Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Restauracja Złota Rybka :: zobacz komentowany artykuł

Troche się zawiodłem

30 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~T.~

~T.~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2013 - 19:05:03

Fajnie, że w mieście leżącym blisko morza wreszcie można zjeść rybę! Jadłem polecanego jako "danie dnia" stek z tuńczyka w sosie miodowo-musztardowym. Bardzo smaczny, porcja akuratna, cena także. Życzę właścicielom i personelowi wszystkiego dobrego!

#22 ~niezadowolony klient~

~niezadowolony klient~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2013 - 09:50:36

jedzenie do bani bezinteresownosc do klijenta masakra :(

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2013 - 20:35:10

śmieszy mnie niby nowa restauracja, odnowiona elewacja, ze schodami to grupa robotników borykała się chyba ze 2 tygodnie, od ul. Młyńskiej wypucowane + szpetna najtańsza reklama, zero smaku pomysłu tandeta z allegro. budynek ładny ale reklama jest wizytówka jak dla mnie taka w wersji kebabowej, nie wspomnę że żałośnie wygląda druga strona budynku nie odnowiona z kółkiem coca cola i durami z pozostałościami po poprzednich reklamach.

Generalnie nie przekonywuje mnie ktoś jak nie ma pomysłu na swoją prezentację.

JAK CIEBIE WIDZĄ TAK CIEBIE PISZĄ.....

A widziales teraz ?

#24 ~Lidka~

~Lidka~
  • Goście

Napisano 11 październik 2013 - 22:35:40

Nie polecam, zupa rybna nie miała posmaku ryby, a wyglądem przypominała marchewkowo ogórkową, bez polotu i finezji - choć cena za kolacje nie należała do najniższych, w skali od 1 do 5 to 2

#25 ~kuchara~

~kuchara~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2013 - 15:43:46

Dzisiaj gościłam w Złotej Rybce. Wystrój faktycznie mało nawiązujący do nazwy,  jest czystko i........ bez "pazura" a szkoda bo miejsce jak i widoki z (częściowo przysłoniętych ) okien zaskakujące - żywe obrazy pięknego kawałka Koszalina. 

Zamówiliśmy min. 3 zupy. Podano je w wyjątkowo małych barszczówkach. Rosół - jasny, klarowny i bez smaku, rybna - przesadzona ilość ziół, które zabiły subtelny smak ryby i dodano niestety czegoś kwaskowatego ( cytryna, trawa cytrynowa lub  kwasek) nie wiem po co, Gulaszowa - składała się z 4 dużych kawałków mięsa - które trzeba było w miseczce rozpoławiać - zupa o rzadkiej konsystencji, i znowu te dziwne zioła !

II Dania

- pierogi z jagnięciną - farsz rewelacyjny, sos grzybowy pychota ale ... pierogi odgrzewane w gorącej nieposolonej wodzie,  z cista pierogowego zrobiła się klucha bezsmakowa - zepsuła mi smak tak dobrego dania :(

- talarki jagnięce - pyszne,

- tagliatelle z kurczakiem i sosem curry - niestety makaron za długo się gotował, sos łagodny wręcz mdły. 

do tych dań dostaliśmy surówki - tego dnia tylko z kiszonej białej kapusty z dziwnym dodatkiem  brokułowym. Ta surówka to absolutna porażka !! z wyglądu wymęczona - kapusta przebarwiona od marchewki i oleju - aż z nieufnością powąchałam to coś i stwierdzam że niestety surówka była stara !!!! Nie oszczędza się na tak tanich składnikach!!  

Nie żałuję że tam poszliśmy bo lubię kulinarne podróże - zawsze odkrywam nowy smak.

ale nie wrócę już do Złotek Rybki !

Ach - żywa złota rybka pływa w szklanej kuli i stoi w ciemnicy. Może dlatego nie przyniesie powodzenia bo ryby nie lubią kulistych "domów"  i zaciemnionych miejsc :))

#26 ~Sebastian~

~Sebastian~
  • Goście

Napisano 14 luty 2014 - 20:50:30

Byłem i ............

- cena nie adekwatna do serwowanych dań wystroju i obsługi.

- bukiet surówek który ,dostałem do ryby to śmiech na sali w tym.... buraczki (do ryby)

- porcje stosunkowo małe

- w menu , które dostałem nie było info o napojach musiałem podjąć szybką decyzję z wyliczanki kelnerki przy stoliku

- na stolikach mało miejsca i na dodatek brak przypraw a ryba niedoprawiona.

Ogólnie od 1-5 to chyba 2

Wizyta nie warta tych pieniędzy.

To moja subiektywna ocena .

Nie wrócę tam więcej.

#27 ~Bud~

~Bud~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2016 - 17:36:53

Restauracja zlota rybka Koszalin okazała się pospolitym leszczem.

#28 ~Bud2~

~Bud2~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2018 - 17:38:57

Złota rybka okazała sie tylko mrzonką

#29 paloma91

paloma91

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 27 czerwiec 2018 - 13:26:17

Bardzo przydatne dla mnie są te informacje ;) Dzięki wielkie ;)

#30 Zgutka7

Zgutka7

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 29 czerwiec 2018 - 17:55:27

Dzięki wielkie za niezwykle interesujące porady. Myślę, że na pewno przydadzą mi się one ;)

#31 jutrenka

jutrenka

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 30 czerwiec 2018 - 18:41:35

Nie zniechęcajcie ludzi.. szkoda właścicieli a pewnie płowa z Was nawet tam nie była.. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych