Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Remont łazienki - pomocy!

łazienka remont wyposażenie

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~zibi~

~zibi~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2018 - 20:10:44

Rury to zamawiaj z Wiplast z Twardogóry, to producent ceny dobre a rury bardzo dobrej jakości

#2 ~Endi~

~Endi~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2019 - 20:25:04

Również mam problemy z odzyskaniem pieniędzy za niewykonany remont od Firma Remontowo - Budowlana "ALBUD" tel.504507746
Umowa podpisana i nie ma remontu oraz zwrotu pieniędzy.
Zresztą wystarczy poczytać obecne komentarze w internecie jak poniżej na temat tej firmy.
1. "Firma wykonała u mnie remont kapitalny mieszkania. Remont wykonany bardzo nie dokładnie i nie profesjonalnie .Krzywo położone płytki na ścianach i podłodze nie równe fugi ,płytki położone na placki odstające futryny drzwi od ścian po roku użytkowania mieszkania pękające łączenia płyt kartonowo gipsowych oraz odpadająca fuga w narożnikach kafelek w łazience i toalecie .Po zgłoszeniu naprawy gwarancyjnej do właściciela firmy brak jakiegokolwiek kontaktu i propozycji usunięcia usterek .Powyższy remont kosztował mnie 40.000 zł. Odradzam współpracę z tą firmą"
2. "W moim przypadku przeprowadzono remont ,który się nie skończył. W zasadzie wszystko do poprawki. Łazienka w stanie nieużywalności. Na umówiony termin nikt się nie zgłosił. Właściciel nie odbiera telefonów, nie reaguje na sms. Nie rozliczył się z powierzonych pieniędzy na materiał Brak faktur. Jeśli się nie ocknie, finał w sądzie. Jeśli ktoś szuka problemów i zszarganych nerwów i lubi wyrzucać pieniądze w błoto to serdecznie polecam tego pseudo fachowca"
3. "Firma robiła u mnie remont kapitalny mieszkania .TRAGEDIA wszystkie prace budowlane wykonane bez żadnego profesjonalizmu i wiedzy budowlanej , glazura kładziona na placki kleju , glazura położona krzywo jak i fugi we wszystkich pomieszczeniach .Wynajęty rzeczoznawca do spraw budowlanych określił po oględzinach mieszkania jakość wykonanych prac jako Masakra .Wlaściciel daje gwarancje na swoje remonty 2 lata ale cóż z tego jak nie można się z nim skontaktować jak już skasuje pieniążki za remont ( nie odbiera telefonów ani korespondencji ) .Z czystym sumieniem nie polecam tej firmy"
4. "Firma wykonała u mnie remont kapitalny mieszkania prace zostały wykonane bardzo nie dokładnie i nie starannie wręcz katastrofalnie .Właściciel firmy nie poczuwa się do naprawy źle. wykonanych prac na co daje na umowie 2 lata gwarancji . Rzetelnie odradzam współpracę z tą firmą"
5. "kpina - bezczelny szef komletuje sobie zlecenia na przyszłość bez możliwości pilnej realizacji jak było w zgłoszeniu"
6. "Od czego by zacząć.. brak kontaktu z właścicielem firmy, robota zrobiona 'na odwal', po remoncie musieliśmy jeszcze we własnym zakresie korzystać z usług innego hydraulika żeby naprawił co trzeba"
7. "Firma wykonała u mnie rok temu remont kapitalny a to jak to zostało wykonane żenada !!"
8. "Firma wykonała u mnie remont kapitalny mieszkania ,remont został wykonany bardzo nie dbale wręcz katastrofalnie tzn. pękające fugi , krzywo obsadzone drzwi , płytki na ścianach położone na placki kleju i to nie do końca prosto .Osobiście odradzam korzystania z usług tej firmy"
9. "Firma nie wywiązuje się z ustalonych terminów. W moim przypadku termin przełożony przeze mnie i zaakceptowany przez firmę nie doszedł do skutku. Wzięta zaliczka i co i nic !!! Sprawa oddana do Sądu. Proszę uważać na tą firmę.
10. "Niestety Pan Dawid wziął pieniądze i telefonu nie raczy odebrać. Z tego co wiem wcześniej firma była rzetelna ale wszystko się zmieniło"

#3 Robina

Robina

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 13 marzec 2019 - 20:05:43

Ja mam pytanie: jak można odebrać pracę źle wykonaną, zapłacić za nią? Przykład pierwszy.

#4 warmo

warmo

Bywalec

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPip
  • 87 postów

Napisano 06 sierpień 2019 - 10:13:54

Też mam pytanie odnośnie zniszczenia materiałów przez firmę remontową. Zamówiłem płytki z oferty https://www.domlazie...erta/monocibec/ i nie ukrywam, że nie były zbyt tanie, a firma, która zajęła się wykonaniem totalnie zepsuła robotę i zniszczyła mi płytki. Kto mi za to zapłaci? Jak od tej firmy wyciągnąć należne mi pieniądze?

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: łazienka, remont, wyposażenie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych