Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Rowerem zimą!

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~mayp209~

~mayp209~
  • Goście

Napisano 13 luty 2018 - 23:17:43

Nikt mnie nie namówi, to nie moja bajka, natomiast na pływanie - a i owszem. Ale tylko z odpowiednim sprzętem, ja swój kupowałem w elephant. pl . Bardzo polecam, firma ma sprawdzony asortyment.

#2 BadMirror

BadMirror

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 13 marzec 2018 - 00:45:12

Rowerek zimą to super sprawa. Bierzesz ciepłe rękawiczki, buffa, dobrą czapkę i odpowiednio się ubierasz i można jechać. Ja mam sprawdzone rękawice od mechanixa, grzeją jak opętane. Polecam jeżeli wgl jeździsz na rowerze.

#3 sim

sim

Nowy

• Pip
  • 16 postów

Napisano 14 marzec 2018 - 22:38:40

Rower zimą brzmi trochę ryzykowanie, ale jeśli ma się sprzęt odpowiednio przystosowany , no i my przede wszystkim się odpowiednio ubierzemy, czytaj, termoaktywne ciuchy, to sądzę że może to być niezła aktywność :D

Rowerek zimą to super sprawa. Bierzesz ciepłe rękawiczki, buffa, dobrą czapkę i odpowiednio się ubierasz i można jechać. Ja mam sprawdzone rękawice od mechanixa, grzeją jak opętane. Polecam jeżeli wgl jeździsz na rowerze.

mechanixy jako rękawiczki na rower? a to nie są przypadkiem taktyczne ? do asg i paintballa?

#4 salarma

salarma

Znajomy

• PipPip
  • 21 postów

Napisano 16 marzec 2018 - 19:30:53

Rower zimą brzmi trochę ryzykowanie, ale jeśli ma się sprzęt odpowiednio przystosowany , no i my przede wszystkim się odpowiednio ubierzemy, czytaj, termoaktywne ciuchy, to sądzę że może to być niezła aktywność :D

jeżeli chodzi o ubrania termoaktywne to mój narzeczony jest wręcz zakochany w helikonie 

mechanixy jako rękawiczki na rower? a to nie są przypadkiem taktyczne ? do asg i paintballa?

mają różne przeznaczenie są też takie które są typowo na zimę :)

#5 ~tadek~

~tadek~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2018 - 21:34:15

jeżeli chodzi o ubrania termoaktywne to mój narzeczony jest wręcz zakochany w helikonie  

i prawidłowo bo robią super odzież a w dodatku to polska firma

mają różne przeznaczenie są też takie które są typowo na zimę :)

no przy obecnej pogodzie mechanixy się przydają :D

#6 salarma

salarma

Znajomy

• PipPip
  • 21 postów

Napisano 03 kwiecień 2018 - 17:59:43

ale po co skoro są modele specjalnie przeznaczone dla kobiet?

też mi się wydaje że lepiej brać od razu kobiece modele niż kombinować z męskimi ;p

fakt - helikon trzyma bardzo dobry poziom już od dawna. Też mam sporo ich rzeczy

a coś od pentagona czy firmy columbia też coś masz ?

myślisz, że można od tak w sklepie przymierzyć rękawice? Ja nie jestem tego taki pewien

a czemu by nie można przymierzyć ?

#7 sim

sim

Nowy

• Pip
  • 16 postów

Napisano 04 kwiecień 2018 - 22:49:43

a coś od pentagona czy firmy columbia też coś masz ?

Columbia chyba buty ma w swojej ofercie, dobrze kojarzę ?

a czemu by nie można przymierzyć ?

jasne , że można :) jeśli tylko będzie model  rozmiar to jak najbardziej wskazane zeby przymierzyc jesli chcemy kupić. Chyba,że idziemy na pewniaka i po samych wymiarach nline mozemy cos sobie dopasować:P

Macie w ogóle może pomysł na plecak? Coś porządnego i niedrogiego ?

#8 warmo

warmo

Swojak

• PipPipPipPip
  • 173 postów

Napisano 24 wrzesień 2019 - 16:27:37

No ja na szczęście w tym roku ze sklepu https://wygodnyrower.pl/ zamówiłem sobie tak konkretny rower, że obojętnie jaka pora roku będzie śmigał tak jak trzeba. Rower musi być porządny bo zimą o wiele łatwiej o wypadek ślisko i tak dalej także uważajcie.... szczególnie jak jeździcie po lasach. Sam kilka wywrotek już zaliczyłem ale na szczęście zawsze kończyło się dobrze :D

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych