Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

31 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Pamela~

~Pamela~
  • Goście

Napisano 16 maj 2010 - 17:16:29

Panie Starosto. Podoba mi się Pan, ale dlaczego zatrudnia Pan w Urzędzie tylko Ukrainców? Przecież Starostwo nie jest tylko ukraińskie!

#2 ~Józek~

~Józek~
  • Goście

Napisano 17 maj 2010 - 13:59:45

Pan starosta Szewczyk spowodował,ze wreście coś w powiecie zaczęło się dziać.
Ma pomysł i jest skuteczny. Co do wpisu poprzedniego to muszę powiedzieć ,że zatrudnia tylko
fachowców i ludzi kompetentnych nie patrząc kto ma jakie pochodzenie.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 maj 2010 - 16:59:56

Pan starosta Szewczyk spowodował,ze wreście coś w powiecie zaczęło się dziać.
Ma pomysł i jest skuteczny. Co do wpisu poprzedniego to muszę powiedzieć ,że zatrudnia tylko
fachowców i ludzi kompetentnych nie patrząc kto ma jakie pochodzenie.

A on jakie ma pochodzenie (korzenie)?

#4 ~Wacek~

~Wacek~
  • Goście

Napisano 17 maj 2010 - 18:56:07

A on jakie ma pochodzenie (korzenie)?

Podobno takie same jak jego pracownicy. Teraz wszyscy na stanowiskach w Koszalinie są z PO.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 maj 2010 - 19:06:34

Podobno takie same jak jego pracownicy. Teraz wszyscy na stanowiskach w Koszalinie są z PO.

Tzn, że Ukraina słynie z PO?

#6 ~Andrzej J~

~Andrzej J~
  • Goście

Napisano 17 maj 2010 - 22:05:53

Panie starosto bardzo pan dużo zrobił dla naszego powiatu. Inni tylko gadali ,ze robią a pan ruszył to towarzystwo do roboty.
Posypały się projekty unijne dla naszego powiatu. Sukces powoduje ,ze ma się od razu wrogów i przeciwników. Nie patrzę nigdy
na człowieka przez pryzmat pochodzenia i przynależności partyjnej ale tylko aby być przyzwoitym i uczciwym człowiekiem
a pan taki jest.Nigdy nic nie otrzymałem i nie potrzebowałem od pana i na pewno pan mnie nie zna. Swoje odczucia pisze prosto z serca bo tak myślę.
Jeżeli chodzi o komentarze odnośnie pochodzenia to przecież na tych ziemiach każdy musiał tutaj przybyć.
Życzę panu samych sukcesów panie starosto.

#7 ~bezpartyjny~

~bezpartyjny~
  • Goście

Napisano 18 maj 2010 - 06:48:19

Panie starosto bardzo pan dużo zrobił dla naszego powiatu. Inni tylko gadali ,ze robią a pan ruszył to towarzystwo do roboty.
Posypały się projekty unijne dla naszego powiatu. Sukces powoduje ,ze ma się od razu wrogów i przeciwników. Nie patrzę nigdy
na człowieka przez pryzmat pochodzenia i przynależności partyjnej ale tylko aby być przyzwoitym i uczciwym człowiekiem
a pan taki jest.Nigdy nic nie otrzymałem i nie potrzebowałem od pana i na pewno pan mnie nie zna. Swoje odczucia pisze prosto z serca bo tak myślę.
Jeżeli chodzi o komentarze odnośnie pochodzenia to przecież na tych ziemiach każdy musiał tutaj przybyć.
Życzę panu samych sukcesów panie starosto.

Niektórzy musieli tu przybyć np z programu WISŁA. Faktycznie trzeba przynać, że wiele Pan zrobił i jest Pan skuteczny. Nie twierdzę też, że popieranie swoich współziomków jest złą rzeczą. Jednak skoro się mieszka w kraju wielonarodowościowym powinno się też zauważać innych, zwłaszcza będąc u władzy. Stajemy się też krajem monopartyjnym, gdyż u władzy chce być tylko jedna partia, która widzi interes tylko swoich znajomych i rodziny. Nie dotyczy to tylko Pana, ale również tych którzy są u władzy w województwie czy w państwie. A państwo to nie Ukraina...

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 maj 2010 - 10:07:27

Pan starosta to człowiek na odpowiednim miejscu.Cenie jego prace i zaangazowanie , oby tak dalej:)

#9 ~~Jola~~

~~Jola~~
  • Goście

Napisano 18 maj 2010 - 18:48:02

Panie starosto! Aby cały powiat mógł się rozwijać potrzebne są inwestycje a na nie pieniądze.Trzeba je szukać wszędzie
na zewnątrz i oszczędzać. Pan to znakomicie robi.Aby podołać zadaniom trzeba dobrać sobie sprawnych,dobrze wykształconych i kreatywnych
urzędników i to jest pana prawo. Myślę jednak ,że za dużo inwestuje pan w gminy wokół Koszalina.Mielno to bogata gmina .
Niech pan się przejedzie drogami w gminie Bobolice???To jest ser warmiński z Mlekosza (zresztą bardzo pyszny).
Zapraszam.

#10 ~powódz~

~powódz~
  • Goście

Napisano 25 maj 2010 - 21:54:46

lepiej wysyłajcie sms napowodzian

#11 ~Nikelodeon~

~Nikelodeon~
  • Goście

Napisano 27 maj 2010 - 18:32:28

Ten Starosta to porażka!!!!!!!!!!
To zaden fachowiec to zwykły cham i prostak. Widziałem go kiedyś w akcji w starostwie. Odzywał sie do swoich pracowników jak do śmieci. A jeśli chodzi o jego zasługi to o żadnych nigdy nie słyszałem. Wiecznie coś zamyka i likwiduje. Jakoś tylko dziur w drogach i bezrobocia nie może zlikwidować. Potrzeba szybko nowych wyborów.
Pozdrowienia dla Marcina

#12 ~M.Z~

~M.Z~
  • Goście

Napisano 27 maj 2010 - 19:04:02

Ten Starosta to porażka!!!!!!!!!!
To zaden fachowiec to zwykły cham i prostak. Widziałem go kiedyś w akcji w starostwie. Odzywał sie do swoich pracowników jak do śmieci. A jeśli chodzi o jego zasługi to o żadnych nigdy nie słyszałem. Wiecznie coś zamyka i likwiduje. Jakoś tylko dziur w drogach i bezrobocia nie może zlikwidować. Potrzeba szybko nowych wyborów.
Pozdrowienia dla Marcina

no wreszcie jakaś prawda! Bo wyglądało że sam o sobie pisze! jakie zasługi? jakie?

#13 ~facet z osady~

~facet z osady~
  • Goście

Napisano 31 maj 2010 - 12:21:19

No i odezwali się szczekacze forumowi, których na każdym forum pełno, przeważnie to nieroby, nieudacznicy życiowi, dla których każdy jest zły, kto siedzi od nich wyżej, zresztą zakres słownictwa mówi sam o poziomie inteligencji. A co do starosty osobiście nie mam zastzreżeń właściwy człowiek na właściwym miejscu, ma w nosie co inni o nim mówią-piszą robi to co do niego nalezy i wychodzi mu to bardzo dobrze, wyciaga pieniądze dla powiatu skąd tylko sie da, a co do wpisu obok cos chyba Kolezka nie w temacie bo akurat znam osobiście jednego z młodych pracowników starostwa i bardzo sobie chwalą Pan Starostę, no ale jeśli ktoś jest nieudacznikiem życiowym i nie potrafii zwrócić na siebie uwagi to zostaje mu tylko bezsensowyny mijający się z prawdą wpis na forum, oj Kolezko weź się ogarnij i wyjdź do ludzi a nie ryj tylko w monitorze wypisując bzdury. REASUMUJA STAROSTA JEST OK.

#14 ~~Jola~~

~~Jola~~
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2010 - 23:18:28

Takiego starosty to powiat jeszcze nie miał. Porażka to poprzednicy nic ,kompletnie nic nie zrobili a pierwsi wypinali pierś do odznaczeń.
To się zmieniło jak pan Szewczyk został starostą. Potrafi zadbać o powiat ale nie od razu Kraków zbudowano.

#15 ~polanowianin~

~polanowianin~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2010 - 21:29:47

zgadzam się z opinią, że rozwój powiatu to zasługa obecnego starosty. Widać to wyrażnie na przykładzie jednostek powiatowych, które są modernizowane i odnawiane. Chociażby Domy Pomocy Społecznej, Powiatowa Poradnia Pedagogiczno Psychologiczna, Starostwo z pargingiem na samochody, Ośrodek Wychowawczy w Bobolicach, Polanowie i Warninie. Poprzedni starostowie to "mundurowi" którzy mieli za wąski kąt widzenia i nie bardzo wiedzieli na czym polega rozwój ,po za własnym rozwojem. Dobrze, żę w końcu "cywil" pokazał jak należy rządzić.

#16 ~danusia~

~danusia~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2011 - 17:30:23

No no,mój znajomy z dzieciństwa ,,Słowieńsko,, pozdrawia Danusia Witek Bohdanowicz

#17 ~byk~

~byk~
  • Goście

Napisano 12 październik 2012 - 15:04:31

Panie Starosto. Podoba mi się Pan, ale dlaczego zatrudnia Pan w Urzędzie tylko Ukrainców? Przecież Starostwo nie jest tylko ukraińskie!

Pan starosta jest ok? Bardzo mu daleko od ok. Wiem coś o tym. Jestem przez niego zniesławiany notorycznie. Sam natomiast stosuje metody zwykłego kryminalisty: zastraszanie, zniesławianie, kłamstwo. Pozdrawiam

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 październik 2012 - 15:12:07

Wiem, że Roman Szewczyk zabronił zatrudniać pewną grupę pracowników SOSW w Bobolicach, którzy odwołali się do Sądu Pracy od decyzji wypowiedzenia im umowy o pracę. Prawda jest taka, że nie poradził sobie ze swoim głównym wrogiem (byłym Dyrektorem SOSW, który chciał być niezależny od polityki i przypłacił to sromotnie) wyeliminował cały MOS i wszystkich jego pracowników. Jednemu ze swoich Dyrektorów (Dyrektorowi MOW Polanów) zabronił zatrudniać tych pracowników i rozgłasza po powiecie nieprawdziwe informacje o ich pracy i zaangażowaniu.
Kłamstwo ma krótkie nogi Panie Starosto.
A swoją drogą apeluję do wszystkich wyborców PO. Zweryfikujcie swoje wybory podczas kolejnych wyborów samorządowych. Tacy ludzie jak Pan Starosta nie powinni brać udziłu w życiu publicznym.

#19 ~kamila~

~kamila~
  • Goście

Napisano 12 październik 2012 - 15:21:53

A propos wpisu Nikelodeona, że Starosta RS to zwykły cham i prostak. Byłam świadkiem jak zwrócił się do Nas ( Rady Pedagogicznej SOSW), żeby nie próbowali iść do Sądu ( w sprawie likwidacji placówki) bo ich wykończy tak jak to zrobił z ZNP i Panem Broniarzem. Tak czyłam się , że mi grozi. Potwierdzam to zwykły prostak.

PS
Ucieka Pan również przed spotkaniem ze swoimi wyborcami od których mógłby Pan usłuszeć kilku gorzkich słów. Mam nadzieję, że Pana dni jako Starosty są policzony. Oby nam nigdy nie zdarzyło się mieć podobnego Starosty.

#20 ~Roman Szewczyk jest zły~

~Roman Szewczyk jest zły~
  • Goście

Napisano 15 październik 2012 - 08:38:19

Jest nagranie, na którym Starosta Romek Szewczyk grozi byłemu Dyrektorowi SOSW TŚ i straszy, że jak nie zwolni Pani księgowej to naśle na niego komisję dyscyplinarną z Kuratorium oświaty. Zainteresowała się tą sprawą prokuratura koszalińska z ajkim skutkiem zobaczymy. Swoje groźby spełnił i uczynił tak jak mówił tyle tylko, że owa komisja uznała, że rażące błędy popełniła Pani Sadowska hihi

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych