Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

47 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Mama~

~Mama~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2011 - 16:30:01

Adrian umarł w środę o godzinie 6.40. Pogrzeb odbędzie się w sobotę 27.08.br. o godzinie 13.00 w Parafii Św. Urszuli Ledóchowskiej w Częstochowie przy ul. Orkana.

#42 ~an.~

~an.~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2011 - 18:56:04

Byłam dziś na pogrzebie Adriana.. Nie wierzę dalej.. Gdy weszłam do kaplicy, i zobaczyłam jego ciało, jego twarz, zaczęłam strasznie płakać.. Jego już z Nami nie ma.. Już nigdy żaden z Nas nie będzie mógł z Nim porozmawiać, już nigdy Go nie zobaczymy.. Dziś widziałam Go ostatni raz w Swoim życiu.. Po prostu nie wierzę w to, co się stało.. Jestem osobą należącą do Jego rodziny, bliskiej rodziny.. Czułam się strasznie, ale jak musieli się czuć Jego rodzice? To był ich jedyny syn.. Zdał maturę, dostał się na wymarzone studia, na Politechnikę.. Więc na pewno miałby cudowne życie.. niestety, los chciał inaczej.. widocznie tak musiało być.. Modliłam się o Niego cały czas.. Cały czas o Nim myślałam.. Dałabym bardzo dużo, żeby móc z Nim porozmawiać.. Tak sobie nawet myślę, że wolałabym zginąć za Niego, ponieważ miał na pewno zapewnione lepsze życie ode mnie.. Musimy wiedzieć, że i Nas może spotkać coś takiego... Na pewno nie przypuszczał i nawet nie wpadło mu do głowy, że może się to skończyć tak, jak się skończyło.. Ale za Jego czyn naprawdę Go podziwiam. Będzie mi Go bardzo brakować, i nie tylko mi. Adrian na zawsze pozostanie w naszych sercach.. Dziękuje wszystkim, którzy mu pomogli.

#43 ~Mama~

~Mama~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2011 - 08:04:07

Adrian zdał maturę i wysłał zgłoszenia do następujących uczelni: Uniwersytet Jagieloński w Krakowie, Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, Uniwersytet Śląski, Politechnika Krakowska. Został przyjęty do wszystkich tych uczelni. Wybrał Uniwersytet Jagieloński w Krakowie Wydział Informatyki i złożył stosowne dokumenty. To była jego wymarzona uczelnia, był bardzo szczęśliwy. Los jednak chciał inaczej. Bardzo dziękujemy wszystkim którzy pamiętają o Adrianie.

#44 ~ona~

~ona~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2011 - 10:21:01

Będzie mi go strasznie brakować. Naprawdę go kochałam. Jak brata.

#45 ~Macias~

~Macias~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2011 - 20:31:18

Nie było ratowników WOPR z tego względu, że kąpiąca się dziewczyna oraz ludzie starający się jej pomóc w momencie gdy zaczęła się topić, znajdowali się na niestrzeżonym odcinku plaży. Prawdopodobnie wystartowali jak tylko zauważyli akcję...

#46 ~niewazne~

~niewazne~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2011 - 01:09:48

Adrian odszedł 24.08

#47 ~Wychowawczyni~

~Wychowawczyni~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2011 - 18:33:15

Nie mogę przestać myśleć o tej tragedii. Wybiegając myślami w przyszłość widziałam całą klasę na spotkaniu z okazji 10-lecia matury. Nie mogę tego przyjąć do siebie, że pierwszego na liście już nie będzie. Rodzice żyją i robią wszystko dla swoich dzieci, a moja klasa to przecież "moje dzieci". Straszna tragedia.

#48 ~SEBASTIAN~

~SEBASTIAN~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2011 - 18:47:47

dostałem list od pani Małdorzaty,prosi mnie pani o kontakt,nie wiem czy teraz jest odpowiedni moment na telefon,więc podaje numer 668411657

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych