Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Rowerem zimą!

11 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~mayp209~

~mayp209~
  • Goście

Napisano 13 luty 2018 - 23:17:43

Nikt mnie nie namówi, to nie moja bajka, natomiast na pływanie - a i owszem. Ale tylko z odpowiednim sprzętem, ja swój kupowałem w elephant. pl . Bardzo polecam, firma ma sprawdzony asortyment.

#2 BadMirror

BadMirror

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 13 marzec 2018 - 00:45:12

Rowerek zimą to super sprawa. Bierzesz ciepłe rękawiczki, buffa, dobrą czapkę i odpowiednio się ubierasz i można jechać. Ja mam sprawdzone rękawice od mechanixa, grzeją jak opętane. Polecam jeżeli wgl jeździsz na rowerze.

#3 sim

sim

Nowy

• Pip
  • 16 postów

Napisano 14 marzec 2018 - 22:38:40

Rower zimą brzmi trochę ryzykowanie, ale jeśli ma się sprzęt odpowiednio przystosowany , no i my przede wszystkim się odpowiednio ubierzemy, czytaj, termoaktywne ciuchy, to sądzę że może to być niezła aktywność :D

Rowerek zimą to super sprawa. Bierzesz ciepłe rękawiczki, buffa, dobrą czapkę i odpowiednio się ubierasz i można jechać. Ja mam sprawdzone rękawice od mechanixa, grzeją jak opętane. Polecam jeżeli wgl jeździsz na rowerze.

mechanixy jako rękawiczki na rower? a to nie są przypadkiem taktyczne ? do asg i paintballa?

#4 salarma

salarma

Nowy

• Pip
  • 17 postów

Napisano 16 marzec 2018 - 19:30:53

Rower zimą brzmi trochę ryzykowanie, ale jeśli ma się sprzęt odpowiednio przystosowany , no i my przede wszystkim się odpowiednio ubierzemy, czytaj, termoaktywne ciuchy, to sądzę że może to być niezła aktywność :D

jeżeli chodzi o ubrania termoaktywne to mój narzeczony jest wręcz zakochany w helikonie 

mechanixy jako rękawiczki na rower? a to nie są przypadkiem taktyczne ? do asg i paintballa?

mają różne przeznaczenie są też takie które są typowo na zimę :)

#5 ~tadek~

~tadek~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2018 - 21:34:15

jeżeli chodzi o ubrania termoaktywne to mój narzeczony jest wręcz zakochany w helikonie  

i prawidłowo bo robią super odzież a w dodatku to polska firma

no przy obecnej pogodzie mechanixy się przydają :D

#6 BadMirror

BadMirror

Nowy

• Pip
  • 10 postów

Napisano 21 marzec 2018 - 12:24:59

Pewnie, możesz je w różnych warunkach wykorzystyać, bo jest sporo modeli. Zobacz w militaria.pl ile tego mają :)

Helikon jest extra! Też bardzo ich lubie. Ostatnio kupiłem bardzo dobre spodnie militaria.pl/helikon/spodnie_helikon_sfu_next_policotton_ripstop_olive_drab_sp-sfn-pr-32_p90027.xml. Cena niska, a są bardzo wygodne i praktyczne.

Też z nich korzystasz? Ja na rower w trakcie lata czy wiosny używam takich najczęsciej militaria.pl/mechanix_wear/rekawice_mechanix_wear_m-pact_fingerless_covert_black_mfl-55_p48396.xml

#7 salarma

salarma

Nowy

• Pip
  • 17 postów

Napisano 24 marzec 2018 - 17:54:35

Pewnie, możesz je w różnych warunkach wykorzystyać, bo jest sporo modeli. Zobacz w militaria.pl ile tego mają :)

a myślisz że dla kobiet te mechnixy się nadają, bo wydają się być naprawdę spore ;o

Helikon jest extra! Też bardzo ich lubie. Ostatnio kupiłem bardzo dobre spodnie militaria.pl/helikon/spodnie_helikon_sfu_next_policotton_ripstop_olive_drab_sp-sfn-pr-32_p90027.xml. Cena niska, a są bardzo wygodne i praktyczne.

no i fajną mają też jakość w porównaniu z ceną, bo niestety teraz coraz częściej musimy więcej zapłacić żeby mieć też odpowiednią jakość

Też z nich korzystasz? Ja na rower w trakcie lata czy wiosny używam takich najczęsciej militaria.pl/mechanix_wear/rekawice_mechanix_wear_m-pact_fingerless_covert_black_mfl-55_p48396.xml

akurat mój bart miał zimowe, ja niestety jeszcze nie zakupiłam swoich bo obawiam się że będą za duże na mnie po prostu :c 

#8 sim

sim

Nowy

• Pip
  • 16 postów

Napisano 25 marzec 2018 - 13:01:08

a myślisz że dla kobiet te mechnixy się nadają, bo wydają się być naprawdę spore ;o

z tego co kojarzę są też modele damskie --> www.militaria.pl/mechanix_wear/rekawice_mechanix_wear_original_women_s_covert_0,5_black_hmg-55_p78395.xml

no i fajną mają też jakość w porównaniu z ceną, bo niestety teraz coraz częściej musimy więcej zapłacić żeby mieć też odpowiednią jakość

No niestety, dlatego ja już przestałem kupować w sieciówkach, bo zapłacić, trzeba sporo a materiał po 3 praniach jest już tylko do kosza. :/ dużo bardziej wolę kupić sobie np takie spodnie pentagona --> www.militaria.pl/pentagon/spodnie_pentagon_bdu_2_0_olive_k05001-06cg_p39514.xml  i faktycznie się nimi cieszyć długo.

akurat mój bart miał zimowe, ja niestety jeszcze nie zakupiłam swoich bo obawiam się że będą za duże na mnie po prostu :c 

Tam masz tabele rozmiarów w każdym modelu na militariach więc wystarczy sobie spojrzeć i zmierzyć :P

#9 ~emotikon~

~emotikon~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2018 - 21:57:53

z tego co kojarzę są też modele damskie -->  militaria.pl/mechanix_wear/rekawice_mechanix_wear_original_women_s_covert_0,5_black_hmg-55_p78395.xml

a nie wystarczy mniejszy model męskich?

No niestety, dlatego ja już przestałem kupować w sieciówkach, bo zapłacić, trzeba sporo a materiał po 3 praniach jest już tylko do kosza. :/ dużo bardziej wolę kupić sobie np takie spodnie pentagona --> militaria.pl/pentagon/spodnie_pentagon_bdu_2_0_olive_k05001-06cg_p39514.xml  i faktycznie się nimi cieszyć długo.

fajne chociaż ja ostatnio jestem wierny spodniom z helikona. Tych spodni jak dla mnie długo nic nie przebije: militaria.pl/helikon/spodnie_helikon_sfu_next_policotton_ripstop_olive_drab_sp-sfn-pr-32_p90027.xml

Tam masz tabele rozmiarów w każdym modelu na militariach więc wystarczy sobie spojrzeć i zmierzyć :P

byłoby jeszcze lepiej gdyby była możliwość przymierzenia ich osobiście. Salarma nie masz w pobliżu stacjonarnego sklepu militarii?

#10 ~senator~

~senator~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2018 - 16:24:18

a nie wystarczy mniejszy model męskich?

ale po co skoro są modele specjalnie przeznaczone dla kobiet?

fajne chociaż ja ostatnio jestem wierny spodniom z helikona. Tych spodni jak dla mnie długo nic nie przebije: militaria.pl/helikon/spodnie_helikon_sfu_next_policotton_ripstop_olive_drab_sp-sfn-pr-32_p90027.xml

fakt - helikon trzyma bardzo dobry poziom już od dawna. Też mam sporo ich rzeczy

byłoby jeszcze lepiej gdyby była możliwość przymierzenia ich osobiście. Salarma nie masz w pobliżu stacjonarnego sklepu militarii?

myślisz, że można od tak w sklepie przymierzyć rękawice? Ja nie jestem tego taki pewien

#11 salarma

salarma

Nowy

• Pip
  • 17 postów

Napisano 03 kwiecień 2018 - 17:59:43

ale po co skoro są modele specjalnie przeznaczone dla kobiet?

też mi się wydaje że lepiej brać od razu kobiece modele niż kombinować z męskimi ;p

fakt - helikon trzyma bardzo dobry poziom już od dawna. Też mam sporo ich rzeczy

a coś od pentagona czy firmy columbia też coś masz ?

myślisz, że można od tak w sklepie przymierzyć rękawice? Ja nie jestem tego taki pewien

a czemu by nie można przymierzyć ?

#12 sim

sim

Nowy

• Pip
  • 16 postów

Napisano 04 kwiecień 2018 - 22:49:43

a coś od pentagona czy firmy columbia też coś masz ?

Columbia chyba buty ma w swojej ofercie, dobrze kojarzę ?

a czemu by nie można przymierzyć ?

jasne , że można :) jeśli tylko będzie model  rozmiar to jak najbardziej wskazane zeby przymierzyc jesli chcemy kupić. Chyba,że idziemy na pewniaka i po samych wymiarach nline mozemy cos sobie dopasować:P

Macie w ogóle może pomysł na plecak? Coś porządnego i niedrogiego ?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych