Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

47 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~aneta~

~aneta~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2011 - 22:19:41

bardzo prosze o odpowiedz co z adrianem

#22 ~Kinia~

~Kinia~
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2011 - 11:34:19

Bardzo proszę o informację, co z Adrianem. Może rat. med. mógłby udzielić tej informacji??!!

#23 ~Babcia~

~Babcia~
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2011 - 19:35:02

Jestem babcią Adriana i proszę o podanie numeru telefonu ludzi którzy uratowali mojego wnuka, ponieważ rodzice nie mają możliwości skontaktowania się z Państwem. Adrian w tej chwili leży bardzo w ciężkim stanie w Koszalinie.

#24 ~seb~

~seb~
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2011 - 23:27:11

moge tylko opowiedzieć co się wydarzyło nie pomogłem mu na czas pierwsza była dziewczyna widziałem jak tonie mam nadzieje .ze wyjdzie z tego,długo był pod wodą ludzie stali i patrzyli a jego koledzy tych chciałbym spotkać jeszcze raz, nawet nie podnieśli alarmu że nie wrócił a płyneli razem

#25 ~ba..~

~ba..~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2011 - 23:10:33

mógłbyś napisać jak to się wydarzyło??

#26 ~DAREK~

~DAREK~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2011 - 09:19:42

czy ktos wie co z adrianem

został przewieziony do szpitala w Częstochowie. Jest w stanie śpiączki

#27 ~Małgorzata~

~Małgorzata~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2011 - 10:03:45

moge tylko opowiedzieć co się wydarzyło nie pomogłem mu na czas pierwsza była dziewczyna widziałem jak tonie mam nadzieje .ze wyjdzie z tego,długo był pod wodą ludzie stali i patrzyli a jego koledzy tych chciałbym spotkać jeszcze raz, nawet nie podnieśli alarmu że nie wrócił a płyneli razem

Jestem mamą Adriana, wczoraj udało się przewieś syna ze szpitala w Koszalinie do Częstochowy. Adrian jest w śpiączce w ciężkim stanie. My też wróciliśmy wczoraj stamtąd do Częstochowy. Nie mogliśmy wcześniej się skontaktować. Na razie nie możemy się odnaleźć w tej sytuacji. Bardzo dziękujemy Sebastianowi i Mateuszowi za wyciągnięcie syna z wody za tak duże poświęcenie bo rozumiemy, że mało jest takich ludzi którzy ryzykują swoje życie dla uratowania życia innych osób. Prosimy o napisanie jak wyglądała ta sytuacja.

#28 ~MAT~

~MAT~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2011 - 16:43:52

Szczere wyrazy współczucia dla najblizszych Adriana na pewno najedli się stresu. Mam nadzieje, że Adrian wyjdzie z tego. To dzialo się bardzo szybko plynelismy po dziewczyne poniewaz jej kolezanka powiedziala Sebastianowi ze sie topi. Kilkadziesiąt metrów od nas widzieliśmy trzech pływających chlopaków dlatego nie zwróciliśmy na nich większej uwagi a dziewczyna byla juz pod woda. Sebastian zawracając już do brzegu uderzył ją pod wodą. Doholowaliśmy ją kilkadziesiąt metrów do falochronu i wtedy zaóważylismy że z trzech kolegów zrobił się tylko jeden i był z drugiej strony falochronu. Trzymaliśmy dziewczyne przy falochronie fale były tak wysokie że momentami kryły całą naszą trójke razem z falochronem. Dziewczyna była nie przytomna i cała sina, wszedłem na falochron trzymalem ja a Sebastian ściskał jej klatke żeby wypompować z niej wode. Widzieliśmy go jak idzie pod wode ale ją mieliśmy już na rekach już nie mieliśmy wyboru. Na pomoc przypłynęło kilku chłopców którzy od razu zaczeli szukać Adriana Seba mimo wyczerpania wrócił do wody ja zostałem na plaży pobiegłem po ratowników. Po powrocie Adrian został znaleziony minęło ok 15 min. Podbiegłem pomóc wyciągnąć go z wody i zacząłem reanimować. Później zajeli się nim ratownicy. Był reanimowany do przylotu śmigłowca. Dziewczyna odzyskała przytomność już podczas transportu na brzeg.

#29 ~Małgorzata~

~Małgorzata~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2011 - 18:43:59

Szczere wyrazy współczucia dla najblizszych Adriana na pewno najedli się stresu. Mam nadzieje, że Adrian wyjdzie z tego. To dzialo się bardzo szybko plynelismy po dziewczyne poniewaz jej kolezanka powiedziala Sebastianowi ze sie topi. Kilkadziesiąt metrów od nas widzieliśmy trzech pływających chlopaków dlatego nie zwróciliśmy na nich większej uwagi a dziewczyna byla juz pod woda. Sebastian zawracając już do brzegu uderzył ją pod wodą. Doholowaliśmy ją kilkadziesiąt metrów do falochronu i wtedy zaóważylismy że z trzech kolegów zrobił się tylko jeden i był z drugiej strony falochronu. Trzymaliśmy dziewczyne przy falochronie fale były tak wysokie że momentami kryły całą naszą trójke razem z falochronem. Dziewczyna była nie przytomna i cała sina, wszedłem na falochron trzymalem ja a Sebastian ściskał jej klatke żeby wypompować z niej wode. Widzieliśmy go jak idzie pod wode ale ją mieliśmy już na rekach już nie mieliśmy wyboru. Na pomoc przypłynęło kilku chłopców którzy od razu zaczeli szukać Adriana Seba mimo wyczerpania wrócił do wody ja zostałem na plaży pobiegłem po ratowników. Po powrocie Adrian został znaleziony minęło ok 15 min. Podbiegłem pomóc wyciągnąć go z wody i zacząłem reanimować. Później zajeli się nim ratownicy. Był reanimowany do przylotu śmigłowca. Dziewczyna odzyskała przytomność już podczas transportu na brzeg.

#30 ~Małgorzata~

~Małgorzata~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2011 - 19:07:59

Mama Adriana
Z tego co ja usłyszałam to Adrian zauważył, że topi się dziewczyna dlatego pod wpływem impulsu wskoczył do morza aby ją ratować. Za nim popłynął jego kolega. Dziewczyna która się topiła w czasie pobytu w szpitalu mówiła personelowi, że ona pamięta, że Adrian starał się jej pomóc a ona nie wie dlaczego go zatapiała w wodzie (myślę, że człowiek który się topi tak właśnie się zachowuje). Proszę Elizę o kontakt. Bardzo dziękujemy jeszcze raz Sebastianowi i Mateuszowi za wyciągnięcie Adriana z wody i pomoc.

#31 ~mat~

~mat~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2011 - 10:09:34

Mama Adriana
Z tego co ja usłyszałam to Adrian zauważył, że topi się dziewczyna dlatego pod wpływem impulsu wskoczył do morza aby ją ratować. Za nim popłynął jego kolega. Dziewczyna która się topiła w czasie pobytu w szpitalu mówiła personelowi, że ona pamięta, że Adrian starał się jej pomóc a ona nie wie dlaczego go zatapiała w wodzie (myślę, że człowiek który się topi tak właśnie się zachowuje). Proszę Elizę o kontakt. Bardzo dziękujemy jeszcze raz Sebastianowi i Mateuszowi za wyciągnięcie Adriana z wody i pomoc.

Tak też myśleliśmy, że mogło być tak ,że Adrian zauważył dziewczynę i faktycznie chciał jej pomóc. Ale on nie wbiegał do wody on już tam był. Ja z Sebastianem byliśmy w wodzie ok 20 min zanim zauważyliśmy dziewczynę , która nam powiedziała że jej koleżanka się topi i to był spory kawałek przed nami do miejsca, które pokazała nam dziewczyna. Nie wiem jak było dokładnie wcześniej ale tak wygląda to wszystko z mojego punktu widzenia i Adrian na pewno nie pływał sam. Nie wiem jak oni się tam znaleźli i jak długo tam byli resztę wiem z tego forum. Dziękuję za jakiekolwiek informacje o Adrianie i mam nadzieje że jest na tyle silny by wyjść z tego. Życzę mu jak najszybszego powrotu do zdrowia.

#32 ~Małgorzata~

~Małgorzata~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2011 - 18:41:23

Tak też myśleliśmy, że mogło być tak ,że Adrian zauważył dziewczynę i faktycznie chciał jej pomóc. Ale on nie wbiegał do wody on już tam był. Ja z Sebastianem byliśmy w wodzie ok 20 min zanim zauważyliśmy dziewczynę , która nam powiedziała że jej koleżanka się topi i to był spory kawałek przed nami do miejsca, które pokazała nam dziewczyna. Nie wiem jak było dokładnie wcześniej ale tak wygląda to wszystko z mojego punktu widzenia i Adrian na pewno nie pływał sam. Nie wiem jak oni się tam znaleźli i jak długo tam byli resztę wiem z tego forum. Dziękuję za jakiekolwiek informacje o Adrianie i mam nadzieje że jest na tyle silny by wyjść z tego. Życzę mu jak najszybszego powrotu do zdrowia.

#33 ~Małgorzata~

~Małgorzata~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2011 - 18:46:03

Adrian nadal jest w śpiączce, lekarze są nastawieni sceptycznie. Być może wiara w Boga może sprawić cud.

#34 ~Karina~

~Karina~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2011 - 13:58:34

Adrian został przewieziony do szpitala w miejscu swojego zamieszkania. Jego stan jak do tej pory, nie uległ poprawie, chociaż wszyscy wierzymy, że tak sie stanie.

#35 ~Aśka~

~Aśka~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2011 - 13:13:57

Bardzo proszę o informację, czy stan Adriana się poprawił. Bardzo mu tego życzę...

#36 ~o.n.a~

~o.n.a~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2011 - 11:35:03

Adrian zmarł dziś nad ranem....:((

#37 ~Kolega z klasy~

~Kolega z klasy~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2011 - 11:48:07

Boże Adrian :(((

#38 ~sam~

~sam~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2011 - 17:27:21

nie wygral tej walki,chociaz wszyscy tak sie za niego modlilismy.dlaczego tak musi byc na tym swiecie????????????????????????

#39 ~informator~

~informator~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2011 - 18:38:19

niestety muszę poinformować ze Adrian zmarł. jeżeli uzyskam jeszcze jakieś informacje na ten temat to napisze.

#40 ~Aśka~

~Aśka~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2011 - 13:11:38

Najszczersze wyrazy współczucia dla Wszystkich Bliskich Adriana.... Bardzo mocno trzymałam kciuki za niego, miałam nadzieję, że uda mu się wygrać tą walkę.... Bardzo mi przykro... :(

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych