Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

23 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~jarząbek~

~jarząbek~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2013 - 15:49:11

Przepraszamy!!! Do artykułu wkradł się błąd. Koszalin to nie najlepsze miejsce w wojewodztwie. To najlepsze miejsce do życia na planecie Ziemia. Dobrobyt, Zdrowie, Uśmiechnięci ludzie pozdrawiaja się nawzajem i wymieniają usmiechami na ulicy. Każdy ma zajęcie i jest bardzo szcześliwy. Isteniej tu wiele miejsc aby realizowac swoje hobby. Problem bezrobocia nie wystepuje. Nawet najmniej opłacana praca pozwala godnie przeżyć rodzinie oraz odłożyc troszke na kupke. W koncu każda rodzina z Koszalina wyjeżdza 2 razy do roku na wakacje. Wspaniale władze uporała się ze wszystkimi menelami. Juz zaden nie wystaje w bramie i nie zebrze o 50groszy na browarka. Miasto cały czas inwestuje w mlodzież oraz urozmaicenie życia w tym bardzo ciekawym miescie. Wszystkie sluzby nas chroni i służa. Miasto to architektoniczny Picasso. Wspaniale komponujące sie budynki wraz z zielenią. Zaden mlody człowiek nie opuszcza tego miejsc oprocz wspomnianych wakacji. W ogole z Zachpom. nikt nie wyjechal poza granice Polski w innych celach niz turystyczne. Wspaniałe muzea, kina i teatry wszystko na najwyższym poziomie. W każdym miesiącu odbywa sie koncert jakiejs gwiazdy. Zapraszamy wszystkich Do krainy mlekiem i miodem płynącej. Koszalin "pełnia" schyłek życia

#2 ~Bondzio~

~Bondzio~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2013 - 16:15:41

Fajny żart, to chyba na 1 kwienia. Ciekawe ile Prezydent Jedliński zapłacił z naszych podatków za ten raport?
- Bezrobocie w powiecie - 30%
- Na wizytę u endokrynologa czekamy do - czerwca 2015
- Miejsce w żłobku lub przedszkolu - bezcenne
- Drogi - no cóż bez komentarza
- Prezydent oraz zarząd miasta - UŚMIECHNIĘCI, UŚMIECHEM deb***A I NIE WIDZĄCY PROBLEMU

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2013 - 16:18:57

jezeli chodzi o zatrudnianie członków PO i ich rodzin mistrzostwo świata.i jezeli chodzi o nie zatrudnianie przeciwników PO też mistrzostwo świata.np;WUP Koszalin.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2013 - 16:26:35

Do artykułu nie wkradł się błąd. Artykuł napisały POkraki na prosbę POsrańców.
W artykule nie ma mowy o tym ile osób wyjechało z POsranego raju jakim jest Koszalin.
Nawet niektórzy z Młodych POsrańców uciekają jak najdalej z Koszalina, jak tylko Stachu znajdzie dla nich stołeczek w stolicy.

#5 ~ZDZIWIONA~

~ZDZIWIONA~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2013 - 16:42:47

To chyba jakiś żart!!!! Koszalin? Do lekarza specjalisty trzeba czekać minimum pół roku, albo iść prywatnie, w żłobkach nie ma wystarczająco dużo miejsc. Zamożni???? A ilu jest tych zamożnych? Jaki procent? Przecież tu jest takie bezrobocie, że szok!!!! A zarobki???? Kolejna tragedia! W jeden dzień w Urzędzie pracy zarejestrowało się ponad 100 osób!!! I wy mi mówicie, że Koszalin jest taki dobry???? Teraz to dopiero będzie się tu działo! Lekarze, pracodawcy i rządzący zaczną pękać z dumy w jakim to doskonałym mieście pracują i żyją! Żenada!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#6 ~fuj~

~fuj~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2013 - 16:43:37

Dla kogo to najlepsze miejsce ? Brak pracy, wszystko drogie, szkoda gadać ale dobroć !!!!!

#7 ~GOLLENBERG~

~GOLLENBERG~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2013 - 16:48:16

A mi jest tu dobrze i nigdzie nie mam zamiaru wyjechać. :D Do wyborów od 20 at nie chodzę bo jak powiada Ferdek Kiepski: "Polityka mnie w ogóle nie interesuje, interesuje mnie tylko konsumpcja." :P Współczuję moim przedmówcom którzy do dzisiaj nie potrafiły wyswobodzić się z opiekuńczego komunizmu i wciąż czekają aż im ktoś coś da za darmo. Zaproponować im mogę tylko przeprowadzkę do innego miasta. Tam będą mieć wszystko czego tu im brakuje i w dodatku za darmo. ;)

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2013 - 16:51:03

POpaprani piszą raporty jak jest to dobrze, wspaniale i najlepiej.
Nawet komuniści kochający Sierp i Młot takich bzdur nie wypisywali i takich pięknych raportów nie tworzyli. A tutaj grupa POsrańców tworzy raportami rzeczywistość tak piękną, że tylko pracować dla nich do 67 lat a potem zdychać.

#9 Koszalineo

Koszalineo

"mistrz lokalnego forum internetowego"

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 4805 postów

Napisano 28 marzec 2013 - 17:45:23

Z pełną treścią raportu można się zapoznać tutaj http://www.mrr.gov.p...dp_2012_www.pdf

#10 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2013 - 17:54:38

POpaprani piszą raporty jak jest to dobrze, wspaniale i najlepiej.
Nawet komuniści kochający Sierp i Młot takich bzdur nie wypisywali i takich pięknych raportów nie tworzyli. A tutaj grupa POsrańców tworzy raportami rzeczywistość tak piękną, że tylko pracować dla nich do 67 lat a potem zdychać.

Ludzie, czytajcie ze zrozumieniem. Gdzie tam jest napisane,że Koszalin to miejsce miodem i mlekiem płynące. Tam jest tylko porównanie z innymi miastami i powiatami w Polsce. Należy tylko się cieszyć,że u nas nie jest aż tak żle, ja tu niektórzy bazgrolą ,a są miejsca gdzie żyje się zdecydowanie gorzej. Tylko tyle i aż tyle.

#11 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2013 - 18:34:30

W TVP info mówili, że to trzecia prawda śp.ks.Tischner: święta prawda, prawda, raport o rozwoju społecznym.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2013 - 18:42:37

Ludzie, czytajcie ze zrozumieniem. Gdzie tam jest napisane,że Koszalin to miejsce miodem i mlekiem płynące. Tam jest tylko porównanie z innymi miastami i powiatami w Polsce. Należy tylko się cieszyć,że u nas nie jest aż tak żle, ja tu niektórzy bazgrolą ,a są miejsca gdzie żyje się zdecydowanie gorzej. Tylko tyle i aż tyle.

Młode POkraki niech się lepiej nauczą chwalić swego Pana - Tuska i autorów ww. raportu, bo kiepsko im idzie, chociaż starają się wmówić, że POtrafią czytać ze zrozumieniem tylko oni, reszta to ciamnota i mohery.
POkraki niech wyp????????????? z Koszalinka, ale gdzie?
Tu mają swój matecznik i swój raj - czytam raport ze zrozumieniem.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2013 - 19:18:10

A mi jest tu dobrze i nigdzie nie mam zamiaru wyjechać. :D Do wyborów od 20 at nie chodzę bo jak powiada Ferdek Kiepski: "Polityka mnie w ogóle nie interesuje, interesuje mnie tylko konsumpcja." :P Współczuję moim przedmówcom którzy do dzisiaj nie potrafiły wyswobodzić się z opiekuńczego komunizmu i wciąż czekają aż im ktoś coś da za darmo. Zaproponować im mogę tylko przeprowadzkę do innego miasta. Tam będą mieć wszystko czego tu im brakuje i w dodatku za darmo. ;)

głos z Dworcowej10(siedziba PO)

#14 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2013 - 19:18:25

Raport z Polski - 28.03.2013, 16:00 http://tvp.info/rapo...3-1600/10333355

#15 ~kosz-alina~

~kosz-alina~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2013 - 19:24:00

Koszalin, może i najlepsze miasto w regionie do życia, ale nie do jeżdżenia rowerem.
Gdzie jest sieć ścieżek / dróg rowerowych w centrum miasta?

#16 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2013 - 19:24:30

Cała prawda o rankingu.
Raport z Polski - 28.03.2013, 16:00 http://tvp.info/rapo...3-1600/10333355

#17 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2013 - 19:30:11

Raport z Polski 00.03,54 http://tvp.info/rapo...3-1600/10333355 pozostawiam bez komentarza.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2013 - 19:39:13

Ludzie, czytajcie ze zrozumieniem. Gdzie tam jest napisane,że Koszalin to miejsce miodem i mlekiem płynące. Tam jest tylko porównanie z innymi miastami i powiatami w Polsce.

Marku, czytaj ze zrozumieniem :P Tam jest porównanie z innymi miastami i powiatami w WOJEWÓDZTWIE Zachodniopomorskim - jednym z najbiedniejszych w Polsce..

#19 ~do kolesi z PO~

~do kolesi z PO~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2013 - 21:30:40

Jeśli PGR miał przykładowo 2mln zł strat w danym roku a w następnym 1,25mln zł, to 750 000 zł zapisywano jako zysk i dyrektor dostawał premię. Kolesie z PO nic nowego nie wymyślily. Czerpią z dawno wypracowanych wzorców pełną garścią.
Jedyna różnica to ilość zer przed przecinkiem i formuła - raport, ze zyje się lepiej.

#20 Koszalineo

Koszalineo

"mistrz lokalnego forum internetowego"

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 4805 postów

Napisano 28 marzec 2013 - 22:06:43

Dołączona grafika

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Koszalin

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych