Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

38 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~powód~

~powód~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2015 - 19:17:19

NIESTETY, Z POWODU KOSZTÓW POPROSILIŚMY O POMOC W SĄDZIE  PANIĄ RADCZYNIĘ PRAWNĄ  ( panią E.)

DOPIERO NA SALI SĄDOWEJ ZOBACZYLIŚMY JAKA JEST RÓŻNICA.

NIE WIEM, BYĆ MOŻE INNI RADCY PRAWNI  CHCĄ POMAGAĆ, A NIE ROBIĆ ŁASKĘ

JA TRAFIŁAM NA PANIĄ KTÓRA NIE RACZYŁA SIĘ ODEZWAĆ PODCZAS SPRAWY,

NIE ODBIERAŁA TELEFONÓW OD NAS,

PRZYCHODZIŁA NA SPRAWĘ BEZ DOKUMENTÓW

NIE MIAŁA POJĘCIA O CZYM SIĘ MÓWI  - obiecała że spotka się ze świadkiem 20 minut przed sprawą  a przychodziła na styk

A CO NAJWAŻNIEJSZE  WEDŁUG SWEGO WIDZIMISIĘ DAWAŁA DOKUMENTY, KTÓRE MY PROSILIŚMY O DOSTARCZENIE SĄDOWI

CIĄGLE SIĘ SPÓŹNIAŁA Z UZASADNIENIEM JAKIEGOŚ PISMA DLA SĄDU

WYNIK TRZYLETNIEGO PROCESOWANIA - PRZEGRANA

NATOMIAST PANI MECENAS ELŻBIETA NOWAK FANTASTYCZNA ! 

MIMO IŻ BYŁA MOIM PRZECIWNIKIEM NA SALI SĄDOWEJ MAM DLA NIEJ WIELKI SZACUN.

#2 ~dobr człowiek ?~

~dobr człowiek ?~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2015 - 20:09:37

Polecam Pana Macieja Kamieniarza- świetny prawnik i dobry człowiek!, kancelaria ul. Szeroka 24

Ha ha ha , udałeś się !

"Dobry człowiek", który za pieniądze pognębi każdego, kogo wskaże płacący !!!!!!

Coś o tym wiem, bo...to ja jestem ta osoba, która jest przez p. Kamieniarza, tego "dobrego człowieka", gnębiona ile wlezie z polecenia  płacącego za tą usługę-  zapewniam, że p. Kamieniarz nie ma w tym względzie skrupułów i litości, ani względu na nic, skoro ktoś płaci i "wymaga"- taki z niego "dobry człowiek", jak cholera....

Nooo, chyba, że to ty jesteś ta osoba, która przy pomocy p. Kamieniarza chce kogoś, nieważne czy winnego, czy niewinnego- pognębić bezwzględnie,

aaaaa, to faktycznie, w takim przypadku p.Kamieniarz to jest dobry człowiek- dla płacącego za usługę...

#3 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2015 - 20:09:28

W bloku telewizji MAX ( np o 18,30) był kawałek z sądu.

Oprychy przepraszali rodznę  zamordowanego przez nich człowieka,którego wcześniej katowali

a pani mecenas w ostatnim słowie przekonywała sąd  że ich wcale tam nie było

Jeszcze dzisiaj można zobaczyć ten temat na  TVMax

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2016 - 22:37:44

Polecam P. Krolla.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2016 - 09:02:32

Polecam P. Krolla.

Ty, to ukryta opcja niemiecka?

#6 ~Grażyna Marzec~

~Grażyna Marzec~
  • Goście

Napisano 11 maj 2016 - 15:22:21

Widzę, iż Pani Joanna także skorzystała z usług. Bardzo się cieszę, iż Pani Klita Krystyna ma tak dobre opinie. Stąd także i moje polecenie.

#7 ~PO - wystarczy nie kraść~

~PO - wystarczy nie kraść~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2017 - 02:30:30

Ja polecam zapisać się do PO - mamy jeszcze kontrolę nad sądami i żaden z naszych polityków nie został skazany za udział w aferach - a tych trochę było :)

#8 ~Prawda111...~

~Prawda111...~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2017 - 06:54:01

Ja polecam zapisać się do PO - mamy jeszcze kontrolę nad sądami i żaden z naszych polityków nie został skazany za udział w aferach - a tych trochę było :)

Lecz się na nogi bo na głowę już za późno!

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2017 - 08:46:39

Pozbawiony elementarnych zdolności analitycznych PiSior, typowy przedmiot rozpowszechnianych teorii sPiSkowych i fake-newsów.

Nikt z polityków PO nie miał nawet szansy zostać skazanym, bo prokuratury rządzone przez ministra Ziobro przez prawie 2 lata nie wniosły ani jednego aktu oskarżenia.

#10 ~Bakłażanka~

~Bakłażanka~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2017 - 10:36:07

W Tczewie znam Pana Cejrowskiego z kancelarii przy Słowackiego. Rozwodził mnie, dyskretny, rzetelny, nie było problemów z kontaktem, zawsze się można było umówić na spotkanie w dogodnym terminie, wszystko jasno tłumaczył a generalnie całe te procedury prawne przy rozwodzie wcale takie proste i oczywiste nie są.

#11 ~Arletta Bolesta~

~Arletta Bolesta~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2018 - 08:29:27

Nt. kościelnego procesu o stwierdzenie nieważności małżeństwa, podczas którego swój aktywny udział ma również adwokat kościelny zapraszam także na mój blog

dr Arletta Bolesta

adwokat kościelny

#12 ~Gocha~

~Gocha~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2018 - 22:46:49

Ja korzystałam akurat z usług radcy prawnego w Gdańsku u Kancelaria Tomczyk. Pomógł mi przygotować dokumenty i napisać pismo. Zapłaciłam niewiele odnośnie tego, jaką pomoc otrzymałam. Cały temat rozłożył mi na czynniki pierwsze, poczułam się dużo pewniej. To życzliwy i ciepły człowiek. Polecam z całego serca.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2018 - 10:28:50

W Koszalinie polecam usługi Kancelarie-adwokackie. Mają konkurencyjne stawki, pomagają fachowo i skutecznie. Zdecydowałam się skorzystać i byłam zadowolona z profesjonalizmu i szybkości działania.

#14 ~aht!~

~aht!~
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2018 - 20:57:46

Moim zdaniem w tak ważnej sprawie, jaką jest rozwód należy wybrać najlepszą opcję - czyli adwokata. Rzadko kiedy ludzie rozstają się w zgodzie... W sądzie wychodzą wszystkie "brudy". Moja ciocia najpierw zdecydowała się na rozwód bez orzeczenia o winie (chociaż spokojnie mogła z orzeczeniem o wyłącznej winie wujka) a on jej się tak odwdzięczył, że powstanowił obwinić ją. Później długo musiała się bronić, powoływać świadków. Zatrudniła dobrego adwokata Przemysława Sokołowskiego i jakoś jej się udało. Myślę, że sama porada prawda by nie wystarczyła.

Ale samoreklama adwokata ! To jest chore!

#15 ~kaczorek~

~kaczorek~
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2018 - 21:00:59

A ja polecam o. grzybka jest świetny 

#16 ~Hania~

~Hania~
  • Goście

Napisano 05 maj 2018 - 19:54:30

coprawda nie jest to adwokat tylko prawnik ale go bardzo gorąco polecam. Pan Patryk Jaworski - duzo panu zawdzięczam!

#17 ~Zene~

~Zene~
  • Goście

Napisano 18 maj 2018 - 10:20:28

To zależy od sytuacji i problemu, podczas rozwodów uważam, że super się sprawdziła kancelaria Adwokacka Wojas-Pawlak z Gliwic. Pozdrawiam.

#18 ~apoga~

~apoga~
  • Goście

Napisano 30 maj 2018 - 11:43:48

Wszystko w zależności od naszych potrzeb. Ja trafiłam na świetnego adwokata dzięki Rankingowi Prawników (prawnikzpolecenia,pl) Najbardziej odpowiadał mi jego profil i specjalizacja. Poza tym miał dobre opinie wystawione przez swoich klientów. 

#19 ~apoga2~

~apoga2~
  • Goście

Napisano 30 maj 2018 - 11:44:13

Wszystko w zależności od naszych potrzeb. Ja trafiłam na świetnego adwokata dzięki Rankingowi Prawników (prawnikzpolecenia,pl) Najbardziej odpowiadał mi jego profil i specjalizacja. Poza tym miał dobre opinie wystawione przez swoich klientów. 

#20 ~Karlos~

~Karlos~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2018 - 18:49:00

Ogromną pomoc uzyskałam w Cgh-Kancelaria. Potraktowali mnie indywidualnie i poświęcili dużo czasu. Uzyskałam odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. Nie zapłaciłam wiele. 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: adwokat

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych