Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

44 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Mielno!!!~

~Mielno!!!~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2010 - 01:21:22

bo w sianowi to jest tak , ze mlodzi uwazaja ze moga wszystko i wszystkim moga sie sadzic chodzilem tam do himnazjum i nie raz byly takie akcje ze koles z sianowa sapał do jakiegos z wioski i bylo tak ze dostal od wiesniaka po ryju ... to zaraz bylo ze śianowskie ćpuny .. nie bd wymienial nazwiskami ... przychodzily do gim z nozami i straszyli ze jak wyjdzie ze szkoly to wpie***ol dostanie .. i zdazylo sie nie raz .. sianow to powinno byc jak wiocha i tyle!!! tak tam ludzie sie zachowuja !! wiesniaki cwaniaki i ćpuny !!!! tyle na temat sianowa . wielka gmina pff ;/

zgadzam sie !!!!

a tu nizzej cytuje kawałek artykułu

Ja uważam, że jesteśmy zwykłym miastem z problemami, jakie są w każdej innej miejscowości - mówi pani Janina, Czytelniczka z Sianowa.

ludzie takie głupoty gadaja ze az sie sluchac nie chce Śianow to jest wiocha nie miasto.. jedynym problemem to sa ludzie!!! koszalin duzo wiekszy od sianowa a takich problemow nie ma ;/

#22 ~Mielno!!!~

~Mielno!!!~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2010 - 01:22:31

bo w sianowi to jest tak , ze mlodzi uwazaja ze moga wszystko i wszystkim moga sie sadzic chodzilem tam do himnazjum i nie raz byly takie akcje ze koles z sianowa sapał do jakiegos z wioski i bylo tak ze dostal od wiesniaka po ryju ... to zaraz bylo ze śianowskie ćpuny .. nie bd wymienial nazwiskami ... przychodzily do gim z nozami i straszyli ze jak wyjdzie ze szkoly to wpie***ol dostanie .. i zdazylo sie nie raz .. sianow to powinno byc jak wiocha i tyle!!! tak tam ludzie sie zachowuja !! wiesniaki cwaniaki i ćpuny !!!! tyle na temat sianowa . wielka gmina pff ;/

zgadzam sie !!!!

a tu nizzej cytuje kawałek artykułu

Ja uważam, że jesteśmy zwykłym miastem z problemami, jakie są w każdej innej miejscowości - mówi pani Janina, Czytelniczka z Sianowa.

ludzie takie głupoty gadaja ze az sie sluchac nie chce Śianow to jest wiocha nie miasto.. jedynym problemem to sa ludzie!!! koszalin duzo wiekszy od sianowa a takich problemow nie ma ;/

#23 ~miejscowy~

~miejscowy~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2010 - 05:36:56

Drobne sprostowanie by się jeszcze przydało: POLICJA ZATRZYMUJE SPRAWCÓW ALE O ICH DASZYM LOSIE JUŻ NIE DECYDUJE OD TEGO JEST SĄD I PROKURATURA. Policja nie ma na to wpływu.

Zatrzymanemu, nawet na parę godzin można spuścić taki wpier***, że nie będzie miał ochoty znależć się tam po raz drugi !

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2010 - 06:20:28

Moglo by byc nawet 15 strażników miejskich i co z tego ? Skoro ci ludzie pracuja srednio 6-14 czy tam 7-15. Ochrona potrzebana jest caly dzien. Nie ma na to checi i wladza szkoda czasu .Gdyby burmistrz mieszkal w sianowie wiedzial by co sie dzieje w nocy w miescie niekeidy. Awantury rzucanie koszami itp a tak... nie ma szans na poprawe . Duzo sie mowi a radiowozow jak nei bylo tak nie ma... ja tez juz mam dosyc tego miasta tu kolejna mafia sie rodzi zamiast teraz to zwalczyc daje sie temu rozkwitac za kilka lat znow sianow bedzie jak kiedys... jedno miesce za pruszkowem wsrod niebezpiecznych miast w polsce... juz kiedys tak bylo.

toi zatrudnij sie do strazy ,albo policji i bedziesz robic porzadek. Bedziesz pracowal w nocy i swieta,uzeral sie z bandytami , a pozniej tlumaczyl sie bo bandyci poskarza sie jakiemus pismakowi ze nic nie zrobili a ich zamkneli czy tez zle potraktowali.Szekac na forum kazdy potrafi, ale najlepiej zeby to ktos maczal sie w bagnie.

#25 mysza1

mysza1

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 08 styczeń 2010 - 08:16:54

kolejne artykuly z ktorych nic nie wynika.sensacja.czy dziennikarze nie moga zajac sie tematem zinnej strony?dlaczego tak sie dzieje,co jest tego przyczyna.na forum jest jak jest,czy naprwade musi przyjechac tvn24 zeby sie ludzie ockneli?jak czytam wypowiedzi pana burmistrza,to nasuwa mi sie pytanie,siłownia,skate park?to sa miejsca w ktorych znowu beda kłopoty!jaki jest stan sportu,ile jest kafejek komputerowych,kino??co ta młodzierz ma robic popoludniami?busy w niedziele do 15!!jest orlik,ok,ale co maja robic ci młodzi ludzie ktorzy nie graja w piłke nozna czy kosza????ogladac???

#26 ~sianowianka~

~sianowianka~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2010 - 08:44:46

jesli młodociani mają np. 21 lat, to powinni czas spędzać na pracy, a nie na boisku orlik, siłowni czy skateparku. po dniu pracy to jest dobre rozwiązanie, owszem. teraz ci "młodociani" śpią pewnie do 12, później idą wyleczyć się tym, czym się zatruli poprzedniego dnia, a wieczór i część nocy spędzają na "pilnowaniu" piwnic, altanek na działkach, pozbawianiu ludzi gotówki czy życia

#27 ~ob~

~ob~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2010 - 08:46:20

Policja powinna byc na ulicach ,a nie przemykać samochodami.I stosować zasadę 0 tolerancji.A staż miejska?.Przecież to jest formacja do prześladowania i karania mandatami spokojnych obywateli i w ten sposób zasilania budzetu gminy.. Oni robią wszystko aby nie angażować sie w przeciwdziałanie bandyctwu.Godziny pracy tej słuzby o tym najlepiej świadczą.

#28 ~x~

~x~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2010 - 09:25:50

moze skonczycie umoralniac,te wasze obietnice i deklaracje czytamy od momentu obiecia wladzy w urzedach.komisjem.ind/s poprawy bezpieczenstwa,oswiaty,obchody po miescie-wygladacie jak klowny.a efekty sa dalekie od obietnic.wizerunek i szacunek budujemy praca -efektywnoscia dzialan,a nie jakimis cystersami,wypiekami i pozyskiwaniem funduszy ktore i tak sie nam naleza-tylko wniosek.zdecydowanie jest was tam zaduzo/urzedasy ze wsi./wejscia do urzedow,szkol,-sa nie odsniezone ,pijacy pod sklepami,uczniowie w godzinach lekcyjnych chodza po miescie,co to jest komisjo-oswiaty,-bezpieczenstwa,czystosci,i co tam jeszcze maci.tego problemu nie widzicie.

#29 ~~koszalinianka~~

~~koszalinianka~~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2010 - 10:04:47

ja jestem z koszalina i bardzo czesto bywam w sianowie i czuje sie tam bezpiecznaaa, nigdy krzywdy mi tam nikt nie zrobil

#30 ~maria~

~maria~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2010 - 10:05:19

tak wlasnie,to funkcjonuje za kazdym razem jak czytam gazetke to widac ,te same twarze,usciski,i co dalej,klapa,lipa,dzieci rozebrane przed urzedem /z pedagogem/i co ma byc lepiej jak komisja oswiaty-przewodniczaca robi pod gorke.kamery swoim zasiegiem nie widza uczniow petajacych sie po sianowie.nauczyciele nie maja dziennikow/bo niewiedza ilu uczniow ma na zajeciach/-rodzice pewni swego tj.dzieci sa w szkole ,pracuja i sa dumni ze szkola sie nie skarzy.brawo tak dalej-bedziemy najlepszym miastem patologi.

#31 ~ninek50~

~ninek50~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2010 - 10:08:14

A STRAŻ MIEJSKA SIEDZI CALY DZIEŃ W SAMOCHODZIE I PILNUJE RADARU. NIC DODAĆ NIC UJĄĆ. A POGONIĆ ICH DO ROBOTY. NIECH TROCHĘ POCHODZĄ PO SIANOWIE POPILNUJĄ PORZĄDKU POPATRZĄ NA CZYSTOŚĆ< ZOBACZĄ GDZIE SPUSZCZAJĄ ŚCIEKI DO RZECZKI A NIE GRZEJĄ DUPY W SAMOCHODACH I NA SILĘ CHCĄ ZASTĘPOWAC POLICJANTÓW Z DROGÓWKI.

#32 ~radykał~

~radykał~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2010 - 10:36:59

A MOŻE BY TAK WYSŁAĆ KILKU KARATEKÓW Z CZARMYMIN PASAMI NA WIECZORNY TRENING DO SIANOWA. TO METODA SPRAWDZONA. DAJE PODOBNE WYNIKI JAK ANTYBIOTYK. BARDO SKUTECZNA. ONI MAJĄ PUSTO W GŁOWIE. TRZEBA WIĘC PREZ DUPĘ DOTRZEĆ DO ICH ŚWIADOMOŚCI. ICH NIE MOŻNA UCZYĆ. ZWIERZĘTA SIĘ TRESUJE.

#33 ~bokser~

~bokser~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2010 - 10:41:25

to jest mysl karatecy na treningi do sianowa.nie oszczedzac pajacow.

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2010 - 10:44:18

CZlowieku to nie te czasy ze wpadasz na rejon z kolesiami i robisz awanture na cale miasto. Za duzo bajek sie na ogladales. Jak tworzy się gruba akcja po paru minutach wpada antyterror i oni sie juz nie bawią z ludzmi. Samosądu nie zrobisz wiec daremne twoje sugestie. Nie te czasy

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2010 - 10:45:33

Jakbys pracowal za takie pieniadze co oni tez bys mial wszystko w duszy ;] kto bedzie za 1200 narazal zdrowie czy tam zycie . Praca do 15 potem domek i spokoj pomysl....

#36 ~K.M~

~K.M~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2010 - 11:05:23

Wystarcza checi burmistrza , zmienic godizny pracy strazy miejskiej , lub wprowadzic system zmianowy . Odstawic fotoradar , (czy dochody gminy z tego tytulu moga byc wazniejsze od zdrowia obywateli) jesli wladze boja sie o bezpieczenstwo na drodze , nalezy poprosic "drogowke" by czesciej bywala w miescie z radarem . Straz niech zajmie sie blakajacymi sie w czasie "szkoly" malolatami - sa na to przepisy , jesli szkola i rodzice nie daja rady ,raz drugi powiadomic wlasciwe organy . Szybko robi sie ciemno , malolaci biegaja w kapturach , sa anonimowi , czuja sie bezkarnie ? Legitymowac , karac za najdrboniejsze wykroczenia , przejscie w niewlasciwym miejscu , zasmiecanie itd itp. Czesto takim typkom odwagi dodaje alkohol , byc moze narkotyki , wiec badac alkomatami , testami , pod byle pretekstem . Burmistrz czy sluby w postaci strazy miejskiej czy policji znaja przepisy , maja srodki . Wystarcza checi i zero tolerancji , niech wladze Sianowa zastanowia sie co jest wazne i wazniejsze . Z perspektywy i doswiadczen wielu lat.

#37 ~~gosc~~

~~gosc~~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2010 - 11:12:46

tak prawda,prewencja i systematycznosc zrobi swoje,ale to nie czytelnicy maja sugerowac dzialania.wstyd ,trzeba jeszcze pozbyc sie osob karanych z urzedow-szkol

#38 ~~miszcz~~

~~miszcz~~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2010 - 11:15:28

sianów to wieś gdzie psy dupami szczekaja

#39 ~Jurek~

~Jurek~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2010 - 13:32:44

ja jestem z koszalina i bardzo czesto bywam w sianowie i czuje sie tam bezpiecznaaa, nigdy krzywdy mi tam nikt nie zrobil

... bo tu nie mieszkasz na stałe laleczko :P

#40 ~jarpen~

~jarpen~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2010 - 13:42:27

Tak tak jarpen napinac się przez internet nawet ty możesz tylko że to co się tu dzieje to nie są żarty wiesz? To podnieś rękę i zrób porządek z tym bandytyzmem u nas bo chłopaki z koszalina na prawdę dostali . I na sianowa złego słowa nie mów bo nie każdy tu taki jest ja osobiście mimo że mam zatrzeżenia do tutejszej młodzieży narażania mojego miasta sobie po prostu nie życzę. Pozdrawiam

miasta ?? Jakiego miata człowieku?? Sianów to nie miasto tylko prowincjonalna , śmierdząca odpadami dziura !!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych