Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

187 odpowiedzi w tym temacie

#181 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 12 maj 2018 - 09:52:44

ciemniak, kup sobie sluchawki, albo wyprowadz sie do buszu

#182 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 12 maj 2018 - 10:02:25

Słuchaj muzyki, nikt nie zabrania, ale nie trzeba uszczęśliwić sąsiadów Twoją muzyką. Ja w mieszkaniu mam sąsiada który tak zapodaje muzę w dzień że nie słyszę telewizora niestety.Mam gościa pietro niżej!!! Nie mam 80lat i sama lubię muzykę.Nie wszyscy nadają się do mieszkania w bloku.Niektorzy na bezludna wyspę i niech sobie tam słuchają do bólu i wady słuchu!!!!

#183 ~Msrco~

~Msrco~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2018 - 20:57:34

Ten kto słucha głośnej muzyki czy radio jemu nie przeszkadza .ale trzeba być na miejscu drugiej osoby
Tak jak zapach kawy jest ładny .ale pracowałem blisko palarni w Markach to mnie szlag trafiał .cały dzień to już odór kawy nie zapach

#184 ~OLEK~

~OLEK~
  • Goście

Napisano 25 październik 2018 - 17:52:05

Kup sobie słuchawnki bezprzewodowe i możesz słuchać aż ci krew pójdzie z uszu.

TY CZUBKU ........ZEBY CIĘ SZLAG TRAFIŁ,TAK  JAK I TWOJĄ GŁOŚNĄ MUZYKĘ.

#185 ~OLEK~

~OLEK~
  • Goście

Napisano 25 październik 2018 - 18:10:11

Sam jestej cwel, frajerze.

PEWNIE SAM JEST CWELEM.

#186 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2019 - 19:28:41

Ja mam sąsiadkę idiotke która ma jeszcze gluche dziecko...spie po 4 godz bo tak maly wyje

#187 ~Jarek~

~Jarek~
  • Goście

Napisano 02 maj 2019 - 06:46:45

Panie Karczyński, spróbuj Pan zrozumieć "wolność Twoja kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność kogoś innego". Jeśliś Pan nie zrozumiał, to tłumaczę. Jeśli znajdzie się choc jedna osoba, której przeszkadzasz swoim zachowaniem to powinieneś zmienić swoje zachowanie.Lubisz słuchać muzyki, to słuchaj, ale nie zmuszaj do słuchania kogoś kto sobie tego nie życzy.

#188 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2019 - 20:10:15

Muzyki trzeba sluchac a jak komus przeszkadza niech sie wybuduje albo chociaz ladnie poptosi o sciszenie a nie straszy

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych