Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

44 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2011 - 07:05:01

Ich wohne in Grömitzö das ist eine kleine Stadt am Meerö wisst ihr, was wir dort haben? Klik auf Link uns ihr könnt sehen, wie der rictige Badort aussehen soll! Preise sind auch nicht so hoch!
http://www.groemitz.de/

Stań sobie do lufy czołgu i odpal działo.

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2011 - 08:08:13

jest nudno nie ma co ukrywać, mieszkam tu ale dziwie się że ludzi tu tyla zwala, bo po co? wielka słona kałuża ot i koniec atrakcji :-( co do cen to wiadomo, ludzie tu czasami przez sezon muszą zarobić na cały rok, to miasto jak wiele innych nadmorskich zarabia tylko w sezonie więc nie dziwcie się cenom, w biedronce macie w cały kraju "codziennie niskie.." ;-) a że ktoś chce za wszelką cene zjeść sobie rybkę nad morzem to niestety płaci jak za oscypki w zakopcu, tak się płaci za lokalne smakołyki i chyba nikt nic nowego nie odkrył. Korki i stan dróg to nietety masakra, zastanawia mnie kto był taki inteligentny że zezwolił na przejazdy tych nieszczęśliwych kolejek głównymi drogami w godzinach takiego natężenia ruchu.
Jak dla mnie fani egiptu turcji i innych radosnych krajów mogą tu wogóle nie przyjeżdzać, osobiście nie mam z nich pożytku a tylko wydłużają mi dwukrotnie czas drogi z pracy;-/ Generalnie - jak was nie ma to się ciesze :-P z wami znikają pola piwne w centrum miasta i inne paskudztwa

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2011 - 09:31:57

Gdybyś był inteligentny to byś wiedział że z wczasów korzysta także Koszalinek. Gdyby nie Kołobrzeg, Mielno i inne nadmorskie miejscowości to byłoby mniej pracy. Znam kilka osób z Koszalina, które pracują w Mielnie, w całorocznych ośrodkach. Uczciwa praca - widać że zżera cię zazdrość. Też możesz otworzyć swoją działalność. A Chorwacja to pisze się z dużej litery.

sluchaj no tepy Janku. Nie nazywaj pobytu w Kolobrzegu wczasami bo rozsmieszasz ludzi. EWidentnie nie wiesz o czym mowisz. A co do zazdrosci to faktycznie jest czego,szukania frajerow na "swieza" rybke prosto z kutra ,ktora w niektorych przypadkach nawet nie wystepuje w Baltyku albo gofra za 10zl czy innego chinskiego kiczu.. O pogodzie i zimnym morzu nie wspomne.Urlop nad Baltykiem to porazka.

#44 ~lena~

~lena~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2011 - 09:26:56

Nie ma co sie oszukiwac trzeba miec umowe na Niemca lub Dunczyka.
Nad polske morze przyjezdza SMIERDZACA BIEDOTA , ktorej nie stac pojechac za granice.
Ludziom radze sprzedac nieruchomosci wtedy bedzie mniejsza baza noclegowa i ceny pojda w gore,biedota SMIERDZACA niech siedzi na dzialce.
a bogaty tu nie przyjedzie bo po co...

#45 ~pawel~

~pawel~
  • Goście

Napisano 23 październik 2011 - 09:10:35

co to za deb***ne i kretynskie okreslenie jest drozej bo musza zarobic w sezonie na caly rok. to jak ja jako student jade na wakacje do norwegii do pracy to tez mi maja placicwiecej bo jade zarobic na caly rok???? kretynskie tlumaczenie wszystkich zdzierajacych w okresie wakacji

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych