myśli fakt, że powinny być czymś wyłożone, żeby psiaki nie musiały leżeć bezpośrednio na betonie. Tym bardziej, że Owczarki są podatne na dysplazje stawów, która jest powodowana m.in przez to że psiaki leżąc na zimnym betonie uszkadzają stawy. Pies, który był do tej poro z przewodnikiem powinien z nim zostać. Wcześniej nikomu to nie przeszkadzało. A on biedny teraz teskni. Na noc moze byc zabiwrany przez przewodnika, a w czasie pracy przebywc w kojcu :)

#3 ~skuterek~

~skuterek~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2013 - 17:17:23

trzeba udowodnic , ze jest sie bezplodnym .

#4 ~gustawa~

~gustawa~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2013 - 18:10:01

niestety labladorka (pies który jest na emeryturze) cały czas siedzi w kojcu, może od lipca 3 razy została wypuszczona...nie widzę żeby ktoś ją odwiedzał....:( może znalazłby się ktoś kto by umilił jej zasłużoną emeryturę i zabrałby ją do siebie....

#5 ~Renata~

~Renata~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2013 - 22:44:25

A moze pana komendanta ociac od rodziny i zamknac w kojcu ? Zobaczymy czy sie przyzwyczaji do nowych.surowych warunkow bez rodzinnego ciepla? Moze wtedy zrozumie potrzeby naszych braci mniejszych.

#6 ~grzegorz~

~grzegorz~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2013 - 09:27:06

ludzie przecież to sa pieski  ja mam dzialke kolo psiarni  jak staraliśmy się cos z tym problemem zrobić to pisaliście ze nie mamy sumienia  jak można walczyc z pieskami .Pozdrawiam pieski -przecież to tez stworzenie boze.ha ha

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2013 - 23:26:35

wbrew pozorom nic się nie zmieniło... do godziny 22-23 wczoraj i dziś był spokój. aktualne jest szaleństwo - szczekanie, ujadanie - włączone światło na wybiegu - czy to celowe?

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2013 - 23:29:04

ludzie przecież to sa pieski  ja mam dzialke kolo psiarni  jak staraliśmy się cos z tym problemem zrobić to pisaliście ze nie mamy sumienia  jak można walczyc z pieskami .Pozdrawiam pieski -przecież to tez stworzenie boze.ha ha

na działce śpisz? przychodzisz na kilka godzin i do domu; sytuacja tu jest trochę inna, ponieważ posiadając pokoje wyłącznie od strony komendy, przy obecnym zachowaniu psów spać spokojnie jest trudno

#9 ~miłośnik piesków~

~miłośnik piesków~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2013 - 12:26:51

niestety, emerytka zdechła w ciężkich męczarniach :( a mogła mieć normalny dom i rodzinę po wysłużeniu, a nie więzienie w kojcu...

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: adopcja

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych