Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Rehabilitacja

2 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~magda~

~magda~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2019 - 10:01:30

Potrzebuję miejsca, gdzie będzie można skorzystać z profesjonalnej oferty rehabilitacji ruchowej dla dziecka. Chodzi o dziecko, które ma wadę postawy, potrzebuję dobrych specjalistów, którzy będą w stanie mu jakoś pomóc i ułatwią normalne funkcjonowanie.

#2 Malinka2

Malinka2

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 28 postów

Napisano 21 listopad 2019 - 22:57:26

Ja np na rehabilitacje chodze do specjalistów w Krakowie bo znają się na rzeczy. Tutaj http://www.rehabilitacje.org można dokonać szybkiej rejestracji i tym samym omijamy kolejki. Wedlug mnie to spoko sprawa 

#3 ~aretkk~

~aretkk~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2019 - 10:21:40

U mojego syna wyraźne falmed.pl/integracja-sensoryczna poprawiła zdolności manualne. Zdarzało się tak, że dziecku praktycznie wszystko wypadało z rąk, nie mógł normalnie poskładać zabawek. Tak właśnie z obserwacji wyszło, że potrzebujemy coś z tym robić. Teraz super łapie, interesuje się technicznymi zabawkami, a wcześniej ze strachu lub z niechęci w ogóle nie chciał. Jeszcze muszę wspomnieć, że koncentracja niesamowicie się poprawiła i myślę, że to z czasem się przełoży na osiągnięcia naukowe. Opłaca się inwestować w przyszłość dziecka, tyle powiem.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych