Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

10 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~szczepan~

~szczepan~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2013 - 14:17:23

dziwnym nie jest.. przecież to polska.. Bareja wiecznie żywy ;D

#2 ~eh~

~eh~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2013 - 15:22:07

lepiej ze na niej nic nie ma niz gdyby byly przestarzale dane

pare lat temu spieszylem sie na pks
wedlug tablicy sie zgadzalo
przychodze na autobus i co ....
odjechal dwie godziny temu
pytam sie baby w okienku co jest grane
a ona ze ta tablica jest nieaktualna od DWOCH MIESIECY .. i zadowolona siedzi dalej

#3 ~Katarzyna~

~Katarzyna~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2013 - 15:33:39

• szanowny autorze powyższego artykułu - nie pisze się ZNIKŁ tylko ZNIKNĄŁ!
  • a wracając do meritum-to juz w calym Koszalinie nie ma ani jednego bezrobotnego informatyka ,który chętnie podjąłby się tej pracy?????Koniecznie trzeba za pieniądze podróżnych dawać zarobic jakies firmie??????Ot,polska gospodarność..............tylko czemu to jakoś nie dziwi?A szczególnie w odniesieniu do PKP...............................

#4 ~Widz~

~Widz~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2013 - 17:20:08

Niech się ruszą Panie z kas a nie tylko siedzą, kawkę piją, a jak udzielają informacji to z wielką łaską i się drą. A jak jest największa kolejka do kasy zamykają kasę i sobie plotki urządzają

#5 ~Zainteresowany~

~Zainteresowany~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2013 - 17:44:27

Najpierw zamknięto informacje, teraz rozkład jazdy - pociągi będą jeżdziły na chybił trafił. Jakiś problem - przywrócić informację, która będzie zajmowała się także aktualizacją rozkładu jazdy.

#6 ~parodia~

~parodia~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2013 - 19:44:21

MAM POMYSŁA...BYŁAM W KOSZALINIE I WIZYTOWKA DWORZEC WOLA POMSTE DO NIEBA...tak smierdzacego brudnego i tylu zuli pod dworcem nie widziałam nawet na Białorusi Ukrainie...koszalin to miasto z kraju trzeciego świata! !!

#7 ~ob~

~ob~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2013 - 21:45:12

Nasz dworzec -obraz nędzy i rozpaczy. Brud, obskurna poczekalnia,farba z tynkiem odpada,kable,puszki na wierzchu,brudne szyby, zapowiedzi zmegafonów od dziesięcioleci nie do zrozumienia. Wstyd i hańba. Nie ma właściciela , nie ma gospodarza.I to jest miasto dla turystów.???

#8 ~Tomek~

~Tomek~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2013 - 00:39:11

Muszę się zgłosić jako podwykonawca dla firmy PKP Nieruchomości.
Będe im zmieniał raz na pół roku tabliczki i wystawiał faktury...

#9 ~Bolec~

~Bolec~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2013 - 07:50:38

Trzeba koniecznie w tym celu wiec powolac kolejna społke np Tablice Kolejowe Sp.z o.o. z Rada Nadzorcza i Zarzadem.

#10 ~pekape~

~pekape~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2013 - 07:52:32

Oraz kakowego bolca jako prezesa.

#11 ~Fokus~

~Fokus~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2013 - 18:24:45

Dla kogo ten rozkład został powieszony?Tylko ludzie młodzi bez problemu mogą go przeczytać, osoby starsze proszą inne osoby aby pomogły go" rozszyfrować".Władze miasta nie starają aby wizytówka miasta /dworzec/był zadbany.My mieszkańcy wiemy że miasta nie jest właścicielem dworca ale nie robi nic aby wpłynąć na właścicieli tego obiektu.Ja jako mieszkaniec miasta jestem zawstydzony a Pan p..Prezydencie??? Wstyd!!!!

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: polska, absurd

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych