Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

24 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~artut552~

~artut552~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2016 - 08:39:46

Ja nie muszę się męczyć z szukaniem publicznych saun. Mam własną w domu i jestem z niej bardzo zadowolony. Wszystko dzięki firmie Sauna M+J, która profesjonalnie wykonała wszystkie potrzebne elementy i zmontowała je razem

#22 ~Renata~

~Renata~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2016 - 16:48:05

Niezły słup ogłoszeniowy na tym forum. Te same teksty o infrasaunach są wklejane na różnych forach, pewnie pisane przez przedstawicieli sprzedawców infrasaun. To raczej mało obiektywne opinie :-)

W klasycznej infrasaunie jest też około 70 stopni, więc co to za wielka różnica w porównaniu do tradycyjnej sauny? Sposób ogrzewania jest ten sam - przez gorące powietrze. Napiszcie lepiej, jaki zakres promieniowania emitują wasze infrasauny i jaka jest żywotność promienników. Jak się kupuje do domu urządzenie do którego człowiek wchodzi, to przede wszystkim musi to być bezpieczne.

Ostatnio byłam na basenie w hotelu, gdzie stała taka infrasauna, więc poszłam skorzystać. Temperatura w środku 70 stopni, gorąco w twarz i łydki, drewno dookoła promienników całe osmolone a kabina rozszczelniona. Były jeszcze dwie panie w środku, uciekłyśmy po niecałych 5 minutach.

Ja uważam, że jak już coś takiego kupować to warto zainwestować w porządny sprzęt. Sama mam taka kabinkę w domu ale nie będę tu pisać jakiego producenta, powiem tylko tyle że jest to kabina na podczerwień niskotemperaturową i jestem w niej zakochana. Zresztą cała rodzina korzysta. Kosztowała mnie niemało ale w sumie zdrowie jest najważniejsze :-)

#23 ~Renata~

~Renata~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2018 - 11:22:09

Polecam wszystkim kupno sauny jeśli macie miejsce bo to naprawdę świetna sprawa i dodatkowo jest naprawde zdrowa!Ja mam ogrodową od dudi-mexa i nie widze w niej żadnych wad  :)

#24 ~grucha~

~grucha~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2019 - 13:51:45

Uwielbiam saunę. Naprawdę warto mieć ją w domu, z tym, że ja mam akurat fińską, tradycyjną. Tylko nie polecam kupować byle gdzie, bo tu producent ma duże znaczenie. Ja akurat zamawiałam razem z montażem z Infraline. Panowie szybko się uporali z tematem i widać, że sauna jest dobrze wykonana, solidna. Cena też okazyjna.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych