Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Samsung smart tv jakie macie opinie na temat zastosowanych technologi

13 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~smart~

~smart~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2012 - 10:36:57

Co sądzicie o ostatnim tv samsung smart tv nafaszerowanym bajerami ;) sterowanie za pomoca głosu i ruchu jest jak dla mnie zaciagniete z xboxa z kontrolera ruchu kinect. Czy zastosowane technologie będą przydatne??

#2 Lemur

Lemur

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 149 postów

Napisano 23 lipiec 2012 - 22:29:33

przydatne to mało powiedziane, miałem tą przyjemność testować model o przekątnej 46` oznaczony symbolem ES8000 to co mnie zaskoczyło to szybkość obsługi za pomocą gestów i mowy. Jest to bardzo duży krok w przód. Naprawdę po jaką cholerę mi pilot którego wiecznie szukam. Jak mogę po prostu powiedzieć do TV - Hi TV i oglądać program już po 4sek. jak chcę zmienić sobie na inny kanał mówię mu kanał cztery lub jeden cztery (co daje kanał 14) itd. Za cicho też nie problem po prostu powiedz - głośniej, i po sprawie te słowo wypowiedziane kilka razy lub ciszej kilka razy to oczywiści kilka stopni niżej lub wyżej w głośności itd. To samo tyczy się gestów opanować je nie jest trudno moja 7 letnia córka już po minucie śmigała po menu jak niejeden z nas by nie potrafił. Smart HUB cóż bardzo fajna rzecz tym bardzie że nasz tv ma dwu procesorowy rdzeń, więc i obsługa przeglądarki internetowej to banał kilka fajnych widżetów zaaplikowanych do tv poprawia funkcjonalność trzeba tylko pamiętać, że wifi śmiga dobrze powyżej 8Mb/s inaczej nie ma sensu włączać filmów w hd z wypożyczalni a jest w czym wybrać i to za free. Więc jeśli masz kasiorki na tyle żeby kupić sobie tą zabawkę to polecam choć nie jestem zwolennikiem Samsunga to jednak muszę przyznać, że w tym temacie wyprzedził konkurencję o parę miesięcy ale niedługo możemy się spodziewać odpowiedzi innych producentów bo to co dobre szybko jest powielane !!! A do Tv Samiego mozna podłączyć bezprzewodowo klawiaturę i myszkę (próbowałem tylko dedykowaną ale myślę że innych producentów też da się podłączyć) na razie nie wypowiadam się na ten temat muszę po testować !!! Narka lemur

#3 Kisusis

Kisusis

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 02 listopad 2012 - 12:31:28

Ja też jestem zdecydowanym zwolennikiem tej technologi, bez pilota można sterować podstawowymi funkcjami i to jest rewelacyjne.

#4 ~iwan~

~iwan~
  • Goście

Napisano 31 październik 2013 - 15:47:28

jest rewelacyjna ta technologia, ale nie ukrywajmy, że też ma swoje wady, poczytajcie sobie chociażby tutaj http://www.morele.ne...t-smart-tv/380/

#5 eska

eska

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 18 marzec 2014 - 12:07:51

Nie miałem przyjemności obsługiwać samsunga ale wiem jak działa to w LG , intuicyjne sterowanie pilotem w smartach , ostatnio pojawił się TVN Player a w najbliższym czasie ma pojawić się ultra hd 4k z systemem WebOS :)

#6 Polsan

Polsan

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 12 listopad 2014 - 12:36:16

Pewnie, że przydatny niby nic takiego ale jak się człowiek przyzwyczai to już gorzej. Jak z telefonami komórkowymi kiedyś ludzie mieli stacjonarne i każdy mówił "po co mi komórka mam stacjonarny a to zbędny gadżet" no a później się przyzwyczaili i teraz to każdy z telefonem łazi

#7 ~Jan~

~Jan~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2015 - 16:33:03

Trosze stary temat ale odgrzeję:

UWAGA! SZCZERZE ODRADZAM TELEWIZORY SAMSUNG ZE SMART TV ! Po ich aktualizacjach Smart TV aby oglądnąć chociazby zdjecie z Pendrive podłączonego do USB trzeba miec telewizor podłączony z internetem !!! Wchodzac w Smart TV i Multimedia będą się Wam pokazywały najgłupsze filmy z internetu jako proponowane, naprawdę najgorsze najgłupsze dno ale za to popularne (pewnie przez to ze iles tam tysiecy razy pokazuja sie w smart tv samsunga i  ludzie z ciekawosci klikaja na nie i nabijaja odwiedzieny i pokazuja sie one wtedy jeszcze czesciej u innych ). NIE MA FILTROW tresci ktora pokaze sie Waszym dzieciom po wejsciu w smart tv i multimedia w przypadku gdy bedziecie chcieli pokazac znajomym filmik lub zdjecia podlaczone dyskiem usb do telewizora to musicie miec polaczenie z internetem. Wchodzac w CAŁA ZAWARTOSC bez internetu na najnowszych aktualizacjach jestescie zmuszeniu do sprawdzenia stanu polaczenia internetowego i polaczenia z internetem jesli chcecie lokalnie pokazac na smoim tv cos z pendrive !!!! Dodatkowo w zakladce Multimedia chcąc czy nie chcąc zobaczycie proponowane filmy u tu w moim przypadku w nowo rozpakowanym telewizorze mialem tytuly: Jak zadowolic swoja kobiete?, Jak zdalnie sterowac samochodem z Maxem Kolonko, Ufo rozpizgało się.. KPINA !!! Samsung chłam! Trzeba być naprawdę debi lem aby godzic sie na to. Dodam ze jest to w najnowszych aktualizacjach firmware - w starych tego nie bylo a multimedia pokazywaly nasza prywatna historię przeglądania.

#8 ~Darek~

~Darek~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2016 - 21:18:36

Absolutnie odradzam. Całkowita porażka. Ciągłe problemy z połączeniem z internetem. Router który przed godzinką normalnie działał i łączył się z tv nagle przestaje być widoczny. Pokazuje brak połączenia z siecią. Tv go znajduje ale po wpisaniu hasła dostępu do routera nie chce się z nim połączyć. Smart hub piekielnie wolny. Przeglądarka również. Ciągłe problemy z brakiem miejsca na dysku i sesja zostaje przerwana. Codzienne upierdliwe aktualizacje. Ogólnie bardzo się zawiodłem. A miało być tak pięknie. Jednak tv niechaj będzie ale bez żadnych wodotrysków.

#9 ~Darek~

~Darek~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2016 - 21:26:10

Widzę i teraz przeczytałem że kolega Jan powyżej się zirytował tak jak i ja się zirytowałem co zachęciło mnie do napisania posta o problemach z tymi tv. Irytacja sięgnęła zenitu.

#10 Teresa Czerwińska

Teresa Czerwińska

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 30 kwiecień 2016 - 11:45:09

Kupiłam tv Samsung i kamerkę do tego telewizora (za 340 zł), bo była wymagana tylko "takowa". Mam dorosłe już dzieci za granicą i fajnie było porozmawiać z nimi przez skype, niestety od czerwca lipa:(. kupując tv  i dokupując kamerkę sugerowałam się powyższą możliwością. Czuję się oszukana i zlekceważona przez firmę Samsung.

#11 ~tom~

~tom~
  • Goście

Napisano 28 październik 2016 - 18:43:36

Samsung Smart to lipa. Telewizor łączy się przez wifi na chwilę po czym traci połączenie (na laptopie, telefonie internet chodzi normalnie). Serwis tłumaczy że jest to wina dostawcy netu, Ja mam w orange. Koleżanka ma w vectra i to samo. Telewizory nie radzą sobie z netem. Nie powinny się nazywać SMART :(

#12 ~SIRSAXY~

~SIRSAXY~
  • Goście

Napisano 15 maj 2017 - 09:19:47

Samsung to największe gówno, ściema jakich mało, nie ty kupiłeś telewizor, tylko zapłaciłeś frajerom za próbę wprowadzenia gówna na rynek.

TO JEST SZMIRA,

TYTLKO NIE SAMSUNG

#13 ~Lena~

~Lena~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2017 - 22:02:09

Zgadzam sie . Telewizory Samsung to jeden wielki szajs . Model za 8tys zł po trzech latach użytkowania ciagle sie zacinał . Początkowo padła karta sieciowa czyli o połączeniu z routerem nie było mowy ( jaki to wiec smart tv

#14 ~Sebastian~

~Sebastian~
  • Goście

Napisano 19 październik 2017 - 06:50:20

Witam co możecie powiedzieć o tv samsung eu55mu6202 z góry dziękuję.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych