Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Rolety

2 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~ccc~

~ccc~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2020 - 12:23:47

Kochani, chcemy z mężem zamontować rolety w mieszkaniu i szukamy sprawdzonych miejsc, w jakich można je kupić. W skrócie w grę wchodzą rolety Kraków i Nowa Huta – ja na co dzień pracuję w Krakowie, a mąż w Nowej Hucie, więc każde z nas może obejrzeć ofertę rolet gdzie indziej. Wstępnie wytypowaliśmy sobie firmę SAFEDOOR, ale chciałabym się upewnić, czy to dobry wybór. Mieliście z tą firmą do czynienia?

#2 ~kubaa~

~kubaa~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2020 - 10:17:34

Ja  jestem zadowolony. Żona wybrała u nich plisy montowane do okien i w sumie ja mógłbym sam to zamontować, ale ona oczywiście bała się, że mogę coś uszkodzić i szkoda okien więc wzięliśmy ofertę razem z montażem. Powiem wam, że to tak sprawnie poszło, że następnym razem to w życiu nie przyszłoby mi do głowy, żeby się samemu zabrać za to wiercenie.

#3 MarekS

MarekS

Bywalec

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPip
  • 54 postów

Napisano 14 kwiecień 2020 - 15:02:01

My zdecydowaliśmy się na montaż rolet zewnętrznych firmy Bow-Max https://bow-max.pl/p...ety-zewnetrzne/ . Ogólnie mają bardzo duży wybór rozwiązań jeśli chodzi o osłony okienne, także na pewno znajdziecie coś odpowiedniego dla waszego domu. Mają bardzo przystępne ceny, a oferowane przez nich produkty są naprawdę solidne.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych