Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Restauracja Złota Rybka :: zobacz komentowany artykuł

Troche się zawiodłem

30 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Maciej D/.~

~Maciej D/.~
  • Goście

Napisano 28 maj 2013 - 15:54:07

Po kilku miesiacach remontu wydawało się, że Złota Rybka czymś zaskoczy. Niestety, ku mojemu zdziwieniu lokal wewnątrz w ogole nie nawiązuje wystrojem do restauracji rybnej. Raczej jednej z wielu: przeciętnie wygadającej, bez pomysłu.Plafon tu plafon tam. Obrazy tu obrazy tam. Serwetka żółta tu serwetka żółta tam. No jeśli tyle wystarczy to się nie czepiam. Liczy się bowiem jedzenie:))))

Co podkreslic nalezy czystko, ale wody ciepłej w łazience nie było!

Przystawka- polędwiczka z łososia hmmm niestety nie była to polędwiczka tylko uwedzony na zimno filet z Makro, a jego ilość??? dwię maleńkie zwinięte różyczki, które właściwie może miały razem ze 2dgk. Co to za przystawka

Zupa- rybna, ale ryby w niej było trochę i to jednego rodzaju chyba dorsz. A zupa rybna to łosoś, pstrąg, krewetki, owoce morza i wedle uznania rybka jaką kto ma, ale nie jeden rodzaj!

Danie główne- flądra, flądra, flądra... na flądre to jade do smażalni, a w knajpce rybnej chciałabym mieć: solę, sandacza, śledzia, łososia na 2-3 sposoby, halibuta.... no nie flądrę.

Herbata to wszecgobecny LIPTON. Boże wszędzie te zmiotki. Podawana w filiżance, a nie w imbryku- temperatura taka, że nie chciałą się zaparzyć.

Zupa pomidorowa z przewagą czosnku i z z mikra iloscią przecieru pomidorowego.

Obsługa- hmmm, czy ryba marynowana czy świeża. up[pssss Pani nie wiedziała! jakie rybki w zupce upppssss Pani nie wiedziała

Reasumując.... jesli to tylko rozruch, to w.w. defekty da się naprawić, jeśli ma to być sposób na prowadzenie restauracji to nie tędy droga.

wydałem: 100 zł na 2 osoby dorosłe jedzące tylko zupę i pzrystawkę i 2 dzieci ( zupa i danie główne na pół)

cena umiarkowana, ale gdyby wziął alkohol i danie łówne dla siebie i  żony pękłoby grubo ponad 200 zł na niezobowiązujący obiadek.

Zobaczymy jak im będzie szło.

Zyczę powodzenia i zdecydowanych krokow ku lepszemu.

#2 ~Tomek~

~Tomek~
  • Goście

Napisano 28 maj 2013 - 18:38:20

Szkoda mi mama mia bo byla to jedyna prawdziwa wloska restauracja byla cudowna :( rybki to mam w mielnie koloborzegu etc. a nie w koszalinie, zadna to przyjemnosc

#3 ~gourmet~

~gourmet~
  • Goście

Napisano 28 maj 2013 - 20:21:50

Nie spotkalem w Polsce kelnera  ktory cos poradzi albo wyjasni co jak robione albo co na talerzu . Brak fachowosci , chaltura , bezinteresownosc w stosunku do goscia ( czyli klienta ).

Kiedy to sie zmieni ?

#4 ~zadowolony~

~zadowolony~
  • Goście

Napisano 29 maj 2013 - 09:17:15

Byłem w tej restauracji ostatnio. Wystrój może i nie nawiązuje jakoś specjalnie do ryb, ale mi to nie przeszkadza. Jest elegancko, czysto i schludnie, a uroku dodaje żywa złota rybka.

Jadłem dorsza w orzechowej skorupce, a żona flądrę w pieczarkach. Porcje duże, najedliśmy się i co najważniejsze było bardzo smaczne. Ceny niewygórowane. Za dwa główne dania zapłaciliśmy 49zł, gdzie w innych nasz rachunek zaczynał się od ok. 60zł. Także tutaj duży plus dla złotej rybki.

Ja osobiście jestem zadowolony i na pewno tam z żoną wrócimy.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 maj 2013 - 10:31:53

a ja powiem tak . Jak mam ochote na wciskanie mi kitu to wlaczam tv i slucham wystapien politykow. A jesli zamierzam zjesc cos porzadnego ,swiezego, cos co naprawde zawiera produkty o ktorych mozemy poczytac w menu restauracji, baru itp. to...... przyrzadzam sobie to sam we wlasnej kuchni.

#6 ~zniesmaczony~

~zniesmaczony~
  • Goście

Napisano 29 maj 2013 - 11:01:41

śmieszy mnie niby nowa restauracja, odnowiona elewacja, ze schodami to grupa robotników borykała się chyba ze 2 tygodnie, od ul. Młyńskiej wypucowane + szpetna najtańsza reklama, zero smaku pomysłu tandeta z allegro. budynek ładny ale reklama jest wizytówka jak dla mnie taka w wersji kebabowej, nie wspomnę że żałośnie wygląda druga strona budynku nie odnowiona z kółkiem coca cola i durami z pozostałościami po poprzednich reklamach.

Generalnie nie przekonywuje mnie ktoś jak nie ma pomysłu na swoją prezentację.

JAK CIEBIE WIDZĄ TAK CIEBIE PISZĄ.....

#7 ~Kinga~

~Kinga~
  • Goście

Napisano 29 maj 2013 - 14:23:14

śmieszy mnie niby nowa restauracja, odnowiona elewacja, ze schodami to grupa robotników borykała się chyba ze 2 tygodnie, od ul. Młyńskiej wypucowane + szpetna najtańsza reklama, zero smaku pomysłu tandeta z allegro. budynek ładny ale reklama jest wizytówka jak dla mnie taka w wersji kebabowej, nie wspomnę że żałośnie wygląda druga strona budynku nie odnowiona z kółkiem coca cola i durami z pozostałościami po poprzednich reklamach.

JAK CIEBIE WIDZĄ TAK CIEBIE PISZĄ...

to samo dotyczy się Pana!

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 maj 2013 - 14:32:49

.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 maj 2013 - 15:20:33

Nic tylko piszecie sama krytyke... reklama szpetna, wyglad z zewnatrz nieciekawy, porcje drogie i małe, produkty napewno nieświeże (chociaz ciekawe skad to wszystko mielibyscie wiedziec)..... ciekawe co jeszsze jest wg was nie tak.....

Nawet gdyby budynek bylby wylozony marmurem to wtedy pewnie czepialibyscie sie ze to miejsce dla snobow...

Sam jestem przedsiebiorca i przekonalem sie juz na własnej skorze ze ludzmi panuje jednak zawisc i zazdrosc i najlepiej w ogole nie odnosic sukcesow bo zaraz  nazwą ciebie złodziejem oszustem i bog wie kim jeszcze. W Polsce ludzka zazdrosc i zawisc nie zna granic.

Osobiscie byłem 2 razy w zlotej rybce i za kazdym razem chwaliłem sobie jedzenie. Elewacja moze nie zachwyca ale za to w srodku jest bardzo przytulnie. No ale jak ktos w ogole nie chodzi do restauracji  ( zaznaczam ze restauracja to nie KFC czy MCDONALD gdzie rzeczywiscie za 100 zł mozna wykarmic 4 osoby panie macieju d.) to rzeczywiscie ocenia tylko spogladajac na budynek z zewnatrz.

#10 ~wiocha siara~

~wiocha siara~
  • Goście

Napisano 29 maj 2013 - 17:48:31

JAK CIEBIE WIDZĄ TAK CIEBIE PISZĄ.....

jakie DURY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!???????????????????????

#11 ~Janek~

~Janek~
  • Goście

Napisano 29 maj 2013 - 18:25:28

krótko... byłem i jadłem, jest smacznie - polecam.

#12 ~Ola~

~Ola~
  • Goście

Napisano 29 maj 2013 - 19:30:32

Nareszcie mamy restaurację rybną w Koszalinie (podkreślam RESTAURACJĘ), a nie same smażalnie nad morzem, gdzie ryba smażona często aż ocieka olejem, a sam olej pamięta zeszłoroczne wakacje.

Oosbiście zwracam uwagę na to co jem żeby było zdrowo. Jem bardzo dużo ryb i potrafię wyczuć czy ryba jest świeża czy nie (tutaj naprawdę było czuć, że ryba jest świeża). I co ważne podają rybę pieczoną, co jest mało spotykane w innych restauracjach.

A to że mają mały wybór rodzajów ryb, to akurat na plus, bo gdyby było dużo, to na 100% byłyby to mrożonki.

Jedyne z czym się mogę zgodzić, to to, że wystrój mógłby być bardziej morski, może jakieś większe akwarium czy wzory na ścianach. Ale przecież do restauracji nie chodzi się tylko by oglądać wnętrze, ale przede wszystkim po to by dobrze zjeść.

#13 ~Mciej D./~

~Mciej D./~
  • Goście

Napisano 30 maj 2013 - 16:06:27

Szanowni przedmówcy... z każdej wypowiedzi wynika co innego. Bardzo cenię sobie, że wypowiedział się wałąsciel, uergumentował i dołozył coś od siebie...

To  naprawde jest cenne.

Nie chodziło mi o to, żeby TAK NA AMEN złota rybkę skrytykować. Kazda inwestycja w Koszalinku jest na plus. No powiedzmy prawie każda. :mellow:

Jadam w różnych miastach, i akurat cenię sobie dania rybne, dlatego pozwoliłem sobie zabrać goś.

Restauracja ma zapraszać klimatem, osobliwą atmosferą, daniami, które zapadają w pamięci, obsługa rzetelną, nienaganną ale delikatnie schowaną w cieniu. Dania mają być świeże, sezonowe ( dlaczego nie ma ryby ze szparagami, z pomidorami malinowymi, deseru z truskawek i zupy z warzyw sezonowych). Bazujcie na tym co mamy tutatj na Pomorzu najlepsze. Co do ryb.... no proszę wybaczyć, ale flądrą nie można zawojować serca z nad morza!!!! Dorsz, Pstrąg, Sandacz, Łosoś, Halibut, Krewetki dlaczego nie ma ich w karcie, a jeśli są to nie są daniem osławiającym waszą restaurację???? Ruszt, grill, warzywa z grila z ryba, ryba w zalwei podawana z sosem sojowym, z gorczycą, z musztarda, śledzie na różne sposoby.

panierka, skorupka - to już wszystko było.

Tłusto, mącznie i ciężko.

MUSAKA, BOLOGNESE, CIELĘCINA... nie to nie to....

może zatem:

Pstrąg z folii  z grilowaną papryką, cebulką i cykorią

lub

Śledż w curry z kaparami

lub

Łosoś z grilla z surówką z zielonych warzyw z  orzechami włoskimi

lub Sandacz podawany na risotto z kropelka oliwy z truflami

lub

Glilowane warzywa ( papryka, cykoria, bakłażan) z sosem z anchois

lub

Krewetki przekrojone wzdłóż z masłem z czosnku i natki pietruszki.

AŻ SIĘ GÓŁODBY ZROBIŁEM :: :)))))

zajdę do was za kilka miesięcy i wtedy się wypowiem.

ŻYczę wytrwałości! Maciej D./

#14 ~Ona~

~Ona~
  • Goście

Napisano 30 maj 2013 - 16:22:56

Pan Maciej D chyba karty nie czytal, bo ja tam widzialam krewetki i to nie te ścinki koktajlowe, a krewetki krolewskie.

Osobiście nie byłam jeszcze w tej restauracji (ale zamierzam się wybrać), wchodziłam tylko na stronę internetową więc nie bedę się wypowiadać jak tam jest.

Dla Pana Macieja D mam jedna radę... skoro Pan tak dobrze wie co powinno byc w restuarcji prosze otworzyc wlasna i wtedy zobaczymy jak pan bedzie sobie radzil... gwarantuje ze spotka sie Pan z krytyka, tak jak wlasiciel Złotej Rybki. I panu tez beda zarzucać ze wszystko juz bylo, że niesmaczne, że mało..

Szkoda, że wśród ludzi panuje taka zawiść i zazdrość... Naprawdę szkoda.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 maj 2013 - 06:01:58

Tak.. ciężko się przebić w Naszym Koszalinku przez ścianę zbudowaną z małostkowości przesiedleńców spod wschodniej granicy. Co byś nie zrobił to zaraz chcą cię zgnoić. Czerwony promień jednak byl wspanialym wynalazkiem, nikt nie musiał myśleć .......

A tak wracając do tematu "Złotej Rybki" to w końcu można zjeść w Koszalinie rybkę z Bałtyku i mięsko wiadomego pochodzenia, gratuluję pomysłu , życzę wielu zadowolonych klientów i wytrwałości.

Do poprawki zgłaszam : 1. ciepła woda w toalecie 2. czujka światła - też tam.  pozdrawiam

#16 ~Maria~

~Maria~
  • Goście

Napisano 31 maj 2013 - 07:45:36

Gratulacje pomysłu! Właśnie rybnej nam brakowało. Troche martwię sie o ceny. Może lepiej zwykła smażalnia po niskich cenach by się sprawdziła. Taki bar. Tanio i szybko. Samoobsługa. Bo z kasa cienko i własnie z powodu kasy ja bardzo rzadko jeżdże na morze na rybke. A tu bym wpadła. Pamietam smażalnie naprzeciwko Arki. Kolejaki stały na dworzu!

#17 ~tubylec~

~tubylec~
  • Goście

Napisano 31 maj 2013 - 13:55:37

Tak.. ciężko się przebić w Naszym Koszalinku przez ścianę zbudowaną z małostkowości przesiedleńców spod wschodniej granicy. Co byś nie zrobił to zaraz chcą cię zgnoić. Czerwony promień jednak byl wspanialym wynalazkiem, nikt nie musiał myśleć .......

A tak wracając do tematu "Złotej Rybki" to w końcu można zjeść w Koszalinie rybkę z Bałtyku i mięsko wiadomego pochodzenia, gratuluję pomysłu , życzę wielu zadowolonych klientów i wytrwałości.

Do poprawki zgłaszam : 1. ciepła woda w toalecie 2. czujka światła - też tam.  pozdrawiam

Zabugowe chamstwo zazdrosci kazdemu.

#18 ~Marcio~

~Marcio~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2013 - 15:18:51

Taka restauracja w Koszalinie to ewenement, bo nie przypominam sobie gdzie mógłbym zjeść potrawę z dorsza lub jagnięciny. Ale dobrze, może nie wszędzie byłem i mogę nie wiedzieć. W Z.R. byłem i muszę powiedzieć, że wrażenie było pozytywne. Jedzenie smaczne, aczkolwiek porcje mogły by być nieco większe. Wystrój też w porządku, nieco przypomina poprzednią restaurację ale nie ma się o co czepiać. Obsługa miła i ładna :-) Przydałby się jeszcze parking w pobliżu, ten niżej przy muzeum w dzień jest zapchany na maxa i nie ma szans zaparkować. Aha, zapomniałem szyld od ulicy Młyńskiej mam nadzieję jest tylko tymczasowy i wkrótce znajdzie się tam coś ładnego.

#19 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2013 - 22:50:39

Super jedzonko! wystrój trochę mało rybny, ale bardzo schludny. Duży problem- brak parkingu.Dzisiaj miałam ochotę na rybkę,ale nie miałm gdzie zaparkować i musiała pojechać na coś innego..szkoda.W następnym tyg. znowu spróbuję...mam nadzieję ,że zaparkuję gdzieś auto.flądra bardzo smakowita... oby tak dalej!

#20 ~miejscowy dorsz~

~miejscowy dorsz~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2013 - 04:56:39

Kasia ! Ja lubie karasia .

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych