Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Second hand w Koszalinie, wypowiedz się

sklep ubrania second hand używane ubrania vintage

19 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~A~

~A~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2012 - 08:09:57

Hey, chciałabym podpytać mieszkańców Koszaline czy ubieracie się w Second Handzie?
Na co zazwyczaj zwracacie uwage? Co byście chcieli aby w takich sklepach było?
Jakie ubrania? Czy lepiej jest jak ciuszki są na wage czy wycenione?
Proszę o odpowiedzi bo chcę otworzyć sklep sporej wielkości i taki by człowiek do niego chętnie przychodził, dlatego potrzebuje waszych opini.
P.S które sklep w Koszalinie z używaną odzieżą uważacie za najlepszy i dlaczego?

Pozdrawiam
A.

#2 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2012 - 08:49:30

Czasami zajrzę do takiego sklepu, ale bardzo rzadko, ogólnie nowy ciuch, to nowy. Czasy mamy jakie mamy, najdroższe jest jedzenie, a ubrania nie są takie drogie w porównaniu do wyżywienia. Czasami lubię sobie poszperać, pewnie można znaleźć coś fajnego, ale czy każdy ma czas... Rzadko, ale czasem zajrzę do sklepu z używaną odzieżą w pobliżu ulicy Asnyka, (obok kwiaciarni), tam są względne rzeczy i wcale nie są takie drogie jak np. na Kaszubskiej. Trzeba rozważyć czasem, czy faktycznie dana rzecz, która kosztuje tyle co nowa, faktycznie jest warta tego aby ją kupić. Także, myślę, że przy zakładaniu takiego sklepu trzeba brać pod uwagę ceny, aby nie były one tak śmiesznie wygórowane, bo klient woli za tę cenę kupić sobie nową rzecz, niż starego lumpa. Ja na przykład mam ogromny problem aby znaleźć w Koszalinie jakieś fajne tkaniny, do samodzielnego szycia, później pościele, prześcieradła, dlatego idę i kupuję zawsze nowe, bo najzwyczajniej w takich sklepach ich nie ma. Myślę, że dobrze byłoby abyś miała dostęp do towaru, który nie powtarza się zbyt często po takich sklepach, ludzie nie kupią oklepanych rzeczy. Wieszaki i skrzynie i to i to. Jakieś pierdoły typu torebki, paski, firany i nie tylko ciuchy, tkaniny i oczywiście suuuper pościele :) To jest moja rada, mam nadzieję, że przydatna :) Oczywiście niezbyt wysokie ceny, bo jak wiadomo jest konkurencja. Pozdrawiam i powodzenia.

#3 ~Milena~

~Milena~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2012 - 22:47:00

Ja osobiście wolę ciuszki na wagę, ale nie tak wysokie ceny za kg jak na mlynskiej i kaszubskiej. Fajnie też jak są jakieś akcesoria typu torebki, paski, bizuteria ;) Jak już otworzysz sklep, podaj adres :)

#4 ~mama~

~mama~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2012 - 10:56:19

www.pluszowymis24.pl second hand online, dla dzieci i młodzieży, przy zakupie na kwotę minimum 50zł dowóz na terenie Koszalina gratis. POLECAM

Dołączona grafika

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2012 - 14:18:53

fajna sprawa z tym pluszowym misiem

#6 ~Nika~

~Nika~
  • Goście

Napisano 15 luty 2013 - 21:35:54

Teraz otworzyli nowy SH na powstańców wielkopolskich 8. Fajne ciuchy i codziennie można znaleźć coś nowego, mieszkam niedaleko to często tam zaglądam :)

#7 savi

savi

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 17 grudzień 2014 - 15:07:22

Słyszałam że teraz beda otwierac nowy sklep SH na Sygietynskiego z dobrymi ciuchami. 

#8 ~savi~

~savi~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2015 - 20:13:36

Ja osobiście wolę ciuszki na wagę, ale nie tak wysokie ceny za kg jak na mlynskiej i kaszubskiej. Fajnie też jak są jakieś akcesoria typu torebki, paski, bizuteria ;) Jak już otworzysz sklep, podaj adres :)

Zapraszamy do nowego sklepu na Sygietyńskiego

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2015 - 20:15:46

Słyszałam że teraz będą otwierać nowy sklep SH na Sygietyńskiego z dobrymi ciuchami. 

#10 ~Pola~

~Pola~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2015 - 23:56:23

Bardzo dobry ciuch jest na szymanowskiego...polecam

#11 ~majka~

~majka~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2015 - 09:05:42

wyobraź sobie grubą , niedomytą babę w Twoim ciuchu z SH. albo faceta ze spoconymi jajami i smrodem spod pach....

FUJJJJJJJ!!!!!!

#12 ~Nieważne~

~Nieważne~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2016 - 18:40:58

Witam polecam wam nowy sklep z odzieżą uzywana w Koszalinie na Kaszubskiej 31.
Nazywa się ZłapCiuszek fajny sklepik polecam  :)

#13 ~Znajoma~

~Znajoma~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2016 - 18:43:32

Ceny niskie zapraszamy na Kaszubska 31 Koszalin ceny 2 zł sztuka

#14 ~Pluskwy w ciuchach~

~Pluskwy w ciuchach~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2016 - 07:56:50

Pecononline, dla dzieci i młodzieży, przy zakupie na kwotę minimum 50zł dowóz na terenie [b]Kosalin]

Czy do zakupu jest podłączony środek przeciw pluskwom? One kryją się w zakamarkach"luksusowej odzieży prosto Wysp".

#15 ~1962~

~1962~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2016 - 14:44:39

Czy do zakupu jest podłączony środek przeciw pluskwom? One kryją się w zakamarkach"luksusowej odzieży prosto Wysp".

Po murzynach nosicie te wykwintne ubiory .

Sam luksus .

#16 ~luksusowe ciuszki..?~

~luksusowe ciuszki..?~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2016 - 12:10:28

Nie mieli czym zdezynfekować używanych luksusowych ciuszków w Wąchocku ..i terz płonie hałda,którą gasi kilkanaście straży pożarnych

#17 ~Nieznajoma~

~Nieznajoma~
  • Goście

Napisano 09 październik 2016 - 18:39:56

Najtańsza odziez uzywana wyceniona w koszalinie w Złapciuszku na Kaszubskiej 31 
Polecam 

#18 ~Majka~

~Majka~
  • Goście

Napisano 19 październik 2016 - 05:48:36

Zajrzyjcie na kaszubska na dole obok miesnego tanie rzeczy a teraz wszystko-50%

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 październik 2016 - 11:01:40

Zajrzyjcie na kaszubska na dole obok miesnego tanie rzeczy a teraz wszystko-50%

A gdzie apteka ze środkami przeciw wszawicy i świerzbowi?

#20 Emigranci pozdrawiajä

Emigranci pozdrawiajä

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 560 postów

Napisano 02 marzec 2017 - 20:33:20

Polaczki cebulaczki bidaczki :)

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: sklep, ubrania, second hand, używane ubrania vintage

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych