Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Radni Powiatu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
97 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~sławno~

~sławno~
  • Goście

Napisano 12 październik 2010 - 20:04

Osoby, które ubiegają się o mandat Radnego Powiatu:

Sebastian Dereń,

Krzysztof Kowalczyk,

Wojciech Ludwikowski,

Kazimierz Małecki,

Arkadiusz Michalak,

Rafał Radzikowski,

Jacek Ścigała.

Wszystkich mniej więcej znam, a oni mnie znają. :rolleyes:

Najuczciwszy i najrzetelniejszy z nich to: Krzysztof Kowalczyk i Kazimierz Małecki, ale najbardziej operatywnym byłby Wojciech Ludwikowski, który dla Sławna dużo by zdziałał. Myślę, że ma większe aspiracje niż tylko zostać Radnym Powiatu, dlatego też z pewnością startuje. Krzysztof lepiej niech zostanie na swoim miejscu bo inaczej cały sport padnie w tym Sławnie. Kazimierz na Starostę z pewnością się też nie wybiera, bo ma swoją stałą posadę i na pewno jest mu z nią dobrze, ale warto na niego głosować tak jak i na Krzysztofa, mam nadzieję,że zostali by tylko Radnymi. Inni to w zasadzie karierowicze, oczywiście Wojtek też, ale na starostę by się nadawał tylko On. Jest ze Sławna i ma wiedzę i kompetencję, na pewno Sławno by skorzystało jeśli zostałby oczywiście Starostą. Jeśli miałby być tylko Radnym to już mniej, chyba, że zostałby przewodniczącym Rady, to też jako Sławno moglibyśmy zyskać. Nie wiem ilu w zasadzie ze Sławna mamy wybrać tych radnych. Jeśli trzech to tych trzech bym proponował. Oczywiście Wiem, że Wojtek nie jest popularny na tym Forum toteż i z pewnością nie będzie on chciał Wam tutaj odpowiadać na Wasze pytania, jak to robią co niektórzy z Kandydatów. Ale uwierzcie mi, że oni też w zasadzie robią to tylko dlatego, aby co nieco zwrócić na siebie uwagę. Po wyborach nikt z Wami nie będzie chciał tutaj dyskutować. Jest to tylko moja prywatna opinia i każdy ma prawo myśleć inaczej, ale rozpocząłem ten temat dlatego, aby się dobrze zastanowić, z jakiego kandydata Sławno może najlepiej zyskać. Jako mieszkańcy myślimy tylko o naszym mieście więc, to, że Powiat zajmuje się większym obszarem, nas w zasadzie nie obchodzi. Jest to trochę egoistyczne podejście, ale tak to wszystko wygląda w tej polityce - kto więcej wyrwie dla siebie, w tym wypadku dla Sławna.

#2 ~ups~

~ups~
  • Goście

Napisano 12 październik 2010 - 20:07

Popieram Romana Granisza on przynajmniej wie o co walczyć dla Slawna Gonić przydupasów Darlowa Sebka i Arusia imiennika

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 październik 2010 - 20:08

Popieram Romana Granisza on przynajmniej wie o co walczyć dla Slawna Gonić przydupasów Darlowa Sebka i Arusia imiennika

A czy Roman Granisz startuje w yborach?

#4 ~agre~

~agre~
  • Goście

Napisano 12 październik 2010 - 20:10

Na 100% TAK

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 październik 2010 - 20:12

A czy Roman Granisz startuje w yborach?

Na 100% TAK

Z jakiego komitetu?

#6 ~agre~

~agre~
  • Goście

Napisano 12 październik 2010 - 20:13

nie wiem na 100% ale jak z nim rozmawiałem mówił, że z SLD

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 październik 2010 - 20:19

LUDWIKOWSKI miał swój czas gdy był burmistrzem i miasto przez jego dwie kadencje wymarło sportowo, kulturalnie i turystycznie. Teraz trzeba to wszystko naprawiać, moim zdaniem nic nie zrobi dla miasta, jego czas dobiegł końca, po prostu się wypalił i startuje tylko po to aby mieć ciepłą posadę. Nie dla tego człowieka.

#8 ~godym~

~godym~
  • Goście

Napisano 12 październik 2010 - 20:24

namawiam do Glosowania na Romana Granisza i Wojciecha Ludwikoskiego reszta to przydupasy Darlowa i nic nie zrobią bez zgody darlowa Wybierzmy SŁAWNO !

#9 Fela

Fela

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 320 postów

Napisano 12 październik 2010 - 20:34

Sebastian Dereń,

Krzysztof Kowalczyk,

Wojciech Ludwikowski,

Kazimierz Małecki,

Arkadiusz Michalak,

Rafał Radzikowski,

Jacek Ścigała.

Najuczciwszy i najrzetelniejszy z nich to: Krzysztof Kowalczyk i Kazimierz Małecki, ale najbardziej operatywnym byłby Wojciech Ludwikowski, który dla Sławna dużo by zdziałał. Myślę, że ma większe aspiracje niż tylko zostać Radnym Powiatu, dlatego też z pewnością startuje. Krzysztof lepiej niech zostanie na swoim miejscu bo inaczej cały sport padnie w tym Sławnie. Kazimierz na Starostę z pewnością się też nie wybiera, bo ma swoją stałą posadę i na pewno jest mu z nią dobrze, ale warto na niego głosować tak jak i na Krzysztofa, mam nadzieję,że zostali by tylko Radnymi. Inni to w zasadzie karierowicze, oczywiście Wojtek też, ale na starostę by się nadawał tylko On. Jest ze Sławna i ma wiedzę i kompetencję, na pewno Sławno by skorzystało jeśli zostałby oczywiście Starostą. Jeśli miałby być tylko Radnym to już mniej, chyba, że zostałby przewodniczącym Rady, to też jako Sławno moglibyśmy zyskać. Nie wiem ilu w zasadzie ze Sławna mamy wybrać tych radnych. Jeśli trzech to tych trzech bym proponował. Oczywiście Wiem, że Wojtek nie jest popularny na tym Forum toteż i z pewnością nie będzie on chciał Wam tutaj odpowiadać na Wasze pytania, jak to robią co niektórzy z Kandydatów. Ale uwierzcie mi, że oni też w zasadzie robią to tylko dlatego, aby co nieco zwrócić na siebie uwagę. Po wyborach nikt z Wami nie będzie chciał tutaj dyskutować. Jest to tylko moja prywatna opinia i każdy ma prawo myśleć inaczej, ale rozpocząłem ten temat dlatego, aby się dobrze zastanowić, z jakiego kandydata Sławno może najlepiej zyskać. Jako mieszkańcy myślimy tylko o naszym mieście więc, to, że Powiat zajmuje się większym obszarem, nas w zasadzie nie obchodzi. Jest to trochę egoistyczne podejście, ale tak to wszystko wygląda w tej polityce - kto więcej wyrwie dla siebie, w tym wypadku dla Sławna.

Na tej liście jest jeszcze Pani Maria Dankowska

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 październik 2010 - 20:57

Powinniśmy zagłosować na jakiegoś rodowitego mieszkańca Sławna, a nie na darłowskie podnóżki typu Sebek czy Rafi :P

#11 ~kolo~

~kolo~
  • Goście

Napisano 12 październik 2010 - 21:09

namawiam do Glosowania na Romana Granisza i Wojciecha Ludwikoskiego reszta to przydupasy Darlowa i nic nie zrobią bez zgody darlowa Wybierzmy SŁAWNO !

A JAK SIĘ ZNALAZŁ NA LISTACH PO JAK NIE PRZEZ DARŁOWO-HAHAHA
P.S.
TEGO PANA NIE OBSŁUGUJEMY.

#12 ~ooo~

~ooo~
  • Goście

Napisano 12 październik 2010 - 21:13

A JAK SIĘ ZNALAZŁ NA LISTACH PO JAK NIE PRZEZ DARŁOWO-HAHAHA
P.S.
TEGO PANA NIE OBSŁUGUJEMY.

dziwne żeby facet obsługiwał faceta hehe

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 październik 2010 - 21:33

Powinniśmy zagłosować na jakiegoś rodowitego mieszkańca Sławna, a nie na darłowskie podnóżki typu Sebek czy Rafi :P

I nie dla bankrutów życiowych typu Wojtek i Krzyś.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 październik 2010 - 21:47

Sebastian Dereń,

Krzysztof Kowalczyk,

Wojciech Ludwikowski,

Kazimierz Małecki,

Arkadiusz Michalak,

Rafał Radzikowski,

Jacek Ścigała.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 październik 2010 - 21:51

[quote name='sławno' date='12 październik 2010 - 21:04 ' timestamp='1286910247' post='391061']

Sebastian Dereń,

Krzysztof Kowalczyk,

Wojciech Ludwikowski,

Kazimierz Małecki,

Arkadiusz Michalak,

Rafał Radzikowski,

Jacek Ścigała.

#16 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 12 październik 2010 - 21:54

FACET PO SKOŃCZONEJ KADENCJI ZOSTAJE SKAZANY WYROKIEM SĄDU ZA NIEPRAWIDŁOWOŚCI( Z WYKSZTAŁCENIA JEST PRAWNIKIEM) MA ZAKAZ PEŁNIENIA FUNKCJI W SAMORZĄDOWYCH INSTYTUCJACH.JAK TAKI GOŚĆ MOŻE SIĘ UBIEGAĆ O MANDAT RADNEGO.CZY PAN WSTYDU NIE MASZ?

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 październik 2010 - 21:58

FACET PO SKOŃCZONEJ KADENCJI ZOSTAJE SKAZANY WYROKIEM SĄDU ZA NIEPRAWIDŁOWOŚCI( Z WYKSZTAŁCENIA JEST PRAWNIKIEM) MA ZAKAZ PEŁNIENIA FUNKCJI W SAMORZĄDOWYCH INSTYTUCJACH.JAK TAKI GOŚĆ MOŻE SIĘ UBIEGAĆ O MANDAT RADNEGO.CZY PAN WSTYDU NIE MASZ?

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 październik 2010 - 22:08

#19 ~gracjan~

~gracjan~
  • Goście

Napisano 12 październik 2010 - 22:24

Panie Wojtku,jeżeli mogę się tak do pana zwracać.Proszę mi odpowiedzieć na dwa pytania bo nie chcę się bawić w plotki.
1.Czy to jest prawda co do pańskiej karalności.Jeżeli tak to za co ?
2.Czy to jest prawda,że majątku w czasie kiedy był pan burmistrzem dorobił się pan grając na giełdzie.
Serdecznie pozdrawiam i z nadzieją czekam na pana odpowiedż.

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 październik 2010 - 22:27

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych