Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »


4 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~as225555~

~as225555~
  • Goście

Napisano 27 luty 2010 - 21:18:19

niestety ja tak ma :( budze sie z myslą o bzykanku . W końcu z mężem usaliliśmy grafik co drugi dzień do bólu .

#2 ~DIABLO~

~DIABLO~
  • Goście

Napisano 28 luty 2010 - 08:54:10

A ja tam lubie seks w dobrym wydaniu więc jak są jakieś kandydatki,ponętne seksowne kocice, nimfomanki, siostry, blizniaczki, to zapraszam na wyrafinowany seks -SEKS TO ZDROWIE KAZDY FACET CI TO POWIE ;)

#3 ~Grażyna GRAFIN, Chicago~

~Grażyna GRAFIN, Chicago~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2010 - 21:19:52

MOTTO: SEKS, to: biologiczna energia !!
__PODPOWIEDŹ:

SEKS.1.
WIKIPEDIA:
W znaczeniu ogólnym seks (łac. sexus płeć) oznacza całość życia erotycznego człowieka, w znaczeniu węższym zachowania seksualne, a potocznie stosunek płciowy. Z tym tematem związana jest kategoria: Zachowania seksualne. Oprócz pełnych stosunków płciowych, ludzi (a także niektóre gatunki zwierząt) cechuje też wiele innych zachowań seksualnych. Zaliczają się do nich flirtowanie, uwodzenie (czyli zachowania i działania mające na celu zainteresowanie sobą potencjalnego partnera seksualnego), petting (czyli pieszczenie narządów płciowych lub innych stref erogennych partnera, które może doprowadzić do orgazmu, ale z wyłączeniem immisji członka do pochwy), masturbacja – autoerotyzm (czyli doprowadzanie się do orgazmu bez fizycznej aktywności innej osoby). Zachowania seksualne mogą zachodzić przy kontakcie dwóch osób płci przeciwnej (zob. heteroseksualizm) lub tej samej (zob. homoseksualizm), a także większej liczby osób (seks grupowy).

IRL KRAKÓW.
Kumulację naturalnej energii seksualnej UZYSKUJEMY zwiększając spożycie tzw. __GLUKOZY naturalnej. :rolleyes:
Nasz organizm odzyskuje tj. pozyskuje tę energię z: RYŻU, z wszystkich KASZ, z warzyw STRĄCZKOWYCH, a więc z fasoli, grochu oraz z soczewicy, również ze wszystkich OWOCÓW
i pozostałych warzyw. Największą jednak KONCENTRACJĘ uzyskujemy w strukturze żywieniowej jaką stanowi: CHLEB typu KR-IRL, również Chleb na OSTEOPOROZĘ. Przygotowanie takich produktów realizuje się poprzez gotowanie, a następnie pieczenie. To tworzy bezsprzecznie produkt silnie energetyczny Tzw. koncentrat glukozowy !! Wobec tego w seksie powinien być produktem jednoznacznie ZALECANYm. Ostanie słowo, co oczywiste należy zawsze do naszego lekarza rodzinnego.

PUENTA: SEKS; z energetycznymi NISKIMI węglowodanami, to tak !! :unsure: B)

Nieprawdy biologiczne oraz puste frazesy o RYŻU, KASZY i nie tylko o RYŻU, rozpowszechniają jedynie SPECE od tzw. Indeksu Glikemicznego, a to dlatego, że nic nie badali, nie znają glukometru, również nie czytali książek ze szkoły podstawowej (biologia 4 klasa) czyli plotą i plotą, wydając książę za książką o tym Indeksie Glikemicznym. Kłamią. OMIŃ !!
Przecież do Nich nie możesz zadzwonić, bo nie ma gdzie. Nie masz kogo zapytać, o te wpisy w Internecie, dziesiątki sprzecznych ze sobą tabel, dlaczego ? To proste uciekają przed prawdą bo mówią kłamstwa, oszczerstwa i Ich nigdzie nie ma. Do krakowskiego IRL KRAKÓW, zawsze możesz zadzwonić bo są to żywi, realni naukowcy nie poddani żadnym NAUKOWYM REŻIMOM czyli lekko, łatwo mówią PRAWDY BIOLOGICZNE, które zbadali. Warto !!

Zobacz też:
__Książka; _pt._______: PORADNIK ŻYWIENIOWY człowieka w XXI wieku.
Wydanie drugie: zaktualizowane i uzupełnione.
__Skrót adresu strony w Internecie_______: MAGDALIRL
__ADRES_______: http://www.magdalirl.com.pl/

Pozdrawiam Ciebie i WSZYSTKICH

#4 ~Jaakob~

~Jaakob~
  • Goście

Napisano 13 październik 2011 - 13:44:59

pomaga program 12 kroków wspólnoty Anonimowych Seksoholików www.sa.org.pl

#5 ~Grażyna GRAFIN, już W-wa~

~Grażyna GRAFIN, już W-wa~
  • Goście

Napisano 15 luty 2012 - 14:34:57

ZOBACZ TEŻ TO: :lol: ♥♥♥♥♥
NIEZBĘDNA ENERGIA…..DUŻOoooooo

SEKS. NISKIE WĘGLOWODANY; JAKO AFRODYZJAKI TO TAK !! *****
BH.601.
http://sandrarecho.pinger.pl/m/4500008

ENGLISH VERSION_______: http://www.instytuti...m.pl/index9.php

Biologia, medycyna.
BH.601./BH.22./ + inne artykuły wg kolejności.



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych