Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 malinka005

malinka005

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 08 kwiecień 2011 - 14:23:25

Dziwny trochę jest ten konkurs gdyż nie minąl jeszcze nawet cały dzień a jednak z dziewczynek ma ponad dwiescie glosó. A niektóre naprawde ładne dziewczynki 0 głosów posiadają.

#2 PawełZ

PawełZ

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 11 kwiecień 2011 - 08:57:23

Bo to jest konkurs nie na mała miss tylko który z rodziców na większą kase do wysyłania smsow. Powinno być, że jeden numer telefonu i można oddać tylko jeden głos.

#3 mamusia

mamusia

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 13 kwiecień 2011 - 13:00:27

Konkurs jest sympatyczny, ale bardzo niesprawiedliwy. Wg mnie powinno się głosować na wybrane kandydatki poprzez stronę internetową klikając pod wybrane zdjęcie tylko raz dziennie, tak jak na innych konkursach, np Bobovity . Na końcu powiedzmy z 20 dzieci o największej ilości głosów miss i mistera powinna wybierać niezależna komisja. A dla całej 10 sesja zdjęciowa. Albo 12 i byłaby sesja do kalendarza dołączonego do gazety. Kupi go ten, kto chce :)I byłoby sprawiedliwie. A tak tylko ludzie nabijają kasę redakcji...ale o to w tym wszystkim chodzi. To paranoja, żeby w 1 dniu konkursu dziewczynka, która jest cały czas na 1 miejscu miała już 300 głosów! U chłopców to się jakoś równoważy.Poza tym bez przesady - ja wiem że o gustach się nie dyskutuje, a dla każdego rodzica jego dziecko jest "naj", ale jest tyle o wiele ładniejszych wg mnie dziewczynek które zasługują na to 1 miejsce a mają mało głosów albo wcale. Nie chcę tu obrażać nikogo bo jest to tylko moja subiektywna opinia.
No i kolejna sprawa: jaki jest sens wrzucać do jednej kategorii bobasy z 7-latkami??? Powinny być jakieś kategorie wiekowe! DROGA REDAKCJO MOŻE POMYŚLICIE O TYM W NASTĘPNEJ EDYCJI?? Bo póki co Wasz "Plebiscyt" kuleje...

#4 Król Julian

Król Julian

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 12 kwiecień 2013 - 14:39:31

Plebiscyt, do którego zglosilem swojego syna w nadziei na dobra zabawe istotnie okazal sie niewypalem. Zamiast bowiem cieszyc sie z rosnacego slupka przy nazwisku mojego malucha bylem zmuszony zastanowic sie nad problemem ludzi którzy za wszelka cene chca byc pierwszymi wszedzie: w kolejce w sklepie, na parkingu, na jezni przed innymi autami, a takze we wszelkich rankingach w których biora udzial. Nie mozemy przejsc obojetnie obok ich problemu, moze podpowiedzmy im zeby zamiast marnowac czas na wysylanie sms-ów ze sluzbowych telefonów glosujac na swoje pociechy mogliby spedzic go z dziecmi: nad morzem, w lesie czy gdziekolwiek indziej. W mojej ocenie moze to przyniesc wieksze korzysci ich pociechom w przyszlosci niz wygrana w konkursie, który tak naprawde wygraja RODZICE.

Z Powazaniem,

Grzegorz Trzcinski

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych