Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

17 odpowiedzi w tym temacie

#1 aniaj53

aniaj53

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 24 październik 2010 - 18:31:14

- Złożyłam skierowanie razem z moją koleżanką, Koleżanka już dawno wróciła z leczenia, a ja dostałam informację, że muszę oczekiwać jeszcze 12 miesięcy. Czemu nie równo traktujecie pacjentów? Są lepsi i gorsi czy też wyciągacie terminy z kapelusza, losowo?
Witam.Zgadzam sie z opinią przedmówczyni.Ja również złożyłam skierowanie z zaznaczeniem "szpitalnym",a dostałam sanatoryjne ,na które mam czekać 12 miesięcy.Czyż nie lekarz kierujący decyduje o sposobie leczenia.
Tak mi się wydaje,że o terminach decyduje los szczęścia,niczym bóg;tego na lewo, a tego na prawo

#2 ~jagiello ireneusz~

~jagiello ireneusz~
  • Goście

Napisano 30 październik 2010 - 12:33:48

0trzymalem zawiadomienie ze czas oczekiwania na sanatorium wynosi 7 miesiecy.czy ten czas liczy sie od momentu wplywu wniosku do NFZ od chwili otrzymania zawiadomienia pozdrawiam

#3 ~JADWIGA~

~JADWIGA~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2016 - 00:07:26

A

#4 krvkijohny

krvkijohny

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 24 marzec 2016 - 10:56:30

Ot, i cała polska służba zdrowia... :(

#5 ~SOFIA~

~SOFIA~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2016 - 13:25:14

CZEKAM NA WYJAZD DO SANATORIUM  18 MIESIĘCY A W KOLEJCE JESTEM 4445. JAK MAM CZ EKAĆ?    SOFIA

#6 ~Kazimierz~

~Kazimierz~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2016 - 08:10:55

Czekam   już  od maja 2014 roku  na zawiadomieniu   o terminie wyjazdu miałem czas oczekiwania podany 26  miesięcy w tej chwili mam nr. 9440 kiedy mogę  spodziewac się  terminu wyjazdu!

Zaznaczam że jestem  z śląska!

#7 ~Teresa~

~Teresa~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2016 - 07:19:54

W czerwcu minęły 2 lata jak czekam na sanatorium Boże mój

#8 ~Józef~

~Józef~
  • Goście

Napisano 25 październik 2016 - 20:51:21

Ukończyłem Technikum ,póżniej studia ale nie potrafię /albo Wasza zaporowa przeglądarka z idiotecznymi literami dla Seniorów jest do d...y / normalnie jak stary człowiek czekający na swoją odległą kolejkę do uzdrowiska odczytać waszych wynalazków.

Niech Ten kto to zaakceptował przyjmie życzenia od Seniorów aby musiał wypełniać idiotyczne szyfry jak będzie bezwzględnie i natychmiast musiał skorzystaćz zaszyfrowanego wychodka - zalecam pośpiech panie wynalazco.

#9 ~anna~

~anna~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2017 - 12:29:40

Zlozylam do sanatoriym wlipcu 2014 man number 4535 jak dluvo moge jeszcze czekac

#10 ~Jerzy~

~Jerzy~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2017 - 15:24:30

W maju 2017 r minie 32 miesiące od złożenia wniosku do N.F.Z. do senatorium jle można jeszcze czekać, morze dopiero po śmierci przyznają. Jestem po 3 zawałach i bajpasach i dotego stary jak na leczenie mam 65 lat i widocznie nie należy się w tym wieku. 

#11 ~Blanka~

~Blanka~
  • Goście

Napisano 07 maj 2017 - 17:54:29

W NFZ w Warszawie powinno pojawić się Biuro Antykorupcyjne.Jest tam osoba ktora za kilkaset zl.zalatwia skierowanie i wyjazd do sanatorium w dogodnym terminie,nawet w przeciagu 2 miesiecy.

#12 ~ANJA~

~ANJA~
  • Goście

Napisano 16 maj 2017 - 18:30:10

właśnie DOSTAŁAM ZAWIADOMIENIE PO 18 MIESIĄCACH CZEKANIA WRAZ Z MĘŻEM ,  ŻE ODSYŁAJĄ  SKIEROWANIA Z POWROTEM DO LEKARZA RODZINNEGO,nadmieniam ZE MÓJ MAZ MA 61 LAT ,PO ZAWALE ,PO OPERACJI CZERNIAKA ZŁOŚLIWEGO ,SKŁADAŁ WNIOSEK PIERWSZY RAZ W ŻYCIU! DAJ  BOŻE ŻEBY DOCZEKAŁ SIĘ I CHOĆ RAZ WYJECHAŁ DO SANATORIUM PO 30 LATACH ODPROWADZANIA SKŁADEK NA NFZ Z DZIAŁALNOŚCI.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2017 - 15:36:01

My złożyliśmy do sanatorium 2 lutego 2016 roku i w lipcu powróciły papiery do nas i lekarza kierującego .Wstępnie byliśmy zakwalifikowani do 18 tu miesięcy oczekiwania.Teraz po badaniach mamy okres oczekiwania wstępny do 2 lat.

Bardzo nas martwi ,ze takich ubogich emerytów zmusza się do wysyłania smsa za 6 ,15 zł. żeby,  dowiedzieć się kiedy i gdzie ewentualnie pojedziemy.

Ponoć,planować  powinien nawet emeryt swój czas ,ale żeby musiał jeszcze płacić za SMSa??

Kiedy u nas w Polsce będziemy mogli korzystać z Lecznictwa Uzdrowiskowego przynajmniej raz w roku .?

Zniesmaczeni Emeryci  Henryka i Andrzej

#14 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2018 - 22:44:49

Witam.Czy osoba po udarze może ubiegać się  o sanatorium?Jak traktowana jest osoba towarzysząca osobie chorej tj.Czy osoba ta musi zapłacić za pobyt w sanatorium?Czy jeżeli jest osobą pracującą ,przysługuje jej zwolnienie z tytułu opieki nad  chorą po udarze w czasie pobytu w sanatorium?

#15 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2018 - 22:45:44

Witam.Czy osoba po udarze może ubiegać się  o sanatorium?Jak traktowana jest osoba towarzysząca osobie chorej tj.Czy osoba ta musi zapłacić za pobyt w sanatorium?Czy jeżeli jest osobą pracującą ,przysługuje jej zwolnienie z tytułu opieki nad  chorą po udarze w czasie pobytu w sanatorium?

#16 ~Rozalia~

~Rozalia~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2018 - 06:44:48

Złożyłam wniosek na leczenie sanatoryjne 27 pozdziernika 2016r. Czyli minęło dwa lata a odczytałam terminach skierowań że jestem w kolejce dopiero 15102 to nie wiem kiedy pojadę a mam już 94lata i jestem bardzo zchorowana i nie wiem czy w takim wieku powinna być krótsza kolejka

#17 ~Teresa G,~

~Teresa G,~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2018 - 18:40:36

Skierowania ustawiane są w odrębnych kolejkach z uwagi na wskazany przez lekarza balneologa rodzaj leczenia.

taka uwaga jest w rozpatrzonym wniosku moim i meza Rozumiem , ze nie mamy szans na wsplne leczenie w sanatorium uzdroiwskowym.. Czy moge prosic lekarza  o wnikliwe wskazania  do leczenia, Chcielismy  wyjechac  pierwszy raz .

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych