Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

serwis telefonów komórkowych

komórka serwis naprawa telefon

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~sony~

~sony~
  • Goście

Napisano 30 październik 2015 - 19:19:04

i ja tam też byłem,a na kaszubskiej zronili mi za 30 złotych,a oni chcieli 230 złotych,za instalację

#2 ~anonim~

~anonim~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2016 - 19:37:53

Kowal elektronik salon gsm ul.Połtawska 10 -jedno wielkie   oszustwo i naciagactwo !           Oddalem tel  do naprawy ,nastepnie zostal  na ekspertyzie . Obiecali mi ,ze sie odezwa abym podjął decyzyje dotyczaca dzialania ,niestety tak sie nie stalo . Po odebraniu sprzetu bylo mi zapewnione ze wszystko dziala wiec zgodzilem sie zaplacic nie robiac problemu za niedotrzymanie wczesniejszej  obietnicy.  ..niestety tel ma teraz problem z wlaczeniem plus problem z jakim sie zglosilem pozostal.Wydaje mi sie ze nic nie zrobili jedynie wyczyscili wszystkie dane ;/ Doczytalem sie na rachunku ,ze nie ponosza oni odpowiedzialnosci za pogorszenie stanu sprzetu oraz jego calkowitym unieruchomienie wiec na zwrot pieniedzy nie ma co liczyc. Reasumujac, stracilem czas, pieniadze  i calkowicie telefon. Radze omijac ten serwis i nie dac sie naciagnac.

#3 ~Łukasz Karski~

~Łukasz Karski~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2016 - 21:40:05

A ja byłem bardzo miła obsługa czysto ładnie i nie zgodzę się z przedmówcami co do innych serwisów nie wiem nie korzystałem ale ten polecam. Jestem mechanikiem samochodowym i każdego klienta nie da sie zadowolić a już wytłumaczyć że oryginalne podzespoły kosztują tyle bo są trwałem mija się z cudem....  :mellow:

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: komórka, serwis, naprawa, telefon

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych