Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

59 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Jurand_ze_Spychowa~

~Jurand_ze_Spychowa~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2014 - 13:52:28

Ciekawi mnie po kiego grzyba wokół wymalowanego kółka jest jeszcze przerywana linia, która tylko wprowadza zamęt... Pas dla motocyklistów, czy jak? Mieli uprościć, a tylko utrudnili. Rondo zaskoczyło drogowców...

#22 ~specjalista "R"~

~specjalista "R"~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2014 - 13:52:51

UWAGA! OPINIA SPECJALISTY!

Skrzyżowanie zostało oznakowane w sposób urągający wszelkim zasadom a przede wszystkim jest niespójne, głupie i niezgodne z ustawą PRD.

1. Po prawej stronie na jezdni przed skrzyżowaniem stoi znak C-2 "nakaz jazdy w prawo za znakiem". obowiązuje on wszystkich znajdujących się na jezdni przy której jest ustawiony. Więc nakazuje jazdę tylko w prawo. np Jadąc od strony ul. Gdańskiej nie można pojechać prosto. Z kolei po lewej stronie tej samej jezdni stoi znak mówiący co innego. W tym samym miejscu jest również kolejny przeczący poprzednim znak F-10 "kierunki na pasach ruchu".

2. linia przerywana wewnętrzna wokół "wysepki" wyłączonej z ruchu oznaczać ma, co? przecież nie separuje pasów ruchu... może oznacza, że można wzdłuż tej wysepki na środku skrzyżowania parkować?

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2014 - 13:54:25

Nie wiem dlaczego, ale wydaje mi się, że wszystkiemu winni są geje.

#24 ~Elżbieta~

~Elżbieta~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2014 - 14:16:43

Jeżeli, ktoś mówi, że nie wie jak przejechać przez skrzyżowanie o ruchu okrężnym to ja sie pytam : kto mu dał prawo jazdy?.

#25 ~M~

~M~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2014 - 14:27:11

Rondo na ul. Śniadecikich - Jana Pawła II jest jeszcze lepsze. Mam wrażenie, że projektował je ktoś kto nie ma nawet prawa jazdy. Nikt z ZDM nie dostrzegł nawet, że teraz zgodnie z przepisami nie można jechać na wprost  lub w lewo. Znaki pionowe są sprzeczne z poziomymi. Znak ustawiony w prawej strony drogi dotyczy wszystkich pasów ruchu więc musimy zastosować się do nakazu i skręcić w prawo.

#26 ~poirytowany - dziś pije~

~poirytowany - dziś pije~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2014 - 14:31:01

Jak czytam takie pomyje to aż boję się z garażu wyjeżdżać, gdyż można na drodze spotkać takiego barana jak Ty.

Po pierwsze. Z tego co mi wiadomo, to nie ma czegoś takiego jak rondo, minirondo, rondo turbinowe itd., a jest skrzyżowanie o ruchu okrężnym lub skrzyżowanie na którym ruch odbywa się dookoła wyspy lub placu w kierunku wskazanym na znaku.

Po drugie. O tym, że wjeżdżasz na takie właśnie skrzyżowanie, nie informuje Cię, to co jest na drodze, czyli jak to określiłeś "jakaś wysepka" a jedynie znak. A ten znak to takie niebieskie kółko z trzema strzałkami a strzałka to kreseczka z trójkącikiem. Ale znając życie to pierwszy raz o tym słyszysz (lub czytasz).

CZŁOWIEKU OGARNIJ SIĘ !!!

Problem polega na tym że na wszystkich skrzyżowaniach o ruchu okrężnym IDIOCI  sobie nie radzą. Nawet gdyby tam postawić osobę kierującą ruchem to i tak BAŁWANY  się zagubią :) W Koszalinie mamy wiele takich skrzyżowań ale tez wielu CYMBAŁÓW :) Żal mi że mandaty dostają właśnie ludzie, którzy mają coś w głowie ale z prędkością przesadzą a DURNIE ZAGUBIONE upomnienie albo i nic nawet. 

#27 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2014 - 14:34:51

Zgadzam się całkowicie z tą opinią. Ludzie od dróg w Koszalinie to totalne nooby. Ograniczanie przepustowości ulic to jakaś mania ostatnich lat i zauważyłem to wyłącznie u nas. Teraz zwęzili nawet obwodnicę. OMG

gratulacje dla "decydentów", tutaj mnie kusi żeby napisać przymiotnik z grupy tych nieparlamentarnych, rozwiązania drogowe w Koszalinie to jakiś totalny absurd, sen obłąkanego inżyniera ruchu, może grupy pseudoprojektantów na detoksie. .....

#28 ~jedy~

~jedy~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2014 - 14:36:23

Skrzyżowanie zostało oznakowane w sposób urągający wszelkim zasadom a przede wszystkim jest niespójne, głupie i niezgodne z ustawą PRD.

1. Po prawej stronie na jezdni przed skrzyżowaniem stoi znak C-2 "nakaz jazdy w prawo za znakiem". obowiązuje on wszystkich znajdujących się na jezdni przy której jest ustawiony. Więc nakazuje jazdę tylko w prawo. np Jadąc od strony ul. Gdańskiej nie można pojechać prosto. Z kolei po lewej stronie tej samej jezdni stoi znak mówiący co innego. W tym samym miejscu jest również kolejny przeczący poprzednim znak F-10 "kierunki na pasach ruchu".

2. linia przerywana wewnętrzna wokół "wysepki" wyłączonej z ruchu oznaczać ma, co? przecież nie separuje pasów ruchu... może oznacza, że można wzdłuż tej wysepki na środku skrzyżowania parkować?

Rondo na ul. Śniadecikich - Jana Pawła II jest jeszcze lepsze. Mam wrażenie, że projektował je ktoś kto nie ma nawet prawa jazdy. Nikt z ZDM nie dostrzegł nawet, że teraz zgodnie z przepisami nie można jechać na wprost  lub w lewo. Znaki pionowe są sprzeczne z poziomymi. Znak ustawiony w prawej strony drogi dotyczy wszystkich pasów ruchu więc musimy zastosować się do nakazu i skręcić w prawo.

czytaj posty. specjalista juz sie wypowiedział

#29 ~pijany~

~pijany~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2014 - 15:16:49

z danego pasa na którym się znajdujesz masz nakaz jazdy w prawo deb***u :) Kto Ci dał prawo jazdy do kur jednej i tej samej :) Ale z ta przerywaną fakt faktem komuś się posrało :)

#30 ~Krowa Elzbieta~

~Krowa Elzbieta~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2014 - 15:59:08

Te za Anglii jak cie sie nie podoba klomb na srodku to wypierdlalaj na wyspy - tu jest Polska i ma byc po naszemu a nie po dziadowsku. Skoncz gwiazdorzyc z ta Anglia - spierprzaj dziadu.

#31 tupak

tupak

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 38 postów

Napisano 20 listopad 2014 - 16:14:03

Problem polega na tym że na wszystkich skrzyżowaniach o ruchu okrężnym IDIOCI  sobie nie radzą. Nawet gdyby tam postawić osobę kierującą ruchem to i tak BAŁWANY  się zagubią :) W Koszalinie mamy wiele takich skrzyżowań ale tez wielu CYMBAŁÓW :) Żal mi że mandaty dostają właśnie ludzie, którzy mają coś w głowie ale z prędkością przesadzą a DURNIE ZAGUBIONE upomnienie albo i nic nawet. 

Żal mi że mandaty dostają właśnie ludzie, którzy mają coś w głowie ale z prędkością przesadzą.......to według mnie to ty jesteś idiota ze tak myślisz !!! Jak ci zabije na drodze taki deb*** kogoś z twojej rodziny to inaczej będziesz o nim myslał

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2014 - 16:15:52

Uważam ,że specjalista ze Słupska te bzdurne ronda zlikwiduje i zaprowadzi porządek w oznakowaniu ulic w Koszalinie. Jeżeli pozwoli mu niedouczona dyrektor ZDM. W swojej działalności jak do tej pory nic dobrego nie zdziałała.

#33 ~Zenek~

~Zenek~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2014 - 16:28:29

Nie wiem dlaczego, ale wydaje mi się, że wszystkiemu winni są geje.

Moim zdaniem raczej Żydzi i cykliści. Nie wykluczyłbym również autochtonów.

#34 ~Teresa~

~Teresa~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2014 - 16:29:20

Rondo jest oznakowane bardzo dobrze i czytelnie, tylko część koszalińskich sierot drogowych nie zna przepisów ruchu drogowego lub jeździ na pamięć. Zamontować kamerę albo ustawić się z patrolem i wlepiać mandaty albo zabierać prawo jazdy za nieznajomość przepisów. Nie wydawać publicznych pieniędzy tylko dlatego, że paru gamoni nie zna KRD.

Rondo jest oznakowane bardzo dobrze i czytelnie, tylko część koszalińskich sierot drogowych nie zna przepisów ruchu drogowego lub jeździ na pamięć. Zamontować kamerę albo ustawić się z patrolem i wlepiać mandaty albo zabierać prawo jazdy za nieznajomość przepisów. Nie wydawać publicznych pieniędzy tylko dlatego, że paru gamoni nie zna KRD.

Albo zabijać... Proponuję się trochę opamiętać z tą manią radykalnego karania innych za wszystko.

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2014 - 17:10:45

Uważam ,że specjalista ze Słupska te bzdurne ronda zlikwiduje i zaprowadzi porządek w oznakowaniu ulic w Koszalinie. Jeżeli pozwoli mu niedouczona dyrektor ZDM. W swojej działalności jak do tej pory nic dobrego nie zdziałała.

jaki z niego specjalista, w słupsku mamy takie ronda jego pomysłu że jesteśmy pośmiewiskiem. no chyba że za tym postem kryje się on sam a znany jest z pisania komentarzy i krytykowania innych.

#36 ~Marcelino~

~Marcelino~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2014 - 17:58:01

fachowcy kierowcy się znaleźli....nauczcie się jeździć,bo połowa z was nie umie ,a udaje i jeszcze łamie przepisy....rondo jest zrobione dobrze.w ANGLII WIĘKSZOŚĆ TAK WYGLĄDA  ROND i jest dobrze i bez wypadków,bo ludzie jeżdżą. przepisowo a nie na pamięć..

a tu w Koszalinku.....nie ważne co zrobią to zawsze komuś nie będzie pasować..

Nawet jak e rondo poprawione,zobaczycie dalej ślamazary będą komentować..że źle źle źle... 

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2014 - 18:19:48

Ty prosiak naucz sie jeździć bo jak dostałeś prawko za świniaka to się wcale nie dziwię że nie umiesz jeździć Byle wieksze skrzyżowanie to siądziesz i bedziesz płakał Lepiej spieprzaj na swoją wiochę zabitą deskami bo i Koszalin jest dla Ciebie za duży.

Te za Anglii jak cie sie nie podoba klomb na srodku to wypierdlalaj na wyspy - tu jest Polska i ma byc po naszemu a nie po dziadowsku. Skoncz gwiazdorzyc z ta Anglia - spierprzaj dziadu.

#38 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2014 - 18:22:17

Czy ktoś mógłby napisać jak poprawnie jechać tym rondem? Na filmie każdy jedzie jak chce, ze znaków poziomych niewiele wynika, każdy mądrzy się, jednak nikt racjonalnie nie napisał jak naprawdę jeździ się po tym skrzyżowaniu. Czy to skrzyżowanie różni się czymkolwiek od pozostałych w tym mieście? Do którego można je porównać. Moim zdaniem jest ono przekombinowane.

#39 ~aaa~

~aaa~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2014 - 18:30:55

gratulacje dla "decydentów", tutaj mnie kusi żeby napisać przymiotnik z grupy tych nieparlamentarnych, rozwiązania drogowe w Koszalinie to jakiś totalny absurd, sen obłąkanego inżyniera ruchu, może grupy pseudoprojektantów na detoksie. Ludzie, w którym innym mieście zamiast zwiększania przepustowości ulic zatyka się je pseudo "rondelkami" lub organizacją ruchu w taki sposób, że już na drugi dzień robią się korki. Na dowód moich słów proszę pojeździć po mieście pomiędzy godzinami 12 a 18. Zatkana Stawisińskiego (morze pomyj już na nią wylano i słusznie), Traugutta, Zwycięstwa - prawie na całej długości, itd. Chore rozwiązania tylko pogarszają stan rzeczy. Przecież rondo przy Emce i ten fistaszek przy Śniadeckich/Jana Pawła są częścią projektowanej obwodnicy (z Władka na gdańską), Już jakiś czas temu zwężono Zwycięstwa i Młyńską (korki na Młyńskiej w obie strony to już norma), i co dalej nam jeszcze włodarze wymyślą? Żadne rozwiązania nie są dobre dla tzw. niedzielnych kierowców i wypadki były, są i będą. Nie wiem czy z propozycji i wdrożonych rozwiązań śmiać się, płakać, czy pier... to wszystko i wyprowadzić się zgodnie z sugestią obecnego Prezydenta miasta, wyprowadzić się stąd.

Mam pytanie które rondo według ciebie powoduje korki na Stawisińskiego? Bo w mojej opinii problemem są światła na skrzyżowaniu ze Zwycięstwa. Podobnie żadne ronda nie są przyczyną korków na Traugutta czy Zwycięstwa. Rondo na Śniadeckich jest dobre tylko trzeba przed nim zająć odpowiedni pas i zwolnić, a nie jak na załączonym filmie bez hamowania jechać pasem przeznaczonym do skrętu w prawo na wprost.  

#40 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2014 - 18:36:27

Jest pas do skrętu w prawo, jak widzę na filmie, kierowcy jadą nim prosto. Nic nie kumam. Poza tym skręcając w prawo, ja rozumiem, że należy ustąpić pierwszeństwa będącym już na skrzyżowaniu. Chcę upewnić się, dlatego ,że pas do skrętu w prawo jest jakby odosobniony od całego skrzyżowania.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Rondo, Śniadeckich, Jana Pawłą, Koszalin, Skrzyżowanie, Wypadek

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych