Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

39 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Antua~

~Antua~
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2018 - 08:00:29

Jeśli chodzi o adwokata to w Toruniu warto udać się do Adwokat Wojciechowski. Indywidualne podejście, z najwyższą determinacją i zaangażowaniem, tak, aby spełnić wszelkie stawiane wymagania. Rzeczowo, konkretnie i niedrogo.

#22 ~Julek~

~Julek~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2018 - 14:11:44

Jak zakładałem biznes to chciałem wiedzieć, czy moja strategia jest całkowicie zgodna z prawem. Miałem kilka obszarów mocno „elastycznych” Interpretację robiła kancelaria  Grzybkowski Guzek i uzyskałem pełną zgodność ostatecznie po drobnych poprawkach. Dobrze wspominam współpracę. Doradcy się przyłożyli.

#23 ~Julek~

~Julek~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2018 - 14:12:00

Jak zakładałem biznes to chciałem wiedzieć, czy moja strategia jest całkowicie zgodna z prawem. Miałem kilka obszarów mocno „elastycznych” Interpretację robiła kancelaria  Grzybkowski Guzek i uzyskałem pełną zgodność ostatecznie po drobnych poprawkach. Dobrze wspominam współpracę. Doradcy się przyłożyli.

#24 ~Judyta33~

~Judyta33~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2018 - 09:21:23

W sprawach rozwodowych doradzę Magdalenę Kowalik. U mnie akurat sprawa była dość prosta, bo nie orzekaliśmy winy nie mamy dzieci itd. ale jednak prawnik był niezbędny choćby po to, żeby majątek jakoś sensownie i logicznie podzielić. Kompleksowa rzetelna obsługa prawna, nie mam uawg.

#25 ~Kornel~

~Kornel~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2019 - 22:58:59

Rzeczywiście, zależy jaka sprawa, bo w sumie z każdą można udać się do radcy by udzielił swojej porady, ale przy sprawach karnych np już nie jest tak łatwo. Dlatego ja skorzystałem z pomocy kancelarii adwokackiej Wojas Pawlak, którzy bardzo dobrze reprezentowali mnie w sądzie.

#26 ~Luss~

~Luss~
  • Goście

Napisano 07 luty 2019 - 20:35:34

Ja  pomoc uzyskałam w kancelarii pani Agnieszki Niklas-Słodzinki. Usługi na najwyższym poziomie w bardzo korzystnej cenie. Poza tym serdecznie i miło. 

#27 ~Artur~

~Artur~
  • Goście

Napisano 10 luty 2019 - 20:49:26

W sumie to Patryk Jaworski jest całkiem ok.

#28 ~Artur~

~Artur~
  • Goście

Napisano 11 luty 2019 - 08:14:49

Reklama! I dlatego w każdym temacie polecasz tego samego człowieka, podpisując się innym imieniem.

NO tak polecam go bo serio jest ok nie wiem co w tym dziwnego jest, chyba o to tutaj chodzi

#29 ~Luska~

~Luska~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2019 - 09:35:21

Polecam ze swojej strony usługi kancelarii Niklasslodzinka Potraktowali mnie indywidualnie i poświęcili dużo czasu. Poza tym serdecznie i miło. 

#30 ~Kamil~

~Kamil~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2019 - 22:15:22

Pan Patry Jaworski 

#31 ~marswan~

~marswan~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2019 - 22:25:46

Moim zdaniem adwokat, chociaż wszystko to kwestia indywidualna.. W moim przypadku tylko adwokat był w stanie pomóc. Zaciągnąłem kredyt na lichwiarskich warunkach. Niestety jak to mówią – mądry polak po szkodzie. Jak już wpakowałem się w takie bagno, stwierdziłem że bez pomocy profesjonalisty się nie obejdzie. Skontaktowałem się z Panią Anną Legieć i krok po kroku dążyliśmy do sprawiedliwości. Fakt – najeździłem się po sądach, lecz stanowczo nie był to stracony czas.. Aktualnie wszystko zostało wyjaśnione, a ja w końcu mogę spać spokojnie..

#32 ~matematyk~

~matematyk~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2019 - 12:54:57

W sumie to Patryk Jaworski jest całkiem ok.

A w róznicy ?

#33 ~Anonim~

~Anonim~
  • Goście

Napisano 03 maj 2019 - 15:57:38

Polecam kacelarię na zwyciestwa obok Kosmosu

#34 ~Tomasz~

~Tomasz~
  • Goście

Napisano 11 maj 2019 - 07:22:25

Ostatnio byłem u pana Jaworskiego. Sprawa do przodu.

#35 koza200

koza200

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 18 maj 2019 - 17:24:27

A podobno obecnie nie ma żadnej różnicy pomiędzy radcą a adwokatem. No ale ja miałam styczność tylko z adwokatami i przystaję przy jednych którym ufam. A mówię tutaj o kancelarii adwokackiej Wojas Pawlak która nie raz już mi pomogła.

#36 prawnik

prawnik

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 07 czerwiec 2019 - 14:03:30

Polecam Prawnik Radca prawny

#37 ~Kolins~

~Kolins~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2019 - 08:48:37

Polecam Pana Jaworskiego serio ogarniety czlowiek

#38 ~Kolins~

~Kolins~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2019 - 08:48:50

Polecam Pana Jaworskiego serio ogarniety czlowiek

#39 Weronika321

Weronika321

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 14 lipiec 2019 - 19:34:29

To wszystko tak naprawdę zależy od prawnika. Dobrze jest wybierać jedynie sprawdzonych. Jeżeli szukałby ktoś dobrego prawnika w Warszawie, to polecam Barbarę Laskowską - https://www.adwokat-.../specjalizacja/

#40 sarasara

sarasara

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 31 lipiec 2019 - 20:13:25

Ojej... to fatalne masz doświadczenie z radcami. Ja współpracuję z RADCĄ PRAWNYM Moniką Teller. Napisane na caps looku, bo to, że jest radcą w niczym jej nie ujmuje. Wręcz przeciwnie. Świetnie prowadzi wszystkie nasze sprawy w firmie (prawo pracy). Jest rzetelna i ma ogromną wiedzę no i działa terminowo. Nie wyobrażam sobie, żeby mój prawnik nie odezwał się słowem na sali sądowej... przecież nie płacisz mu za milczenie. W każdym razie nie wrzucajcie zaraz wszystkich radców do jednego worka jak Wam z jednym nie wyszło...

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: adwokat

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych