Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Rehabilitacja Koszalin

rehabilitant koszalin fizjoterapeuta koszalin

18 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~JAcek~

~JAcek~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2015 - 19:59:29

Hej!

Szukam dobrego rehabilitanta w Koszalinie. Trenowałem przez lata siatkówkę, ale 2 tyg. temu miałem kontuzję i operowali mi łękotkę. Teraz szukam kogoś dobrego, kto zajmuje się sportowcami - znacie kogoś sensownego?

#2 ~małogoska~

~małogoska~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2015 - 20:29:22

Nazywa się Banasik nie Banasiuk, jego nr: 695592096 - ja chodzilam Do tej przychodni przy hali widowiskowo-sportowej do niego. Fajne jest to ze facet nie nawija jak babki u fryzjera i nie wypytuje o moje zycie tylko robi to, co powinien - rehabilituje. Wczesniej chodzilam do takiego co non stop nawijal, co bardzo mnie irytowalo.

#3 ~JAcek~

~JAcek~
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2015 - 19:58:51

Widzę, że jednak Koszalin jest mały i jak ktoś jest dobry, to jest znany. Byłem już u niego, wstępnie przedstawił mi plan rehabiltacji. Dużo ludzi do niego musi chodzić, bo trudno było nam ustalić jakić termin, ale ostatecznie zostanie dla mnie dłużej wieczorem. Zobaczymy...

#4 ~gawron~

~gawron~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2015 - 20:23:37

Dobrych specjalistów w koszalinie jest kilku, ale ci w remedice mają najlepszą bazę rehabilitacyjną. Ja jak tam chodziłem po urazie to miałem w gratisie też siłownie - to duza oszczedność czasu że wszystko było na miejscu. Fizykoterapia też jest, a z nowszych metod to warto spróbować kinezjotapingu - szczególnie przy urazach sportowych.

#5 benimed

benimed

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 28 lipiec 2015 - 10:23:20

Polecam Remedica, prawdziwi specjaliści!!!

#6 ~mar_ek~

~mar_ek~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2015 - 18:28:57

Dzwonilem zeby zorientowac sie jak to cenowo wyglada - ten Banasik w Remedice ceny ma takie, jak inni w koszalinie w prywatnych gabinetach, ale masz silke gratis czego u innych nie ma, wiec dobra opcja.

#7 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 15 październik 2015 - 11:25:05

Njlepszych specjalistów w koszalinie znajdziecie  remedice mają najlepszą bazę rehabilitacyjną. Ja byłam u dr Jasińskiego, ale wiem że dr Loranc też jest super, ale dostać się do niego też nie jest łatwo. Miałam zlamaną nogę, i po zlamaniu odbyłam tam rehabilitację. Mogłam w ramach jej chodzić na zabiegi fizykoterapii i skorzystała z kinezjotapingu - polecane także przy przy urazach sportowych. Bardzo miła obsługa, fachowi specjaliści, sprzęt i gabinety nowoczesne. 

#8 ~dimon78~

~dimon78~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2016 - 18:57:52

Njlepszych specjalistów w koszalinie znajdziecie  remedice mają najlepszą bazę rehabilitacyjną. Ja byłam u dr Jasińskiego, ale wiem że dr Loranc też jest super, ale dostać się do niego też nie jest łatwo. Miałam zlamaną nogę, i po zlamaniu odbyłam tam rehabilitację. Mogłam w ramach jej chodzić na zabiegi fizykoterapii i skorzystała z kinezjotapingu - polecane także przy przy urazach sportowych. Bardzo miła obsługa, fachowi specjaliści, sprzęt i gabinety nowoczesne. 

@Magda a kto robił Ci kinezjotaping - też ten Arek? Co ile zmienia się te plasterki? Wiesz jaki jest koszt obklejenia kolana i po jakim czasie będzie widać efekt?

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2016 - 16:22:54

W Em Med Koszalin

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2016 - 13:19:33

1

#11 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 19 maj 2016 - 16:46:53

@Magda a kto robił Ci kinezjotaping - też ten Arek? Co ile zmienia się te plasterki? Wiesz jaki jest koszt obklejenia kolana i po jakim czasie będzie widać efekt?

Nie wiem jak działa sam kinezjotaping... u mnie było to połączone z innymi metodami i pomogło. Wydaje mi się, że tak trzeba - same obklejanie raczej spektakularnych efektów w szybkim czasie nie przyniesie, choć zależy pewnie od kontuzji. Obklejał mnie Banasik.

#12 ~misia~

~misia~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2016 - 17:49:54

To przed czym Cie przestrzegam to czekanie na rehabilitacje w NFZ... Pewnie od razu po operacji i tak nie mozesz zaczac rehabilitacji, ale na sluzbe zdrowia mozesz czekac i pol roku - szkoda nogi. A w Koszalinie ci najlepsi to podobno sa w remedice. cos słyszałem kiedyś o Arku Banasiku czy Banasiuku... Nie pamiętam dokładnie nazwiska, ale to facet co zajmuje się chłopakami z AZS-u, więc musi byc dobry. Jak chcesz, mogę załatwić nr tel, bo kumpel do niego chodzil.

Dokładnie... na NFZ niewiele zdziałasz. No oczywiście lepsze to niż nic, ale w moim przypadku też było tak ze pełną sprawnosc odzyskałam dopiero po prywatnej rehabilitacji. Pana Arka o którym tyle to piszecie też znam, ale tylko z akupunktury - ja na rehebilitacje chodzilam 8 lat temu, a wtedy remedici nie bylo. Akupunktura pomaga mi walczyć z urazem barku, wiec jesli komus tez to doskwiera polecam sie wybrac.

#13 Filipek

Filipek

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 26 czerwiec 2016 - 15:35:29

Polecam Remedica.

#14 ~Agata~

~Agata~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2016 - 19:04:15

w Przychodni Wojskowej na ulicy Zwyciestwa na rehabilitacje przyjmują po znajomości.Niektorzy pacjenci bardzo dlugo czekaja jednak sa takie osoby ktore sa przyjmowane bez kolejki.Tak nie powinno byc .Jestem oburzona prosze to sprawdzic.

#15 ~Ona~

~Ona~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2016 - 13:50:52

w Przychodni Wojskowej na ulicy Zwyciestwa na rehabilitacje przyjmują po znajomości.Niektorzy pacjenci bardzo dlugo czekaja jednak sa takie osoby ktore sa przyjmowane bez kolejki.Tak nie powinno byc .Jestem oburzona prosze to sprawdzic.

A kto ci tu na forum ma to sprawdzić, sama nie wiem czy ty się chwalisz czy żalisz. Wystosuj pismo do dyrektora NFZ w Szczecinie, niech to sprawdzą. Widzę, że w każdej przychodni to samo gówno panuje.

#16 ~milos~

~milos~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2017 - 20:26:37

Na prywatną rehabilitację można uzyskać odszkodowanie z oc sprawcy wypadku. Jeśli ubezpieczyciel nie chce wypłacić pieniędzy, to warto zgłosić się do firmy odszkodowawczej. Poczytajcie sobie opinie o EuCO.

#17 ~Pacjent jesień 2016~

~Pacjent jesień 2016~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2017 - 19:11:47

tez polecam Remedice, drodzy ale profesjonalnie podchodzą do pacjenta. polecam Pana Banasika, Prosze omijać przychodnie na głowackiego w koszalinie koło KOSIR-u. Chyba reha bit. wizyta tma to jakaś porażka ,masakra.  Właścicielka wyjątkowo "cham..." , niestety ubezpieczyciel mnie tma wysłał na rehanbiltację, po tygodniu zrezygnowałem. zero kompletne zero. 

#18 Maria55

Maria55

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 25 postów

Napisano 19 wrzesień 2019 - 19:22:41

Dobrym rozwiązaniem w kwestii rehabilitacji jest polen reise Solidnie i z pasją.Na pewno pomogą w każdej kwestii.

#19 PaulinaS1982

PaulinaS1982

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 09 październik 2019 - 17:56:50

Witam,

Jeżeli chodzi o sprzęt rehabilitacyjny oraz sprzęt medyczny można polecić jeden sklep bardzo dobrze zaopatrzony i z profesjonalną obsługą - MEDOS (http://medos-koszalin.pl). 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych