Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Miki~

~Miki~
  • Goście

Napisano 27 luty 2015 - 17:02:34

Winda? Pracowałam tam 20 lat temu i windy nie było, nie pamiętam, aby ktoś narzekał. Poza tym przy przyjmowaniu kuracjuszy zwracałam uwagę na ich dysfunkcje i tym się kierowałam przy rozdziale pokoi. 

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 luty 2015 - 22:57:45

Co za ludzie? Wycieczki sobie do sanatorow za nasze pieniądze robią i narzekają!

Przecież w blokach do czwartego piętra nie ma windy i jakoś ludzie sobie radzą.

Jak im źle niech wracają do domu komunistyczne trole.

Całe życie socjalizm budowali, teraz tylko narzekają.

Żygać się chce.

#3 ~marcin~

~marcin~
  • Goście

Napisano 28 luty 2015 - 09:18:39

ja mieszkam ,w bloku 5 pietrowym ,bez windy i starsi ludzie schorowani chodzą ,tyle lat i daja rade a takie ARBUZY przyjadą z NFZ i wszystko im przeszkadza ,pracowałem w sanatorium to nawet mewy im przeszkadzały ale ARBUZ TO ARBUZ co tu duzo gadać.

#4 ~Jan Widacki~

~Jan Widacki~
  • Goście

Napisano 28 luty 2015 - 22:55:34

Byłem w tym sanatorium zimą zeszłego roku. Nie było żadnych problemów z działaniem wind, rehabilitancj kompetentni i oddani swojej pracy. To sanatorium naprawdę potrafi leczyć, ma własne ujęcie wody solankowej, ogromny basen i piękne otoczenie.

Niewiele dobrego mogę powiedzieć o kuracjuszach, tak żądających osób nie widać nawet w przychodniach. Skąd ci ludzie się biorą?

Co dał ten artykół oprócz zapłaty dla Pani piszącej? Przyspieszyła naprawę windy? Proszę zająć się sanatoriami oszukującymi na zabiegach i kwaterujących pacjętów w skandalicznych warunkach.

#5 ~ANNA~

~ANNA~
  • Goście

Napisano 29 październik 2016 - 19:25:10

to tam jeszcze leczą kuracjuszy,ten budynek to ruina,

kto skontroluje ten ośrodek?

kuracjusze maja całkowitą rację dochodząc swoich praw

a może NFZ zainteresuje sie tym obiektem

Racja - byłam tan w 2016 roku - wrzesień, wróciłam niezadowolona, stare okna, niezbyt czysto,  ośrodek zaniedbany....sytuacje ratowała dobra pogoda, i doskonała opieka lekarska i rehabilitacyjna. Jedzenie średnie. Nigdy więcej tam nie chce jechać!

#6 ~Andrzej~

~Andrzej~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2016 - 07:27:15

Witam ! Wszystkie opinie negatywne niestety są prawdziwe ! Obiekt na pewno kilkadziesiąt lat temu był bardzo dobry . Pięknie położony  z basenem , własnym ujęciem solanki ... Aktualnie jest totalnie zaniedbany  i wymaga kompleksowego i przemyślanego remontu zarówno otoczenie  jak i wnętrze.Standard zróżnicowany - od pokoi pojedynczych bez węzła sanitarnego /tylko umywalka/ ,poprzez pokoje 2 -osobowe i studia z łazienką. Są one sukcesywnie remontowane ale niestety tylko częściowo,bez jakiegokolwiek planu. Bo jak jest wymienione okno to pozostały stare drzwi, jak wyremontowana jest łazienka to na podłodze leży .. zakurzona i brudna wykładzina podłogowa...Remonty wykonywane były niedokładnie żle są pomalowane ściany i sufity, listwy przypodłogowe zamontowane niechlujnie ,zbyt krótkie firanki  i zasłony, niepomalowane  grzejniki bez pokręteł.Chyba to wynika ze statusu ośrodka bo nadal właścicielem są kulejące spółki węglowe.Kawiarnia i świetlica w opłakanym stanie.Strach wchodzić bo panuje tam taki zaduch i czuć starość w pomieszczeniach,że niektórzy kuracjusze dostawali uczulenia.Opłaty dodatkowe, w porównaniu do stanu faktycznego, bardzo wysokie. Za telewizor /góra14 cal z 14 programami !!!!!/ za 21 dni 65 zł,dodatkowy dzień ze śniadanie  65 zł  za miejsce na tzw.parkingu 95 zł.

Wyżywienie skromne ale trzeba przyznać urozmaicone, codziennie inne dnia serwowane w stołówce o wyglądzie z lat 60 tych - stoliki zbyt niskie,ściśnięte ustawione w 3 rzędy.Naczynia i sztućce też a dawnej epoki.

Na pewno na plus ośrodka należy zapisać bardzo dobrą jakość obsługi lekarskiej oraz terminowość i poziom pracy rehabilitantów .Sprawnie ,dokładnie z uśmiechem i co ważne terminowo - zgodnie z zaplanowanym harmonogramem.

Reasumując - można tam pojechać tylko raz ,bo w porównaniu z innymi sanatoriami w Kołobrzegu to jest głęboka prowincja i warunki rodem z minionej epoki.Zdecydowana większość kuracjuszy twierdziła,ze nigdy więcej tutaj nie przyjadą  Pozdrawiam

#7 ~Roman~

~Roman~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2019 - 09:29:30

Witam ! Wszystkie opinie negatywne niestety są prawdziwe ! Obiekt na pewno kilkadziesiąt lat temu był bardzo dobry . Pięknie położony  z basenem , własnym ujęciem solanki ... Aktualnie jest totalnie zaniedbany  i wymaga kompleksowego i przemyślanego remontu zarówno otoczenie  jak i wnętrze.Standard zróżnicowany - od pokoi pojedynczych bez węzła sanitarnego /tylko umywalka/ ,poprzez pokoje 2 -osobowe i studia z łazienką. Są one sukcesywnie remontowane ale niestety tylko częściowo,bez jakiegokolwiek planu. Bo jak jest wymienione okno to pozostały stare drzwi, jak wyremontowana jest łazienka to na podłodze leży .. zakurzona i brudna wykładzina podłogowa...Remonty wykonywane były niedokładnie żle są pomalowane ściany i sufity, listwy przypodłogowe zamontowane niechlujnie ,zbyt krótkie firanki  i zasłony, niepomalowane  grzejniki bez pokręteł.Chyba to wynika ze statusu ośrodka bo nadal właścicielem są kulejące spółki węglowe.Kawiarnia i świetlica w opłakanym stanie.Strach wchodzić bo panuje tam taki zaduch i czuć starość w pomieszczeniach,że niektórzy kuracjusze dostawali uczulenia.Opłaty dodatkowe, w porównaniu do stanu faktycznego, bardzo wysokie. Za telewizor /góra14 cal z 14 programami !!!!!/ za 21 dni 65 zł,dodatkowy dzień ze śniadanie  65 zł  za miejsce na tzw.parkingu 95 zł.

Wyżywienie skromne ale trzeba przyznać urozmaicone, codziennie inne dnia serwowane w stołówce o wyglądzie z lat 60 tych - stoliki zbyt niskie,ściśnięte ustawione w 3 rzędy.Naczynia i sztućce też a dawnej epoki.

Na pewno na plus ośrodka należy zapisać bardzo dobrą jakość obsługi lekarskiej oraz terminowość i poziom pracy rehabilitantów .Sprawnie ,dokładnie z uśmiechem i co ważne terminowo - zgodnie z zaplanowanym harmonogramem.

Reasumując - można tam pojechać tylko raz ,bo w porównaniu z innymi sanatoriami w Kołobrzegu to jest głęboka prowincja i warunki rodem z minionej epoki.Zdecydowana większość kuracjuszy twierdziła,ze nigdy więcej tutaj nie przyjadą  Pozdrawiam

W zasadzie w większości zgadzam się z tą opinią. Byłem tam dwa razy i za pierwszym byłem zadowolony, chociaż … Nie mówię, że NFZ itp. , ale część z ludzi tam pracujących, potrzebuje troszeczkę empatii dla innych. Wśród kuracjuszy bywają też różni, od bardzo dziwnych, po normalnych. Za duży plus uważam jedynie basen. Kto tam był, to wie, że za bardzo pozostałych rzeczy nie można chwalić. A tak na marginesie, początkowe wpisy to chyba jedna i ta sama osoba...

#8 ~Roman~

~Roman~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2019 - 09:30:33

W zasadzie w większości zgadzam się z tą opinią. Byłem tam dwa razy i za pierwszym byłem zadowolony, chociaż … Nie mówię, że NFZ itp. , ale część z ludzi tam pracujących, potrzebuje troszeczkę empatii dla innych. Wśród kuracjuszy bywają też różni, od bardzo dziwnych, po normalnych. Za duży plus uważam jedynie basen. Kto tam był, to wie, że za bardzo pozostałych rzeczy nie można chwalić. A tak na marginesie, początkowe wpisy to chyba jedna i ta sama osoba...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych