Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Restauracje w Szczecinku

pizzeria restauracja bary

35 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 05 maj 2016 - 09:17:17

ja polecam serdecznie pod złotą podkową...pyszne jedzenie z mikrofali i mozliwość wypicia apicia i okradzenia z powodu ruskiego spirytusu....mniam mniam mniam

Obsługa tego miejsca jest żenująca. Nie odpowiadają na maile, rozmowa telefoniczna pozostawia wiele do życzenia. Jakby to klient miał się prosić o usługę u nich a nie oni zapraszać do siebie... brak mi słów

#22 ~realista~

~realista~
  • Goście

Napisano 05 maj 2016 - 20:58:29

A ja polecam wybrać się w tym turystycznym mieście o 22 na piwo... Wszędzie można pocałować klamkę i ani człowiek się piwa nie napije a o jedzeniu to już chyba zapomnieć można. Ale to takie przywileje "turystycznego " miasta...

#23 ~Dublin to z balladami kram~

~Dublin to z balladami kram~
  • Goście

Napisano 06 maj 2016 - 17:35:43

A ja polecam wybrać się w tym turystycznym mieście o 22 na piwo... Wszędzie można pocałować klamkę i ani człowiek się piwa nie napije a o jedzeniu to już chyba zapomnieć można. Ale to takie przywileje "turystycznego " miasta...

Życzę sukcesu dla budującego się Irish pubu - i odrobiny szczęścia w tym miejscu.

Nie mogę się doczekać jesiennego Guinness'a z beczki.

Wie kto smakował, w czym rzecz :)

#24 ~izka~

~izka~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2016 - 09:05:38

również twierdzę, że trzeba się naszukać by coś dobrego w szczecinku zjeść, ale ja ostatnio znalazłam i będę się trzymać jednego miejsca - restauracja Jolka, uwielbiam ich jedzenie,  byłam już 3 razy ;) fajnywystrój i miejsce, gdzie jest restauracja :):)

#25 ~realista~

~realista~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2016 - 16:39:38

Życzę sukcesu dla budującego się Irish pubu - i odrobiny szczęścia w tym miejscu.

Nie mogę się doczekać jesiennego Guinness'a z beczki.

Wie kto smakował, w czym rzecz :)

I ja także dołączam się do tych życzeń bo może w końcu powstanie pub w którym spokojnie będzie można usiąść napić się piwa i oczywiście działającego dłużej niż do 22 poza sezonem także.

#26 ~Degustatorka~

~Degustatorka~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2016 - 17:16:57

również twierdzę, że trzeba się naszukać by coś dobrego w szczecinku zjeść, ale ja ostatnio znalazłam i będę się trzymać jednego miejsca - restauracja Jolka, uwielbiam ich jedzenie,  byłam już 3 razy ;) fajnywystrój i miejsce, gdzie jest restauracja :):

Wystrój kiczowaty :( Śmierdzi starym olejem. Niektóre dania całkiem całkiem, ale np. serwowane przez portugalskiego szefa kuchni, były rozczarowaniem na całej linii. Zwłaszcza niedogrillowana ośmiornica, z której wyciekał śluz...

#27 ~swinia uszlechetnia :)~

~swinia uszlechetnia :)~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2016 - 17:26:13

Wystrój kiczowaty :( Śmierdzi starym olejem. Niektóre dania całkiem całkiem, ale np. serwowane przez portugalskiego szefa kuchni, były rozczarowaniem na całej linii. Zwłaszcza niedogrillowana ośmiornica, z której wyciekał śluz...

Mogłaś zamówić dobrze wypieczoną świnię.

#28 ~Amanda~

~Amanda~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2016 - 14:02:21

Jolka to dobry wybór, ale dla wymagających podniebień, nie każdy doceni kunszt szefa kuchni :) widać tam serce na talerzu, to od razu czuć, dodatkowy plus za piękne położenie :)

#29 ~kasia~

~kasia~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2016 - 06:32:43

Jolka to dobry wybór, ale dla wymagających podniebień, nie każdy doceni kunszt szefa kuchni :) widać tam serce na talerzu, to od razu czuć, dodatkowy plus za piękne położenie :)

Chciała Pani chyba napisać dla "niewymagających"...

Mają potencjał, ale faktycznie parę rzeczy wymaga korekty: wystrój, jakość dań. Najbardziej smakują mi tam kalmary (z przekąsek). 

Dużo podróżuję a kuchnia to moje hobby. Znam wiele świetnych restauracji w Polsce i na świecie. Mam do czego porównywać.

Z przykrością to piszę, ale w Szczecinku nie ma ani jednej dobrej restauracji. A szkoda, bo skoro ma się ambicje na miasto turystyczne, to trzeba coś zaoferować.

#30 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2016 - 06:34:19

Mogłaś zamówić dobrze wypieczoną świnię.

wieprzowina to najbardziej pospolite mięso :) Nie lubię. Wolę jagnięcinę :P

#31 ~ruski~

~ruski~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2016 - 10:35:14

więcej sera mniej ziemniaków w pierogach

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2016 - 14:06:15

Rybka koło Biedronki

#33 ~SMAKOSZ~

~SMAKOSZ~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2016 - 12:41:31

CO WY PISZECIE ? CZY ABY NA PEWNO NIC RANO NIE BRALISCIE?W NASZYM MIESCIE RESTAURACJA ? CO NAJWYZEJ JAK SMIETNIK NAPCHAC TO DO PORANKA ZAPRASZAM W MIARE TANIO I ZDROWO I SWIEZO  

#34 ~guggenberger~

~guggenberger~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2016 - 22:17:25

CO WY PISZECIE ? CZY ABY NA PEWNO NIC RANO NIE BRALISCIE?W NASZYM MIESCIE RESTAURACJA ? CO NAJWYZEJ JAK SMIETNIK NAPCHAC TO DO PORANKA ZAPRASZAM W MIARE TANIO I ZDROWO I SWIEZO  

A wie kolega co to za tajemniczy przycisk Caps Lock? Warto byłoby ponadto popracować nad błędami i Polskimi znakami... Zaś wracając do dyskusji zdecydowanie się nie zgodzę ze zdaniem przedmówcy. W naszym mieście są restauracje, nawet kilka a z nich zdecydowanie poleca Jolkę i Żółty domek, jeśli kolega nie był warto odwiedzić.

#35 ~Prawda111..~

~Prawda111..~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2016 - 08:24:50

Nie polecam zapiekanek u tegesa. Są bez majonesa.

#36 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 14 maj 2018 - 09:02:49

W Jolce już dawno nie da się dobrze zjeść. Przykro mi to stwierdzić, ale restauracja jest bardzo zaniedbana, kto tam pracował ten wie. Wystarczy przejść obok i poczuć zapach starego oleju - jak obok smażalni ryb nad morzem. Po co się truć...

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: pizzeria, restauracja, bary

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych